Üstadlarla başlangıç

GlockGen5

Müptezel
Usta biz dışarı atıyorduk dibine kaka can suyu yağışları takip sonra bir su daha sonra hasat ahahajaj hiç uğrastırmazdı bu kız:)))

C

Canna

Guest
Ögreniyorsun dostum, hatta konu bile acmissin, diger kankalarida uyarmak icin.:):) burada benim ve 2 tecrübeli kankanin tavsiyelerine uyup daha ilk growda efsane yazan kankalar var, onlarin yetistirdigi bitkileri görünce bana daha cok sevk geliyor, ve aynen devam diyorum.Bilgi aktarmaya.

GlockGen5

Müptezel
Sabrına hayranım reis,sinirlenmiyorsun bazen bakıyorum adam ukala söylediğini anlamak istediği gibi anlıyor,birilerine anlatıyorsun gıcık gıcık cevap veriyor vallahi iyi sabırlısın,ben bazen diyorum ki bu adam birşey öğretmeye çalışıyor şuna bak oda bilsizce bilgiçlik yapıyor,ben olsam tmm dostum şimdi çamaşır suyu dökme zamanı bu toprağını temizleyecek ve kar gibi edecek ver 50 ml derdim diyorum,sabrın ve tahammülün için teşekkür ederim,umarım birlikte yaptığımız bu grow bizim için örnek teşkil eder,elinden geldiğince yeni foto paylaşmaya çalışıyorum,sabırsızlanıyorum 12/12 te geleceğimiz gün için @Canna

C

Canna

Guest
Yok bu grow degil, bir dahaki grow, sen simdi bu growdan iccegini al, bir dahaki grow 150X150X200 cm kabin yapacaksin 40 lt saksida cocoda 1 tane photo yapacagiz beraber.

C

Canna

Guest
Tabiki sadece ana gübre hari hepsi ayni, cocoda Coco A+B gerisi ayni, dostum benim hedefim su islerim bitsin TR ye dönünce o büyüklükte bir kabin yapacagim ve hedefim CO2 kullanmadan 40 lt saksi 12 hafta veg 500 gr + bir saksidan.

C

Canna

Guest
Coco zaten hydro yani sen direk suda yapariz diyorsun, hic yapmadim, teorik olarak biliyorum, ama cocodan daha fazla hasat veririmi bilmiyorum.

C

Canna

Guest
Coco da kuruma beklemek yok, Cikan suyun EC sini ölcerek ve isigi ona göre ayarliyarak günde 2-3 gübreli sulama yapabilirsin, kök cürümesi yok, Giris EC daha yüksek, kökler sikismadigi icin kökler dolayisi ile bitki cok dah iyi gelisir, yani topraga göre 2 misli ve fazala hasat alirsin, ben 25 lt saksia 1 kere 372 gr aldin G13 haze genetikten, ortalama 250.-300 gr alirsin

C

Canna

Guest
Idare ediyor kizlar, dostum toprak kurumadan su verme,kökleri cürütürsün, hadi gelsede su gübrelerin kurtusa kizla acliktan

GlockGen5

Müptezel
@Canna
14.gün
Reis fide kabından çıkarttım fan bağladım,26 derecede fan çalışıyor 24 te duruyor
Bu cuma geliyor inşallah gübrelerim reis son durum nasıl kızların sence?

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kolpa.: * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** ********* +1