Üstadlarla başlangıç

GlockGen5

Müptezel
@Canna Reis panco isimli bir gübre resmi paylaştım onunla ilgili düşüncelerini söylersen uygulama yapicam azot eksikliği için,rica etsem netten bakabilir misin

C

Canna

Guest
Nerede paylastin o gübreyi, solucan gübresi ve kahve telvesi kurtarir seni gübrelerin gelene kadar.

C

Canna

Guest
Iyi toprak ama cok uzun süre su tutugunu yaziyor, yani toprak hizli kurumaz ise bitkiye sik sik gübre veremezsin,

C

Canna

Guest
Tamam coco ile karisik, dostum su gübrelerin biran önce gelse iyi olur, simdilik filizleri kurtariyoruz ama gelisim yavas.

C

Canna

Guest
Ondan dolayi yazdim verme diye, son 3-5 günde cok filiz gördüm calmag ile icine sicilmis. :D :D

GlockGen5

Müptezel
Birkaç gün kaldı inşallah reis malum k/k falan öyle alamadığımız için kahpekentten bi ali cengiz yaptım geç olacak ama garantiye alıyorum gizlilik evresini @Canna inşallah grow sonu güzel bir kliple bitiricez ben inanıyorum

C

Canna

Guest
Aslinda cikartma zamani geldi, al büyük saksiya, hic olmazsa o büyük saksidaki gübreler onu biraz beslesin, hemen yarin al, eger kafan iyi degilse :D bu aksam al,

Grow Muhabbetleri
Help Users
    çaylakyetiştirici çaylakyetiştirici: **** ******* ** ********* ****** ***** **** ******* ** ********* *** *** *********