Kızlarım 40 Günlük Oldular Sizce Gelişimleri Nasıl Üstadlar

John Snow

Doktor
Tamamdır kankam yaprakların kalkık olması kötü biseymi yani çok sarkikti su verdim biraz dim yukselttim 2 3 saat sonra böyle oldu
Aslında en başından beri ışığı yüzde yüzde kullanman daha doğru olurdu mesela ben ışığı hiç ellemem bitki büyüdükçe ışığa yaklaşır o da benim işime gelir aradaki mesafeye atmış santimde başlattım şu anda aradaki mesafe 40 santim

Piranaa

Kıdemli Üye
Aslında en başından beri ışığı yüzde yüzde kullanman daha doğru olurdu mesela ben ışığı hiç ellemem bitki büyüdükçe ışığa yaklaşır o da benim işime gelir aradaki mesafeye atmış santimde başlattım şu anda aradaki mesafe 40 santim
Kanka dimi biraz kıstım yarın biraz yukselticem yukarıya ışığı öyle acicam ışık stresi olursa buyuyemezmk

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bitkilerin calmag istiyor, 1 lt suya 1 ml calmag karistir, PH ayarlamana gerek yok.Günde 1 kere isiklar kapanmaya yakin bolca sik yapraklara. Taki yapraklar canli tek ton yesil olana kadar. Merak etme sömekler zarari olmaz. Kalan calmagli suyu ertesi günde kullanabilirsin. Baska hic bir sikinti yok.Masallah.

Piranaa

Kıdemli Üye
Kanka 3 4 gündür calmaglı suyla spreyleme yapıyorum ışıklar kapalıyken 3 sulamadir boş gübre gidiyorum zaten bu sulama gübreli su verdim en son konuşmuştuk bu konuyu demiştin boş sulama diye 3 kere bos sulama yaptım dün gübreli su verdim bigbud blom topmax @John Snow bu arada hayırlı olsun kankam doktor olmuşsun

Son düzenleme:

John Snow

Doktor
Kanka 3 4 gündür calmaglı suyla spreyleme yapıyorum ışıklar kapalıyken 3 sulamadir boş gübre gidiyorum zaten bu sulama gübreli su verdim en son konuşmuştuk bu konuyu demiştin boş sulama diye 3 kere bos sulama yaptım dün gübreli su verdim bigbud blom topmax @John Snow bu arada hayırlı olsun kankam doktor olmuşsun
Bu benim ikinci doktorluğum haha hahaa daha önce de anlatmıştım hatırlarsan bir arkadaşla buluşacak olmuştuk form bizi yakalamıştı banladı gitti bu sebepten sana yazdıklarımı ya bana atma ben sana en yalın en sade haliyle yazıyorum @yeşil888 abimiz de çok iyidir ben bu ışık olayıni ve calmag olayını yeşil abimizden ogrendim

Piranaa

Kıdemli Üye
Bu benim ikinci doktorluğum haha hahaa daha önce de anlatmıştım hatırlarsan bir arkadaşla buluşacak olmuştuk form bizi yakalamıştı banladı gitti bu sebepten sana yazdıklarımı ya bana atma ben sana en yalın en sade haliyle yazıyorum @yeşil888 abimiz de çok iyidir ben bu ışık olayıni ve calmag olayını yeşil abimizden ogrendim
Kankam dediklerinizi uyguluyorum yeşil abininde senin dediğinide calmag yapıyorum 3 4 gündür dediğiniz herşeyi uyguladim

Piranaa

Kıdemli Üye
Kanka zaten ikimizde aynı şeyi söylüyorsunuz :) çok sağolun ilginiz icin birde kanka toprak suladikca alta cokuyor gecen hafta toprak eklemesi yaptım ama gene çöktü sorun olmaz dimi bikere ekledim sürekli sürekli toprak eklersemde toprak yetistiremem

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    S sonradangelıo: *****