Yer fıstığı ezmesiyle mükemmel oldu

Ü

Üye silindi 20768

Guest
İyi bir dekarbilasyonun sırrı 100 derece önceden ısıtılmış bir fırrında 45-50 dakkika arası olmasıdır, işin püf noktası esrarı eşit bir şekilde yayıp üzerini alminyum folyo ile kapatıp terpen kaybına uğtatmamaktır, ve folyoyu esrar kendi soyuyana kadar çıkarmamak lazım ki buharlaşan terpenler e yine kapta kalsın ve havaya karışmasın
Dekarb işi tamamlandıktan sonra esrarınher zaman bir yağ asiti ile bağlamak lazım çünkğ esrar hipofiliktir
nutellayla çalışır mı kanka?

OttoMan347

√SEFİR√
Ne tarif istiyorsun ustam, sen söyle yeni bir yiyecek keşif edeyim senin için :)
Sen varya harika bir detaysin usta ayağına taş deymesin inşallah ❤️ eve varmak üzereyim herkes 0.3 sigara yedim diyor 0.5 ile ne yapabilirim sen yetkili bı abiye benziyosun ağzının tadını bilirsin :) evde markette olacak şeyler olursa iyi olur kafam güzel gidip direk yapıp yiyecem sigaramı içene kadar :D

mami10_

Doktor
Sen varya harika bir detaysin usta ayağına taş deymesin inşallah ❤️ eve varmak üzereyim herkes 0.3 sigara yedim diyor 0.5 ile ne yapabilirim sen yetkili bı abiye benziyosun ağzının tadını bilirsin :) evde markette olacak şeyler olursa iyi olur kafam güzel gidip direk yapıp yiyecem sigaramı içene kadar :D
Uyuya kalmışım ya, valla ben 2 gr ile başlıyorum. Sen et süt ne istediğini söyle ben pna göre bir şey diyem
Tarif çok zaten önemli olan dekarb

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* ** **** ****** ********* *** **
  • istr istr:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** ** ** ** ****
  • Almora Almora:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** **
  • Almora Almora:
    ******* *** ***** ***** hahahaha*
  • istr istr:
  • istr istr:
    **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **
  • O Okn41:
    hahahaha ***** hahahaha** ********** *** ***** *** **** ********** ********** *********
  • B bongalov:
    ********** ****** *** ****** **** hahahaha ******** ******** ********** hahahaha* ********** ****** ******** **** ********
  • O Okn41:
  • B bongalov:
    ******* ******* ***** ********** *** hahahaha* ** hahahaha **********
  • O Okn41:
  • B bongalov:
  • LPhaze LPhaze:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ********** ******* ********** **** ***** ** ********** hahahaha *** ******
  • Y yulaf ezmesi:
    ******** ******** hahahaha ********** ***** ********* *** ***** ******** *****
  • B bongalov:
    ** ******* *** ****** ****** ***** hahahaha** ***** ********
  • LPhaze LPhaze:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ***** ****** ****** ** ***** *** ** ***** ********* hahahaha** *
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Y yulaf ezmesi:
  • Y yulaf ezmesi:
  • xskyrex7 xskyrex7:
    *** **** hahahaha*
    xskyrex7 xskyrex7: *** **** hahahaha*