Kızlarım 40 Günlük Oldular Sizce Gelişimleri Nasıl Üstadlar

John Snow

Doktor
Durumlar bu şekilde 44 gündeyim soldaki calmag istemiyor gibi geldi rengi çünkü değişti ama sağdaki calmag istiyor diye calmag verdim
Sana bitkili ışık arasındaki mesafeyi çok kısaltmalı hep söylüyorum bak benimkilerin altında 2 tane kova var çünkü ben ışığı sabitledim ışığı elleyemiyorum mecbur bitkileri yukarı kaldırıyorum sen de öyle yapmalısın ben bu calma kolayına çok fazla takılma yapraklar sarardığında yapraklarına bakarak çalmak verebilirsin gerçekten fazla takılma kardeşim gayet güzel sen benim dediklerimi diğer kankalardan topladığın bilgileri not alsaydın şimdi tecrübelerini de ekleseydin ki böyle yaptın mı yapmadın mı bilmiyorum inşallah yapmışsındır bir daha ki seferine kimseye bir şey sormadan daha iyi sini halledebilirsin ha bana ne zaman sorarsan sor sana yardımcı olacağım bundan yana da bir sıkıntı yok

Piranaa

Kıdemli Üye
Çok teskurler kanka bitkiler çok kaldırdı diye yaprakları 5 cm yukarı çekmiştim 2 gün önce senin tavsiyenle hala öyle duuryor

Son düzenleme:

John Snow

Doktor
Çok teskurler kanka bitkiler çok kaldırdı diye yaprakları 5 cm yukarı çekmiştim 2 gün önce senin tavsiyenle hala öyle duuryor
Metreyi al eline Bir de telefonuna lümen ölçer indir bana kaç santim olduğunu o santimden kaç lümen ışık aldığını Bir de uzaktan ışığı ve çiçekleri görebileceğim şekilde bir fotoğraf atar mısın

Piranaa

Kıdemli Üye
Metreyi al eline Bir de telefonuna lümen ölçer indir bana kaç santim olduğunu o santimden kaç lümen ışık aldığını Bir de uzaktan ışığı ve çiçekleri görebileceğim şekilde bir fotoğraf atar mısın
Kanka bunu daha önce yaptık hatta geçen haftaki konuşmamızda bana dedinki çok indirdin ışığı yaprkalar çok havaya kalkmış ışık stresi yapar bı 5 cm yukarıya çek deidn cektim

UFUK...

Kıdemli Üye
Kanka bunu daha önce yaptık hatta geçen haftaki konuşmamızda bana dedinki çok indirdin ışığı yaprkalar çok havaya kalkmış ışık stresi yapar bı 5 cm yukarıya çek deidn cektim
Şuan 40 bin lux alıyorum isik
Kanka nbr bi kacgundur bakamadim buralara.40 bin az sen indir isigi biraz. Birde yapraklarin dikilmesi konusunda benim fikrim şu, aslinda resim gormek daha saglikli olurdu ama yaprak komple boyle insan elini acar dua eder gibi dikilirse isiga bu havalandirman guzel isiktan ne varsa aliyor ve almak istiyor diye tahmin ediyorum bence sitres degil. Luxte 50 nin ustune cik sonra foto at degisikligi. birde Kanka dipnot: Arkadasin konusunda degil senin konunda devam edelim ordan yaz bence oda surekli bildirim aliyor kendi ciceklerine.

Piranaa

Kıdemli Üye
Tak sen tak giden karbonun omrunden olsun hava sirkiliasyonu arttikca isiktandan korma bitki hizlanir daha cok.
Soler Palau 467m3 set kulaniyorum 2 mod var kısık modda kabini çok vakumluyor diye fanin ömründen yermi veya 2 moda almalimiyim normal moduna bidahaki grow 3 4 bitki yapmayı düşünüyorum bu kabinde herkez olmaz diyor ama millet kucuuk yerlerde neler yapiyor 120 60 180 kabinim

UFUK...

Kıdemli Üye
Soler Palau 467m3 set kulaniyorum 2 mod var kısık modda kabini çok vakumluyor diye fanin ömründen yermi veya 2 moda almalimiyim normal moduna bidahaki grow 3 4 bitki yapmayı düşünüyorum bu kabinde herkez olmaz diyor ama millet kucuuk yerlerde neler yapiyor 120 60 180 kabinim
Vakumlama etkisi surekli mi ayni kanka o normale döner karbonu takinca debisi dusucek cekimin zaten %25 kayba ugrucak ayara gelir.

Piranaa

Kıdemli Üye
Vakumlama etkisi surekli mi ayni kanka o normale döner karbonu takinca debisi dusucek cekimin zaten %25 kayba ugrucak ayara ge
Giriş fanim 100 Luk aksiyel oyüzden kabının alt cırtlı bı bolmesini açık birakiyorum tamamdır son hıza alacağım kankam birde bı tohum daha patlattım 2 gün oldu baş gösterdi üstüne 1 litrelik su sisesini kesip koydum delikler açtım siseye arada bir spreyliyorum nem cihazını çalıştırmama gerek yok dimi nem yüzde 60 65

UFUK...

Kıdemli Üye
Giriş fanim 100 Luk aksiyel oyüzden kabının alt cırtlı bı bolmesini açık birakiyorum tamamdır son hıza alacağım kankam birde bı tohum daha patlattım 2 gün oldu baş gösterdi üstüne 1 litrelik su sisesini kesip koydum delikler açtım siseye arada bir spreyliyorum nem cihazını çalıştırmama gerek yok dimi nem yüzde 60 65
Yeter ya gerek yok arada spreyle birde topragin ustunudd spreyle pet sisenin icine gelen kisim ozellikle filizin dibini. Nemi yukseltir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    S Seytan. Mari: hahahahahahahaha