Kızlarım 40 Günlük Oldular Sizce Gelişimleri Nasıl Üstadlar

Selamun aleykum Üstadlar 40 günlük oldu kızlarım sizce nasıllar

John Snow

Doktor
Selamun aleykum Üstadlar 40 günlük oldu kızlarım sizce nasıllar
Harikasın kardeşim daha iyi olacaksın bir dahakine o zaman muhteşem olacaksin

Piranaa

Kıdemli Üye
İyi bir şey değil bu onu özellikle belirteyim senin ışık mesafen bitki ile ışığın arasındaki mesafe çok mu bu arada ışık olarak ne kullanıyorsun
Kanka benim bitkim böyle degil benim bitkim 44 gundeyim bunun yarısı kadar forumda denk geldim sorayım dedim nekadar uzun olursa okadar fazla somek almiyosun diye biliyorum bunlar sanki dışarıya atmışsın ışık yetersizliğinden boya vurmuş bitki gibi duruyor

John Snow

Doktor
Kanka benim bitkim böyle degil benim bitkim 44 gundeyim bunun yarısı kadar forumda denk geldim sorayım dedim nekadar uzun olursa okadar fazla somek almiyosun diye biliyorum bunlar sanki dışarıya atmışsın ışık yetersizliğinden boya vurmuş bitki gibi duruyor
Kardeşim şimdi hatırladım seni ya sen profil resmini değiştirmişsin O yüzden isimden tanıdım yani bir gece çok uzun konuşmuştuk
Eski boyu uzaması çok iyi değil çünkü sömekler geliştikçe o dallar tartmayacaktır kırılma riski bile var senin burada yapman gereken lst yaoicaksin

Piranaa

Kıdemli Üye
Kardeşim şimdi hatırladım seni ya sen profil resmini değiştirmişsin O yüzden isimden tanıdım yani bir gece çok uzun konuşmuştuk
Eski boyu uzaması çok iyi değil çünkü sömekler geliştikçe o dallar tartmayacaktır kırılma riski bile var senin burada yapman gereken lst yaoicaksin
Kankam sorum şu bitkimi böyle uzatmalimiyim ışığı çekip daha yukarıya yoksa daha kısa olması dahami büyük somek veriyor

John Snow

Doktor
Kankam sorum şu bitkimi böyle uzatmalimiyim ışığı çekip daha yukarıya yoksa daha kısa olması dahami büyük somek veriyor
Değerli kardeşim uzun olması iyi değil kısa olması daha dolgun sömeleklere ulaşmana sebep olacaktır nedeni de şudur ışık bitkinin her yerine eşit miktarda düşme oranı daha fazladır kısa bitkilerde uzun bitkilerde en üsttekiler alır aşağıya hiçbir şey gelmez sen ışığı 15-20 santimetre kalana kadar yaklaştır ve dediğim gibi en üst dalları lst yap yani bükmen gerekiyor

Sana her türlü yardımcı olacağımı söyledim darlandığı yerde çözemediğin noktalarda bana ulaş ama biraz geç kalmışsın buradan da kurtulur merak etme bir sıkıntı olmaz

Piranaa

Kıdemli Üye
Değerli kardeşim uzun olması iyi değil kısa olması daha dolgun sömeleklere ulaşmana sebep olacaktır nedeni de şudur ışık bitkinin her yerine eşit miktarda düşme oranı daha fazladır kısa bitkilerde uzun bitkilerde en üsttekiler alır aşağıya hiçbir şey gelmez sen ışığı 15-20 santimetre kalana kadar yaklaştır ve dediğim gibi en üst dalları lst yap yani bükmen gerekiyor

Sana her türlü yardımcı olacağımı söyledim darlandığı yerde çözemediğin noktalarda bana ulaş ama biraz geç kalmışsın buradan da kurtulur merak etme bir sıkıntı olmaz
Benimkilerin halinbu

Piranaa

Kıdemli Üye
Onun haricinde genel durumu iyi gibi gözüküyor ama ışık mesafeni daha da yakına çekmen lazım
Dim yükselttim yüzde 70 le calisiyodu 100 e aldım yaprakların hepsi böyle bı şahlandı kanka nasıl havaya bakıyolar yaprakları elimle koparttim büyük fan yapraklarini dibinden ve ortaları daha çok açtım artık 1 boş. 1 dolu şekilde ilerleyecegim gübreyi buzamana kadar hep kısarak gittim ama artık biraz yüklenme zamanı gelmiş sanirim

John Snow

Doktor
Dim yükselttim yüzde 70 le calisiyodu 100 e aldım yaprakların hepsi böyle bı şahlandı kanka nasıl havaya bakıyolar yaprakları elimle koparttim büyük fan yapraklarini dibinden ve ortaları daha çok açtım artık 1 boş. 1 dolu şekilde ilerleyecegim gübreyi buzamana kadar hep kısarak gittim ama artık biraz yüklenme zamanı gelmiş sanirim
Yapraklar yukarı doğru kalktıysa ışık stresidir bu 5 santim kadar daha arasını aç ışıklı bitki arasındaki mesafeyi 5 santim daha fazlalaştır gübre konusunda fazla vermediğin sürece sıkıntı yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** ** ********** ******* ***** ** ********** ***** *** ***** ** hahahaha** *** hahahaha* **** ** *** ********* ******* ****** **********
    ***** ****** **** hahahaha** ***** ********** *** ** hahahaha* ******** ******
  • puslu77 puslu77:
    ******* ***** ******** **** ******** *** ********* ********* *** ******* *** ******* ***** ********* ***** ******
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ******** ******** ********* ********* ***** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ***** hahahaha** ***** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ***** ***** ***** **** ******** ** **** *** ****** ********* ******* ****** ***** ******* ******* ***** *** ***** *** ** ******** **** ***** ********* ****** ***** *** *** ***** ******** hahahaha* *** ***** ***** ** ********
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
  • puslu77 puslu77:
    ****** ******* **
  • S sodamoda:
    ** ****** ****** * ***** ******* ** hahahaha** ******* ** *******
  • S sodamoda:
  • muratzenci muratzenci:
    *** ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
    +1
  • S sodamoda:
    **** ******** hahahaha**** *** ******* ****** ***** * hahahaha** **** ***** hahahaha* **** ******** * ********** *** *** ***** *****
  • muratzenci muratzenci:
    +1
  • S sodamoda:
    hahahaha** ****** ** ********* *** **** **** ***** ********* * **** ***** ***
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
    +1
    hahahahahahahaha
    Funny1Joint Funny1Joint: *** *****