Yer fıstığı ezmesiyle mükemmel oldu

Kafa raporu:

Kanka Brolar merhabalar.Ya dün Yerfıstığı ezmesine yaklaşık 0.3 gr kadar cigara koydum.Decarboksilasyonuda yaptım.
Ya ben Hayatımda böyle bir kafa yaşamadım.Arkadasım anlattı Şirinbaba ile konuşuyormusumda.Sonra Kendime döneyim.Ben varya Sanki Dünyadan çıkmışım Evrenler arası yolculuğa çıkmışım.Hafif çarpıntı.Vucut sıcaklığım,aşırı öfori,Ve öyle bir zevkki sanki bulutlar sizi sarmış.Yani zevki hani masturAbadyonda tam fırtlatırken bir anlık zevk gelir ya.Işte onun sürekli hali gibi.Ayrieten vucudunuz size başkasının bedeni gibi geliyor.Yani ydtisse kendimi becerecektim o derece yani.Yani şaka maka kankalar mükemmel birsey.Simdiye kadar ben niye dumana vuruyordumki.Bide arastirdigim bilgiye gore karacigerden sindirdiginiz icin thcnin 100 de yüzünü emersiniz diyor.Yani 0.3 gibi bir miktar gayet tasarruflu vede etkili.Tabi ondan öncede bir buyuk bardak melisa ve papatya çayındanda içtim.

KANKALAR TARİFE ŞU:

BİMDE VAR YERFISIĞI EZMESİ VARYA

HE İŞTE EKMEĞE SÜR

AMA ÖNCE CIGARAYI FIRINA 100 DERECEYE 20 DK BEKLET.YANI DECARBOXİLASYON OLSUN.
ONDAN SONRA İSTER CIGARAYI YER FISTIĞI EZMESIYLE KARISTIRIP KASEYLEDE FIRINA KOYABILIRSIN.YADA EKMEĞEDE SÜRÜP CIGARAYAI KOYABİLİİYİN TERCIH SENIN.KAFAM DÜN GECE 10 DAN ŞIMDIYE KADAR SANKI HALADA GÜZEL.
YANI KANKALAR CIGARAYI YER FISTIĞINA BOGUYORSUNUZ.YANI O **** CIGARA AĞZINI AÇIPTA HAVA ALMIYCAK.SESINI CIKARAMAYICAK VAZIYETE GETIRIYORSUNUZ.

En pasit anlatimla kanka Yani yer fıştığını ekmeğe sür.cigarayı üzerine dök.(decarboxilasyondan sonra) cigarayla yerfistigini birbirine yedir.Sonra 120 dreceye ayarla fırını.Yer fıstıklı cigaaran içinde bi 30 dk kalsın.Sonra 20 dk daha bekle.Ve o ekmeği ye.Yaklaşık 30 dk sonra kafasi gelicek.1 saat sonrada zirve etki yaşayacan.Yaklaşık 2-3 saat zirvede kalican.3 saatte de inmeye başlayacan.Yani anlayacagin etkisi yaklasik 8 saat suruyor.Tabi kisinin fiziksel ve bedensel durumuna bagli.Ac yersen fazla gelir kafasi.He bide sakin olaki normal sardiğiniz gibi koymayin icine ha.Mesela dediğim şeye 0.3- 05 gr ideal.Kişinin bünyesine bağlı

mami10_

Doktor
İyi bir dekarbilasyonun sırrı 100 derece önceden ısıtılmış bir fırrında 45-50 dakkika arası olmasıdır, işin püf noktası esrarı eşit bir şekilde yayıp üzerini alminyum folyo ile kapatıp terpen kaybına uğtatmamaktır, ve folyoyu esrar kendi soyuyana kadar çıkarmamak lazım ki buharlaşan terpenler e yine kapta kalsın ve havaya karışmasın
Dekarb işi tamamlandıktan sonra esrarınher zaman bir yağ asiti ile bağlamak lazım çünkğ esrar hipofiliktir

u.g

Üye
İyi bir dekarbilasyonun sırrı 100 derece önceden ısıtılmış bir fırrında 45-50 dakkika arası olmasıdır, işin püf noktası esrarı eşit bir şekilde yayıp üzerini alminyum folyo ile kapatıp terpen kaybına uğtatmamaktır, ve folyoyu esrar kendi soyuyana kadar çıkarmamak lazım ki buharlaşan terpenler e yine kapta kalsın ve havaya karışmasın
Dekarb işi tamamlandıktan sonra esrarınher zaman bir yağ asiti ile bağlamak lazım çünkğ esrar hipofil
aliminyum folyoyu nasıl kullanıyoruz burada? hava almıyacak şekilde üstünü mü kapatıyoruz yoksa örtü gibi üstüne mi seriyoruz? air tight kapatıyorsak onun yerine cam kapaklı bir tencerede fırına koysak olur mu?

mami10_

Doktor
aliminyum folyoyu nasıl kullanıyoruz burada? hava almıyacak şekilde üstünü mü kapatıyoruz yoksa örtü gibi üstüne mi seriyoruz? air tight kapatıyorsak onun yerine cam kapaklı bir tencerede fırına koysak olur mu?
Esrarı diyelim ki küçük bir borcama koydun bu borcamın üzerini alminyum folyo ile güzelce kapatıyorsun ağzı açılmayacak şekilde dekarb işlemi tamamlandıktan sonrra soğumaya aldığın zaman ağzını açmıyorsun ama soğuduktan sonra ağzını açıyorsun
Cam kapaklı tencereler kulpu plastik olmuyorsa koya bilirsin ama ağzı sıkı olması lazım ve hava çıkmaması tencere kapaklarrı delikli oluyor

u.g

Üye
Esrarı diyelim ki küçük bir borcama koydun bu borcamın üzerini alminyum folyo ile güzelce kapatıyorsun ağzı açılmayacak şekilde dekarb işlemi tamamlandıktan sonrra soğumaya aldığın zaman ağzını açmıyorsun ama soğuduktan sonra ağzını açıyorsun
Cam kapaklı tencereler kulpu plastik olmuyorsa koya bilirsin ama ağzı sıkı olması lazım ve hava çıkmaması tencere kapaklarrı delikli oluyor
anladım borcam diye düşünmüştüm onlar deliksiz. teşekkürler kanka deniyecem:cool:

Uzay11

Kıdemli Üye
En pasit anlatimla kanka Yani yer fıştığını ekmeğe sür.cigarayı üzerine dök.(decarboxilasyondan sonra) cigarayla yerfistigini birbirine yedir.Sonra 120 dreceye ayarla fırını.Yer fıstıklı cigaaran içinde bi 30 dk kalsın.Sonra 20 dk daha bekle.Ve o ekmeği ye.Yaklaşık 30 dk sonra kafasi gelicek.1 saat sonrada zirve etki yaşayacan.Yaklaşık 2-3 saat zirvede kalican.3 saatte de inmeye başlayacan.Yani anlayacagin etkisi yaklasik 8 saat suruyor.Tabi kisinin fiziksel ve bedensel durumuna bagli.Ac yersen fazla gelir kafasi.He bide sakin olaki normal sardiğiniz gibi koymayin icine ha.Mesela dediğim şeye 0.3- 05 gr ideal.Kişinin bünyesine bağlı
Kanka olayı iyi anladıgımı teyit edermisin, cigarayı bi camın icerisine aldık sonra üzerini iyice hava almayacak şekilde folyo ile kapattık 100 derecede 20 dk beklettik ve fıstık ezmesi sürdügümüz ekmegin üzerine dinlenmiş cigeramizi döküyoruz sonra 120 dereceye ayarlanmış fırına tekrardan ekmegimizi 30 dk bırakıyoruz finalde 20 dk bekleyip cukkalıyoruz benim anladıgım bu kanka

mami10_

Doktor
Su tarifi siralamasi dogru olacak sekilde mala anlatir gibi anlatabilir misiniz beyler kafam *** oldu
1 Esrarını grinderden geçir,
2 homojen bir şekilde yağlı kağıt serdiğin tepsiye yay
3 fırını 100 dereceye getir bekle
4 esrarın tepsisini folyo ile kapat hava almayacak şekilde fırında et yapar gibi
5 önceden 100 derece ısıtılmış fırına tepsiyi koy
Ve 45 - 50 dk bekle
6 süre doltuktan sonra tepsiyi fırından al, ve lenarda soğumağa bırak folyoyu sakın açma
7 folyoyu kaldır ve dekarb olmuş esrardan ne yapacağına karar ver
8 eğer taeif arıyorsan profil duvarımda woopy kankamıza verdiğim tarifelere bak

Su tarifi siralamasi dogru olacak sekilde mala anlatir gibi anlatabilir misiniz beyler kafam *** oldu
Kankam önce 0.3 gram kadar sigarayı küçültüyoruz küçülttüğümüz sigaraları kalın bir bardak veya kupaya koyup folyo ile sarıyoruz 100 120 derece ısıttığın fırına 20 dakika kadar at o sırada hangi malzemeleri kullanıcaksan ben şahsen o sırada bitter veya normal çikolatayî tereyağında eritiyorum fırından sigaralar çıktığında soğumasını bekliyorum o sırada erittiğim çikolatayı bisküvi veya gong tarzı bir şeye sürüp üstüne fırından çıkan sigaraları serpiyorum onu da fırın kağıdına sarıp 120 derecede 30 dk pişiriyoruz afiyet olsun

Kanka olayı iyi anladıgımı teyit edermisin, cigarayı bi camın icerisine aldık sonra üzerini iyice hava almayacak şekilde folyo ile kapattık 100 derecede 20 dk beklettik ve fıstık ezmesi sürdügümüz ekmegin üzerine dinlenmiş cigeramizi döküyoruz sonra 120 dereceye ayarlanmış fırına tekrardan ekmegimizi 30 dk bırakıyoruz finalde 20 dk bekleyip cukkalıyoruz benim anladıgım bu kanka
Aynen oyle kanka Cykkalıyiruzzzz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C Cptmywe:
  • E ErdemRS6:
    *** ***** ** ***** ***** ** **** ***** *** ******* ***** *** ***** **** *****
  • E ErdemRS6:
    *** ****** ***** hahahaha
  • E ErdemRS6:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ****** ******* hahahaha* *** *** ******** ** *****
  • E ErdemRS6:
    ****** ******* hahahaha* *** *** ******** ** ***** ***** ****** *****
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    * ******* hahahaha
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    hahahaha** ** ****** ***** **** ** *** *** hahahaha* hahahaha*** ******* ***** *****
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ***** hahahaha***
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: ****