SüperLemonHaze..

420x

Müptezel
Dostlar selam;

yeni bir güncelleme ile buradayım dün böyle bir görüntüyle karşılaştım.

Tam 2 gün de susuyorlar 1.5 litre veriyorum saksı başı 2 gün sürüyor yani. Biraz büyük fanlardan toparladım ve sadece litreye 2 ml olcak şekilde revive verdim nedeni ise fan yapraklarını almış olmam ve hızlı kuruyor toprak sürekli dolu sulama yapmak istemedim. Bugün bu haldeler

yapraktan calmag vermeye devam ediyorum..

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Dostlar selam;

yeni bir güncelleme ile buradayım dün böyle bir görüntüyle karşılaştım.

Tam 2 gün de susuyorlar 1.5 litre veriyorum saksı başı 2 gün sürüyor yani. Biraz büyük fanlardan toparladım ve sadece litreye 2 ml olcak şekilde revive verdim nedeni ise fan yapraklarını almış olmam ve hızlı kuruyor toprak sürekli dolu sulama yapmak istemedim. Bugün bu haldeler

yapraktan calmag vermeye devam ediyorum..
Güzel gidiyor kanka maşallah. Kanka alttan çıkan suyu nasıl alıyorsun? Direk zemine mi akıyor?

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Kanka tavuklar için kullanılan 50x50 delikli altlık var onun altına da saksı altlığı koyuyorum onun içine akıyor, ordan tahliyesinide damacana pompaları var şarjlı onunla yapıyorum.
Tamamdır kankam bende o sistem yaptım ama meyil veremediğim için illa biraz kalinti kalacak.Umarim sorun olmaz.Artik oynatmak istemiyorum saksılari

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Dostlar selam;

12 12 döngüsüne alalı 8 gün geçti yani çiçekte 8. Gün grow gübresini azaltıp bloom gübresini arttırıyorum artık 2 hafta sonra grow gübresini tamamen kesmiş olcam durumlar böyle.

Çok güzeller be kanka maşallah. Kazasız belasız bol hasatın olsun inşallah

420x

Müptezel
Kanka coco'da çıtır tecrübem var. Kimisi Coco'da flushı gereksiz görse de ben faydasını gördüm. Fikren, bitki bende olsaydı 5,5 ph enzimli flush atıp sonraki sulamayı yarım doz grow+ epsom verirdim. Calmag versende sülfür için epsom yine lazım bitkinin sülfür ihtiyacı var.
Tamam kanka dediğin gibi bir sulayayım bir sonraki güncele atarım onun da fotosunu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    *** ***** ********* ********** * ** ******* ***** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
    ******** **** hahahaha*** ***** ****** ****** * **** **** ******* ******* ******
  • ax-b ax-b:
    *** ****** *** ********** ********* ****** ********* ** ****** ********** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** *****
  • ax-b ax-b:
    ****** ***** ***** **** ***** hahahaha* ********** *****
  • ax-b ax-b:
    ***** **** ***** ****** ** *** ***** hahahaha
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    ** ******** ***** ******** ** ********* *** ***** ********* ******* ********
  • ax-b ax-b:
    **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • L lityum:
  • L lityum:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** **** **********
  • K Krall34:
    ****** **** hahahaha* ********* hahahaha** hahahaha*
  • K Krall34:
    ******** hahahaha* *** ****
  • K Keyifcihtiyar:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ********
  • L lityum:
    **** **** ***** hahahaha*
  • L lityum:
  • marcoo marcoo:
    ******** hahahaha* *** **** ***** ***** ******** ***** *** *** * ***** hahahaha ******* ********* ****** *****
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha***** *** ********* *** hahahaha***** hahahaha**** hahahaha**** ********* ******** *** ** ***** hahahaha **** **********
  • K kujo07:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******
    Houp53 Houp53: ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******