Yer fıstığı ezmesiyle mükemmel oldu

Woppy

Ordinaryüs
Valla knk sunan 2 saat oldu piskivet yiyeli çok hafif var gibi ben ama az koydum. 0.7 felan anca suan tereyağında asıl sigara onu bekliyorum sence 3 saat yeterlimi ? Decarp doğru yapmısmıyım sence ?

Woppy

Ordinaryüs
Bu arada sigara white haze bongda 2 kapak alayım üst üste en az 1 saat içmek istemiyorum kafası harika bence sativa baskın gen.

mami10_

Doktor
Valla knk sunan 2 saat oldu piskivet yiyeli çok hafif var gibi ben ama az koydum. 0.7 felan anca suan tereyağında asıl sigara onu bekliyorum sence 3 saat yeterlimi ? Decarp doğru yapmısmıyım sence ?
Dekarbta yanlış bit şeyler yapıyorsun belki, aç karına mı yedin?
Tereyağı için önce 30 dakika benmari yap, sonra esrarı içine kat ve 3 ile 5 saat kalsın kısık ateşte suyu azaldıkça su ilave et, sonra ister blenderden geçir parçalar içinde kalsın ister süzerek ayır.

Woppy

Ordinaryüs
Knk yag 10 dk eridi sonra sigarayı attım 3 saat kaynadı ve kapattım altını o sekilde soguyor suan biraz islerimvar donsun daha sonra az ısıtıp blendrdan geciridp kulanacagım yaklasık 30 gr hava 3 4 Gr ot koymusumdur sence ne kadar ne kadar kulanmaya baslyayım ve ilk neyle tüketeyim direkde yiyebilirim sıkıntı yok :)

mami10_

Doktor
Knk yag 10 dk eridi sonra sigarayı attım 3 saat kaynadı ve kapattım altını o sekilde soguyor suan biraz islerimvar donsun daha sonra az ısıtıp blendrdan geciridp kulanacagım yaklasık 30 gr hava 3 4 Gr ot koymusumdur sence ne kadar ne kadar kulanmaya baslyayım ve ilk neyle tüketeyim direkde yiyebilirim sıkıntı yok :)
Ekmek üstü yiyende var, keke pastaya ilave edende nasıl istersen tükete bilirsin

a-420

Müptezel
En pasit anlatimla kanka Yani yer fıştığını ekmeğe sür.cigarayı üzerine dök.(decarboxilasyondan sonra) cigarayla yerfistigini birbirine yedir.Sonra 120 dreceye ayarla fırını.Yer fıstıklı cigaaran içinde bi 30 dk kalsın.Sonra 20 dk daha bekle.Ve o ekmeği ye.Yaklaşık 30 dk sonra kafasi gelicek.1 saat sonrada zirve etki yaşayacan.Yaklaşık 2-3 saat zirvede kalican.3 saatte de inmeye başlayacan.Yani anlayacagin etkisi yaklasik 8 saat suruyor.Tabi kisinin fiziksel ve bedensel durumuna bagli.Ac yersen fazla gelir kafasi.He bide sakin olaki normal sardiğiniz gibi koymayin icine ha.Mesela dediğim şeye 0.3- 05 gr ideal.Kişinin bünyesine bağlı
Deneyen varmi kankalar @OttoMan47

Woppy

Ordinaryüs
Knk ben denedim ama herhalde az koymusum 30 Gr tereyagına 3 4 Gr sigara koydum 20 dk da decarp ettim 120 derecede kahvaltıda yagı ekmegimin arasına koydum ilk lokma onla yapıtm degişik bi kafa geliyor suan bakalım sonucları yazarım buraya karnım ac degildi gece acayip much olmustum Allah ne verdiyse yedik gece :) 1 saati gecti ufaktan var bi kıpırdanma bu arada dolu dolu 2 cay kasıgı yedim. Suan bongdan 1 kapak alıp almamak arasında kararsızım.

OttoMan347

√SEFİR√
Knk ben denedim ama herhalde az koymusum 30 Gr tereyagına 3 4 Gr sigara koydum 20 dk da decarp ettim 120 derecede kahvaltıda yagı ekmegimin arasına koydum ilk lokma onla yapıtm degişik bi kafa geliyor suan bakalım sonucları yazarım buraya karnım ac degildi gece acayip much olmustum Allah ne verdiyse yedik gece :) 1 saati gecti ufaktan var bi kıpırdanma bu arada dolu dolu 2 cay kasıgı yedim. Suan bongdan 1 kapak alıp almamak arasında kararsızım.
Bende ilkten az bı kıpırdama yaşadım 0.5 koymuştum 1gr koyunca tam oldu :)

Woppy

Ordinaryüs
Valla knk yagdan birdaha yesemmi diye düşünüyorum bir kıpırdanma oldu 2 saat bekledim cokda birsey olmadı sanki günü ilk dumanının düşüşü gibi üstüne 3 4 bong aldım iyi oldu şimdi diyorum bi çorba kaşığı dahamı yesem karnım aç bakalım ne olacak :)

Woppy

Ordinaryüs
Knk dün ben yagdn 1 kaşık daha yedim var birşeyler evet ama sanki içine koydugum miktar az olmuş bu hafta sonuna kadar bi kere daha yağ yapacam haft sonu gömmek için bu seferde calıstıramazsam kesin fırında var bieşey.

Zivanali

Yeni üye
Sa dostlar tarifi aynen denedim özenle hazırladım 0.3 değil 1.5 gram sigara koydum şuan tam bir buçuk saat oldu hiç birşey yok bence sigaranızı harcamayın vur dumana devam

mami10_

Doktor
Sa dostlar tarifi aynen denedim özenle hazırladım 0.3 değil 1.5 gram sigara koydum şuan tam bir buçuk saat oldu hiç birşey yok bence sigaranızı harcamayın vur dumana devam
Aç karına yersen daha iyi iyi olur, ve her kesin metabolizması aynı çalışmıyor, velki sende sindirim geç çalışıyor
Ve illa bir yerde hata yapmışsındır

Woppy

Ordinaryüs
Knklar tarifi yaptım bu sefer oldu değişik bir kafa papik gibi yüksek kafa beklemeyin bizim gibi müptezelleri kesmeye bilir ama işin içne mango grince harika oluyor. Ben şöyl yaptım benim fırının conta gitmiş arada bosluk oldugu için biraz uzun sürdü içime hazır sigarayı güzelce makasladım kaba koydum folyoyla kapattım 60 dk beklettim sogudu actım baktım daha hafif sararmış sigara ben biraz daha bu sefer 120 derecede 20 dk daha beklettim rengi kahverengi sarı gibi yeşilgibi yesil çok az olmuş harika. Sonra petibör tarifini yaptım cikolata hindistan cevizi yağı otu karıstırdım püskivet arasına koyup 20 dk 120 derece. Bu arada mango almıstım 1 mangoyuda gömdüm sonrasında malzemeyi de yedim on numara kafa oldu decrp püf noktası anlattım gibi rengi kahveye dönecek. Ama kesinlikle mangoyu denemelisiniz normal sigara icerkende yerseniz kafada artış ve süreklilik artıyor. Decarp olayını tutdurup kesinlikle mango ile tüketilmeli pazar günüm nasıl gecti anlamadım desem yeri o derece zamanı feln unutturdu cok keyif verdi dısardanda kimse anlamaz dilime o kadar vurmus ki annemin yanına gittim biraz muhabet sohbet falan sana ne olmuş diyor :)

Knklar tarifi yaptım bu sefer oldu değişik bir kafa papik gibi yüksek kafa beklemeyin bizim gibi müptezelleri kesmeye bilir ama işin içne mango grince harika oluyor. Ben şöyl yaptım benim fırının conta gitmiş arada bosluk oldugu için biraz uzun sürdü içime hazır sigarayı güzelce makasladım kaba koydum folyoyla kapattım 60 dk beklettim sogudu actım baktım daha hafif sararmış sigara ben biraz daha bu sefer 120 derecede 20 dk daha beklettim rengi kahverengi sarı gibi yeşilgibi yesil çok az olmuş harika. Sonra petibör tarifini yaptım cikolata hindistan cevizi yağı otu karıstırdım püskivet arasına koyup 20 dk 120 derece. Bu arada mango almıstım 1 mangoyuda gömdüm sonrasında malzemeyi de yedim on numara kafa oldu decrp püf noktası anlattım gibi rengi kahveye dönecek. Ama kesinlikle mangoyu denemelisiniz normal sigara icerkende yerseniz kafada artış ve süreklilik artıyor. Decarp olayını tutdurup kesinlikle mango ile tüketilmeli pazar günüm nasıl gecti anlamadım desem yeri o derece zamanı feln unutturdu cok keyif verdi dısardanda kimse anlamaz dilime o kadar vurmus ki annemin yanına gittim biraz muhabet sohbet falan sana ne olmuş diyor :)
Kanka bende forumda sizden yeni duydumda.Mangonun ne alakası varki.yani cigara icerken mango yersen kafasimi artiriyor.Peki bunun sebebi nedir.Reseptorlerimi açıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S salimcan:
    ** **** ***** ***** ****** ******* ***** ******* **** **
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha*** ******* ********* ******* ****** ********** ********* ******** ********* ** ******** ** **** ******** ***** **** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******** ******* **
  • Night owl Night owl:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ****** ** **** ***** ***** ****** ******* ***** ******* **** **
  • hazelover hazelover:
    ****** **** hahahaha******* **** *** *** *******
  • A active661:
    ****** ******* **** **** ********** hahahaha hahahaha*** ******** ********* ***** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* ***** hahahaha** *** **** ****** ********* ** ******* ******* **** * ******* * **** ********** *** * **** ********** ********* **** ******** ********** ***** **** **** ***** ********* ****** ******** ** *** *** **** ******* ***** ****** ***** *** ***** ***** ******* ********** ** **** ********** ****** *******
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **** hahahaha******* **** *** *** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ****** ******* **** **** ********** hahahaha hahahaha*** ******** ********* ***** *********
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
    ***** *** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha** ********* *** ****** hahahaha*
  • A active661:
    ***** * hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** *** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha** ********* *** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ** *** **** ********* hahahaha** ******** **** ***** ***** ********* hahahaha***** ******* ******* **** ********** **** ****** ** ******** ******* ********* ** ****

***** ****** ******* *** ****** *** hahahaha** *******
  • Mordecai Mordecai:
    ********* *** * **** *** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ** *** ***** ****** hahahaha ***** **** **** **** ********* hahahaha* hahahaha* ****** ** *** ******* ********* ******* **** **** ******* ****** ***** ********** *******
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    +3
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: *** * **** ***** ********* **** ********* * **** **** **** *******