SüperLemonHaze..

Yesil888

Ordinaryüs
Boylansinlar istiyorsun da yeterli isik almazlarsa gelismezlerde. onlar zaten boylanmis, ver cicege yoksa o kabine sigmayacak o bitkiler.

Yesil888

Ordinaryüs
Karanlik verip bitkileri strese sokma degmez, direk al 12/12 ye. Cicege verdigin andan itibaren o bitkiler simdiki büyüklerinin %50 si kadar daha büyüyecek.

Yesil888

Ordinaryüs
Calmag vermek dogru karar, bak kanka yapraklar, yesil,acik yesil bayazimsi renkte ve yapraklarin yesili mat, canli yesil degil.Bu calmag eksikliginden olur. Yapraktan calmag ver taki yapraklar tek renk canli yesil olana kadar.

420x

Müptezel
Dostlar selam;

Ufak bir güncelleyelim. 12 saat döngüsünün 3. Gününe geldik dün sulama yaptım şu şekildeydi,
Litreye
2.5 ml grow
1 ml micro
1 ml bloom
1 ml piranha
1 ml tarantula
1 ml Bud candy
1 ml senszym
1 ml rhino skin
Bundan önceki sulamam da litreye 1 ml olacak şekilde cal-mag verdiğim için 2 gündür yapraktan çal-mag vermiyordum bugün devam edeceğim uygulamaya. Durumlar böyle..

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Dostlar selam;

Ufak bir güncelleyelim. 12 saat döngüsünün 3. Gününe geldik dün sulama yaptım şu şekildeydi,
Litreye
2.5 ml grow
1 ml micro
1 ml bloom
1 ml piranha
1 ml tarantula
1 ml Bud candy
1 ml senszym
1 ml rhino skin
Bundan önceki sulamam da litreye 1 ml olacak şekilde cal-mag verdiğim için 2 gündür yapraktan çal-mag vermiyordum bugün devam edeceğim uygulamaya. Durumlar böyle..

Maşallah çok güzeller kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Houp53 Houp53:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • Houp53 Houp53:
  • lavrens lavrens:
  • Houp53 Houp53:
  • NewGardener NewGardener:
  • DiabLoo DiabLoo:
    ** **