SüperLemonHaze..

Ü

Üye silindi 27236

Guest
maşallah çok güzel gözüküyor bol hasatlar vivaled ışıktan memnun musun kral?

420x

Müptezel

muşul

Kıdemli Üye
Dostlar selam;

çiçeklenmenin 10. Günündeyiz son güncelden bu yana 2 kere sulama yaptım diğerlerine ek olarak bigbud eklendi takvime litreye 1 ml olacak şekilde ve file gerdim kabine 1000 ppm 6.5 pH ayarıyla sulandılar.görselleri bırakıyorum..

Kanka güzeller be maşallah

BigTigeR

Üye
Dostlar selam;

çiçeklenmenin 10. Günündeyiz son güncelden bu yana 2 kere sulama yaptım diğerlerine ek olarak bigbud eklendi takvime litreye 1 ml olacak şekilde ve file gerdim kabine 1000 ppm 6.5 pH ayarıyla sulandılar.görselleri bırakıyorum..

Maşaallah kanka fena geliyolar:)

Ü

Üye silindi 35281

Guest
Dostlar selam;

Kanka uzaktan gördüğüme göre ufaklık kendine gelmeye başlamış.

420x

Müptezel
Dostlar selam;

çiçeklenmenin 13. Gününden görüntüler bırakıyorum 1000ppm 6.5 pH ayarlı tam doz gübreli su verildi. Saksı başı 2 litre suyla sulandı.
Havalar sıcak olmaya başladı kabin 30 dereceleri görüyor bu aralar.

420x

Müptezel
Dostlar selam;

çiçeklenmenin 3. Haftasındayız filenin altında kalan kısımları ne var ne yok aldım bütün gücünü üstlere versin. takvime uygun sulama yapıldı arkadaki 2 bitkide fotoğrafları yakınlaştırıp bakınca üstlerde yeni gelen yapraklar da bir takım sıkıntılar var sanırım ama nedir bilemedim sizlerin de yorumunu bekliyorum dumanınız eksik olmasın..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • S Chat bot:
    S Chat bot: ******** *** **** *** *****