Size Işık Konusunu Çok Basit Bir Şekilde Anlatayım mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kezzap

Üye
@aydın abi allah aşkına torbacının numarasını ver.
mesajı yazana kadar 3 sayfa yorum yüklendi. Aydınlat bizi ulu yüce insan bize bilgi aktar. Mesela biz 7 kuşaktır cahiliz.

kezzap

Üye
Arkadaşlar bir sigara vurup gelin güzel oluyor böyle kafası çekiliyor. Ne dayısı ne yeğeni abi

kezzap

Üye
Şaşırmadım kanka. Cidden ne kullanıyorsan ara vermen doğru olur sağlığın açısından. Veya yardıma ihtiyacın varsa psikolojik desteğe yardımcı olurlar kanka bundan çekinme.

aydın

Üye
ben artik kafasi güzel diye dalga geçiomuşum gbi geldi kötü hissettim devam etmicem .üzülmeye basladim olum adama çektiği şey kafasını oynatır belki korkmaya basladim aydin ne kullaniyorsan çöpe at ve uzak dur çok samimi söylüyorum
dostum sen beni ciddiye belki almadım ama eğer ciddi bir şekilde grow yapıyor san en azından önemli şeylerden biri ışık olduğu için sana bildiğim güzel sistemleri göstermek. Teknolojik olarak çok sağlam 1m² etkili 5700lira en azından bilirsin belki sen daha iyisini bilmekle değilde sahıpsındır
Ama sana özel yazamıyoruz galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****