Yer fıstığı ezmesiyle mükemmel oldu

mami10_

Doktor
Malzemeler
240 g doğal yoğurt yaklaşık 1 bardak ediyor
130 ml süt 50 ml krema süt reçeli de olur çay kaşığı limon suyu 2-3 gr ot 200 gr doğranmış mango malzemeler bunlar
20 dakika dekarb yeter bu tarifde
Önce sütü ocağa koy kaynasın sonra altını kıs öğütülmüş esraro içine koy 20 dakika da bu kısık ateşde kaynasın sonra süt hop buzdolabına
Sonra mangoyu rendele ve mutafak robotuna at sonra malzemeleri üzerine ilave et blenderden 2-3 dk geçir, en son sütü ilave et ve 1 dk blenderden geçir sonra afiyet olsun

OttoMan347

√SEFİR√
Malzemeler
240 g doğal yoğurt yaklaşık 1 bardak ediyor
130 ml süt 50 ml krema süt reçeli de olur çay kaşığı limon suyu 2-3 gr ot 200 gr doğranmış mango malzemeler bunlar
20 dakika dekarb yeter bu tarifde
Önce sütü ocağa koy kaynasın sonra altını kıs öğütülmüş esraro içine koy 20 dakika da bu kısık ateşde kaynasın sonra süt hop buzdolabına
Sonra mangoyu rendele ve mutafak robotuna at sonra malzemeleri üzerine ilave et blenderden 2-3 dk geçir, en son sütü ilave et ve 1 dk blenderden geçir sonra afiyet olsun
Usta ansiklopedi gibisin. Daha neler öğrenecek bakalım :) manav kapalı ss aldım yapacam bunu yarın bu gece normal ekmeğin üzerine sürüp yiyem :D

mami10_

Doktor
Usta ansiklopedi gibisin. Daha neler öğrenecek bakalım :) manav kapalı ss aldım yapacam bunu yarın bu gece normal ekmeğin üzerine sürüp yiyem :D
Bu gece böyle idare et i, yarın denersin artık enfes kafası ar doğru yaparsan ha bide unutum ya süte 1 çay kaşık tere tağı ve ya hindistan cevizi yağı, ve ya tam yağlı köy sütü

Sati.vaa

Yeni üye
Yeni koparilmis esrari da bu tarifte kullanabilir miyiz yoksa koparip kuruttugumuzda yaptigi gibi kotu etkiler yapar mi tam kurumamis sigara var elimde de

Sati.vaa

Yeni üye
Kanka denedim ben olmadi ya yaş sigarayi kurutup denemem gerekiyormuş sanirim firina agzi folyo kapali sekilde surunce buğulama gibi bisey oldu 45 dk sonra yaş şekilde cikti firindan
Otu grinderdan geçirip atıyoruz fırına kanka. Taze otu parçalamak sıkıntı. Daha önce hiç tazesini yapanı duymadım

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka denedim ben olmadi ya yaş sigarayi kurutup denemem gerekiyormuş sanirim firina agzi folyo kapali sekilde surunce buğulama gibi bisey oldu 45 dk sonra yaş şekilde cikti firindan
Aynen yaş sigarayı ağzı kapalı koyarsan nemi dışarı atamaz haliyle nemli kalır. Yaş sigarayı fırınlama sistemiyle kurutup sonra derkarbilasyon yapmak daha mantıklı

Emre20588801

Yeni üye
Kafa raporu:

Kanka Brolar merhabalar.Ya dün Yerfıstığı ezmesine yaklaşık 0.3 gr kadar cigara koydum.Decarboksilasyonuda yaptım.
Ya ben Hayatımda böyle bir kafa yaşamadım.Arkadasım anlattı Şirinbaba ile konuşuyormusumda.Sonra Kendime döneyim.Ben varya Sanki Dünyadan çıkmışım Evrenler arası yolculuğa çıkmışım.Hafif çarpıntı.Vucut sıcaklığım,aşırı öfori,Ve öyle bir zevkki sanki bulutlar sizi sarmış.Yani zevki hani masturAbadyonda tam fırtlatırken bir anlık zevk gelir ya.Işte onun sürekli hali gibi.Ayrieten vucudunuz size başkasının bedeni gibi geliyor.Yani ydtisse kendimi becerecektim o derece yani.Yani şaka maka kankalar mükemmel birsey.Simdiye kadar ben niye dumana vuruyordumki.Bide arastirdigim bilgiye gore karacigerden sindirdiginiz icin thcnin 100 de yüzünü emersiniz diyor.Yani 0.3 gibi bir miktar gayet tasarruflu vede etkili.Tabi ondan öncede bir buyuk bardak melisa ve papatya çayındanda içtim.
İkinci kez fırınlarkende üzerini kapatmamız gerekiyormu hazırladigımız tepsinin yoksa normal kek gibi ağzı acıkda olurmu kanka

Woppy

Ordinaryüs
Knk gecen cayı denedim olmadı yarın 100c 20 dk decarp edecem elimde kuru sigaramda var sonra birazından hemen cikolatalı tariften yapacam kalanını benmari tereyağına bırkcağım bakalım cok umutluyum @mami10_ püf nokta felan varmı knk suna dikkat et felan dediğin? Birde ne kadara ne kadar oran olark bilgi verirseniz iyi olur cok miktarda olmasın ilk etapta denemelik

mami10_

Doktor
Knk gecen cayı denedim olmadı yarın 100c 20 dk decarp edecem elimde kuru sigaramda var sonra birazından hemen cikolatalı tariften yapacam kalanını benmari tereyağına bırkcağım bakalım cok umutluyum @mami10_ püf nokta felan varmı knk suna dikkat et felan dediğin? Birde ne kadara ne kadar oran olark bilgi verirseniz iyi olur cok miktarda olmasın ilk etapta denemelik
İlk etapta 1-3 gram yeter, elinde kuru sigara varsa püf noktasını söylemiştim 100 derece önceden ısıtılmış fırında 45 50 dk tam ideal organdır
Yemeden önce miden boş olursa daha çabuk etki eder, etkisi 30 dk ile 60 dk arası geliyor.

Woppy

Ordinaryüs
İlk etapta 1-3 gram yeter, elinde kuru sigara varsa püf noktasını söylemiştim 100 derece önceden ısıtılmış fırında 45 50 dk tam ideal organdır
Yemeden önce miden boş olursa daha çabuk etki eder, etkisi 30 dk ile 60 dk arası geliyor.
Knk yorumu görmeden dediklerine uyarak kuru sigaramı grindledim sonra agzını folyo ile kapattım fırın sütlaç kabı varya toprak ona koydum önceden ısıtılmış 120 derece fırında 20 dk decarp ettim sonra tadelle cikolatamı paketinde benmari eritip püskivet e döktüm içine 1 çay kaşığı hindistan cevizi yagı koydum içinede 1 g sigara koydum güzelce karıstırdım sandviç yaptım folyoya sardım önceden ısıtılmıs 100 derece fırında 30 dk bıraktım cıkarttm sogudu afiyetle yedim tadı harika bakalım beklemedeyim. Bu arada decarp ettim sigaranın 3 Gr kadarınıda yaklasık 30gr civarı benmari usulu erimekte olan tereyagın içine koydum suan ocakta 3 saat bekletmeyi planlıyorum gelişmeleri yazarım buradan. Bu arada gecede işe gidecem vardiyalı inş carpılmayız :)

mami10_

Doktor
Knk yorumu görmeden dediklerine uyarak kuru sigaramı grindledim sonra agzını folyo ile kapattım fırın sütlaç kabı varya toprak ona koydum önceden ısıtılmış 120 derece fırında 20 dk decarp ettim sonra tadelle cikolatamı paketinde benmari eritip püskivet e döktüm içine 1 çay kaşığı hindistan cevizi yagı koydum içinede 1 g sigara koydum güzelce karıstırdım sandviç yaptım folyoya sardım önceden ısıtılmıs 100 derece fırında 30 dk bıraktım cıkarttm sogudu afiyetle yedim tadı harika bakalım beklemedeyim. Bu arada decarp ettim sigaranın 3 Gr kadarınıda yaklasık 30gr civarı benmari usulu erimekte olan tereyagın içine koydum suan ocakta 3 saat bekletmeyi planlıyorum gelişmeleri yazarım buradan. Bu arada gecede işe gidecem vardiyalı inş carpılmayız :)
Afiyet olsun kanka, çatpılmazsın ama sigaranın kalitesine göre 6 saata kadar bırakmıyor kafası

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********