Selamün aleyküm destek lütfen ?

John Snow

Doktor
Azını dokigim fazlasını dokmigim demek istiyorsun aklımdaki gibi ben yarım dozajla baslamayi dusunuyodum ama demeki yarımin bı tık üstü dozajla baslamami tavsiye ediyorsun bu sulama topmax grow blom hepsini dayayacagim bitkiye
Yani senin her şeyin mükemmel senin altında Mercedes var ama sen Şahin'e biner gibi kullanıyorsun

Piranaa

Kıdemli Üye
Sormuştun ya bana yanlışların var mı diye bir kere ışık olayında yanlış yapmıştın çünkü çok az ışık veriyordun sulama konusunda yanlış yapmışsın 1 litre su dökmek gerçekten çok yanlış ve çok az gübre konusunda ise yine yanlış bilgi biliyorsun ama şimdi doğrusunu öğreniyorsun
Genede bitkilerimin gelisimi iyi dimi kanka kötü degil

John Snow

Doktor
Ama eğer yanarsa flush atmam gerekicek galiba
Senin aklında hep yanlış bilgiler kalmış bak ben sana o resimleri neden gönderdim için rahat etsin diye yanlış bilgilerden kurtul diye bu benim 5 seferim 5 defadır her seferinde çift bitki bakıyorum sadece uzun dönem yaptığımda tek bitki yaptım çünkü çadıra sığmadı

John Snow

Doktor
Verimin düşmesinden bitkinin olmesinden korkuyorum ilk growum diye oyüzden boleyim kanka
Canım kardeşim hiç kendini üzme canını sıkma hiçbir şey olmayacak Bu bitki senin daha önceki karşılaştığın bitkilere yani doğadaki karşılaştığım bitkilere benzemez bu doğadaki karşılaştığın bitkilerden en az 10 kat daha sağlam bir bitki kaldı ki sen organik gübre kullanıyorsun fazla dahi versen yine yanmaz

Piranaa

Kıdemli Üye
Senin aklında hep yanlış bilgiler kalmış bak ben sana o resimleri neden gönderdim için rahat etsin diye yanlış bilgilerden kurtul diye bu benim 5 seferim 5 defadır her seferinde çift bitki bakıyorum sadece uzun dönem yaptığımda tek bitki yaptım çünkü çadıra sığmadı
Kanka millet fazla gübre verince flush atıyor bitkiye düzeltmek için onu diyorum

John Snow

Doktor
Verimin düşmesinden bitkinin olmesinden korkuyorum ilk growum diye oyüzden boleyim kanka
Şimdi senin burada dikkat etmen gereken olay şu 17 derecenin altına düşmeyecek 18 derecenin altına düşmeyecek sıcaklık 36 derecenin üstüne çıkmayacak ben sana maksimum ve minimum değerleri verdim normaldeki sıcaklık değerleri 20 ila 30 derece arasındadır 20 minimumdur 30 maksimumdur bitki 1 aylık bir buçuk aylık olana kadar nem çok önemlidir ama sen artık ne molayını atlatmışsın sen ne makinesini bile oradan kaldırabilirsin

Piranaa

Kıdemli Üye
Canım kardeşim hiç kendini üzme canını sıkma hiçbir şey olmayacak Bu bitki senin daha önceki karşılaştığın bitkilere yani doğadaki karşılaştığım bitkilere benzemez bu doğadaki karşılaştığın bitkilerden en az 10 kat daha sağlam bir bitki kaldı ki sen organik gübre kullanıyorsun fazla dahi versen yine yanmaz
Heh aradığım cevap buydu tamamdır kankam ben dediğini uygulayacagim sonuca göre resimlerim sana kontrollerini yaparsın demi

John Snow

Doktor
Ama senin çok şanslı olduğun bir konu var senin ışığın aşırı ısınma yapmaz diğer bütün ışıklar fena ısınır içerideki derece 40 dereceyi bile bulabilir ki daha önce yapan arkadaşlarımız 40 dereceye yaklaşmışlardı içerideki ısıdan bahsediyorum kabinin içindeki ısıdan

Piranaa

Kıdemli Üye
Şimdi senin burada dikkat etmen gereken olay şu 17 derecenin altına düşmeyecek 18 derecenin altına düşmeyecek sıcaklık 36 derecenin üstüne çıkmayacak ben sana maksimum ve minimum değerleri verdim normaldeki sıcaklık değerleri 20 ila 30 derece arasındadır 20 minimumdur 30 maksimumdur bitki 1 aylık bir buçuk aylık olana kadar nem çok önemlidir ama sen artık ne molayını atlatmışsın sen ne makinesini bile oradan kaldırabilirsin
Kankam sıcaklık maksimum 31.5 çıkıyor oda öğlen saatlerinde şuan 29 mesela sabit nem makinesini kaldırdım bugün dediğin gibi

John Snow

Doktor
Heh aradığım cevap buydu tamamdır kankam ben dediğini uygulayacagim sonuca göre resimlerim sana kontrollerini yaparsın demi
Şimdi sen ne yap biliyor musun benim Bu sana yazdıklarımı bir kağıt kalem al eline eğer müsaitliğin varsa en önemli gördüğün maddeleri unutmamak için yaz tabii ki yardımcı olurum tabii ki anlatırım

Piranaa

Kıdemli Üye
Ama senin çok şanslı olduğun bir konu var senin ışığın aşırı ısınma yapmaz diğer bütün ışıklar fena ısınır içerideki derece 40 dereceyi bile bulabilir ki daha önce yapan arkadaşlarımız 40 dereceye yaklaşmışlardı içerideki ısıdan bahsediyorum kabinin içindeki ısıdan
Evet kankam quantum boardi oyüzden aldım zaten ilerde bitane daha alıp bu kabinde 3 4 bitkiye çıkarmayı düşünüyorum veya 150 200 Gr hasat alırsam photo bakabilirim 2 adet duurma gore hareket edicem

John Snow

Doktor
Kankam bunların hepsi duruyor şuan yarın kalktığımda hepsini not etmek ilk isim olacak
Mutlaka not etmelisin yoksa bunlar uçar gider bulamazsın aradığını bulamazsın saatlerce okursun gereksiz yazıları okursun biri bir başlık açar bilen de yazar bilmeyen de yazar anladın mı aklını karıştırır bulandırır senin aklını hiç karışmasın senin her şeyin mükemmel

Piranaa

Kıdemli Üye
Grande crak olan in resmini atarmisin onu çok merakbediyorum
Kanka hangisi bilmiyorumki vala şuan Gren crack 4 tohum söyledim 2 ondna 2 ondan bulgurun içinde geldi yurtdışından gümrükten bende 2 tane attım 2 taneyi iyice paketleyop kavanoza koyup dolaba koydum bu grow bitmeden onları patlatmam lazım ki aradaki süreyi dusurmek için boee bişey yapabilirmyim sence

Piranaa

Kıdemli Üye
Mutlaka not etmelisin yoksa bunlar uçar gider bulamazsın aradığını bulamazsın saatlerce okursun gereksiz yazıları okursun biri bir başlık açar bilen de yazar bilmeyen de yazar anladın mı aklını karıştırır bulandırır senin aklını hiç karışmasın senin her şeyin mükemmel
Kesin edeceğim bu değerli bilgilerini tabikide kankam yarın hepsini kayıt altına alacagim

John Snow

Doktor
Kanka hangisi bilmiyorumki vala şuan Gren crack 4 tohum söyledim 2 ondna 2 ondan bulgurun içinde geldi yurtdışından gümrükten bende 2 tane attım 2 taneyi iyice paketleyop kavanoza koyup dolaba koydum bu grow bitmeden onları patlatmam lazım ki aradaki süreyi dusurmek için boee bişey yapabilirmyim sence
Çok güzel bir soru sordun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********