Kızlarım 40 Günlük Oldular Sizce Gelişimleri Nasıl Üstadlar

Piranaa

Kıdemli Üye
Yeter ya gerek yok arada spreyle birde topragin ustunudd spreyle pet sisenin icine gelen kisim ozellikle filizin dibini. Nemi yukseltir
Dediklerini uyguluyorum tamamdır kankam peki bu kabin içinde 1 ışık daha takip 4 bitki yapma işine ne diyosun herkez olmaz diyor ama benim kabının yarısı kadar yerde 2 bitki yetiştirenler var bence 120 60 180 e 4 bitki olur

UFUK...

Kıdemli Üye
Dediklerini uyguluyorum tamamdır kankam peki bu kabin içinde 1 ışık daha takip 4 bitki yapma işine ne diyosun herkez olmaz diyor ama benim kabının yarısı kadar yerde 2 bitki yetiştirenler var bence 120 60 180 e 4 bitki olur
auto ekicen niye olmasin ama egitim sart olur buz gibi olur olmaz diyenler niye olmaz diyor ki

Son düzenleme:

respectx

Üye
Kanka olur olmaz degil ama sıkış tepiş oluyor bakimi sulamasi budamasi vs zor olur kabin önden tek kapiysa.
ya 4 ekip sürekli dal aralarını açmaya uğraşacaksın, ya da 6 ekip lst ile çok kafa yormadan scrog gerip sulamaya budamaya biraz mesai harcayacaksın. bana 6 ekmek daha cazip geldiği için öyle yapıcam, ama 4 ekip de lst yapa yapa 6 ile aynı hasat alınabilir. tamamen tercih işte :D

UFUK...

Kıdemli Üye
Kankalar 4 yapacağım kışa doğru bitkileri ekstra lamba ekleyip
Kanka ilgilenmeyi seviyorsan vakitte varsa outoda lst topping az bitki genis alan guzel sonuclar elde edersin. Biraz toppingi erken atarsan 3 topingide kaldirir ilk ay baska sitrese maruz birakmiycaksan dikkatli ilerlersen. ben fimminge karsiyim çali gibi karisik bisey oluyor bitki.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    ********* ***** hahahahahahahaha
  • Ne Bu Tantana Ne Bu Tantana:
    ******** hahahaha
    +1
    hahahahahahahaha
    ****** **** ********* ******* ******** ********** ****** ** ******* hahahaha** **********
    **** ********* ** ***** ****** ****** ****** hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    ***** **** **** hahahaha* ***** ***** hahahaha****** ****
    ****** ********** ** *** **** hahahaha*** **** ***** ********** **** *** ********
    ******* ** ******** ** ********* ***** ******** * ******* ******* ***** ***** ****** *********
    hahahaha* **** *** **** ***** hahahaha* hahahaha ****** *** *** **** *** ********* ******* ********** ******* hahahaha**
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ** ******* ********* ******* **** *** ***
  • nicholasnolan522 nicholasnolan522:
    ****** hahahaha ******** ***** **********
  • obeb obeb:
    *** * ******** ******** ** **** ** ***** **** *** ********* **** ******* hahahaha* **
    ****** hahahaha ******** ***** **********
  • nicholasnolan522 nicholasnolan522:
  • obeb obeb:
    hahahahahahahahahahahaha*********
  • E eagle54:
    hahahaha***** ********
    E eagle54: hahahaha***** ********