Üstadlarla başlangıç

C

Canna

Guest
Gene taktim kafayi ben senin filizlerin yaprak rengine,:) benin profil remimdeki gibi yesilmi görünüyorlar,

C

Canna

Guest
Yazdigim gibi semadaki miktara göre grow gübresi ver, ama suyu direk filizin dipine degil 1 cm kadar uzagina daire seklinde ver, bitkin besin istiyor.

C

Canna

Guest
Ne zaman gelecek gübrelerin, bitkin azot istiyor, bloom gübresinde azot ya cok az yada hic yok, Simdi git kendine bir kahve yap, telvesini kurut cay kasiginin ucunla cok az miktarda filizin topragina karistir, ama hakikaten 2 kiprit basi kadar bir miktar

C

Canna

Guest
Tamam elimd var bloom yazmissin onan zannettim bloom vermek istiyorsun, dostum 10 cok uzun bir süre, filizlerin acil azota ihtiyaci var, netten ve youtubeden arastir isirgan otu gübresi nasil yapilir ve ne miktarda verilir,

GlockGen5

Müptezel
Evde tarım için kullanılan bir azot tozu var yarın sana atayım reis olursa ondan vereyim,ısırgan bulmam biraz zor eğer olur derseniz bezelyeden yapayım olursa @Canna

GlockGen5

Müptezel
Evde tarım için kullanılan bir azot tozu var yarın sana atayım reis olursa ondan vereyim,ısırgan bulmam biraz zor eğer olur derseniz bezelyeden ya

C

Canna

Guest
Dostum o tarim icin kullanilan azot cok güclü olabilir, üzerindeki degeri yaz bir bana

GlockGen5

Müptezel
Tamam reis yarın yazicam inşallah evet çok güçlü yarın atarım sana sen yazınca veririm inşallah kararında,reis azot harici bloom ve micro vericez mi orayı tam anlamadım @Canna

C

Canna

Guest
Sekersiz olsun, hanimina söyle sana söyle bol telveli bir Türk kahvesi yapsin sade, kizlarin hatirina ic onu.:D:D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha** ******* hahahaha ***
  • kkush kkush:
    **** ********* ****** ******* ******* ****** *** ** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ***** *** ***** *** ******** **** ***** ********** **** hahahaha****
  • kkush kkush:
    hahahaha** ** **** ******* ******** ****** ******* ** *** hahahaha hahahaha** ******* hahahaha ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** ********* ******* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ****** ***** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ** ****** ***** hahahaha****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** *** ******** ******** ******** ****** ********** ***** ***** hahahaha hahahaha* ******* **********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ********** ** ******** ***** ** ***** hahahaha** hahahaha*** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* *** ******* *** ******* hahahaha *** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** *** hahahaha
    +1
  • M merto1835:
    ****** *** ****** ****** ********* **** hahahaha*** ********** ****** ** ******* hahahaha** ********* ****** *** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** hahahaha*****
  • lavrens lavrens:
    * ******** ******* ***** ********* ** *** hahahaha*** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
  • xskyrex7 xskyrex7:
    ****** *** *** ****** ********** hahahaha***** *** ******** *** ****** *******
    xskyrex7 xskyrex7: ****** *** *** ****** ********** hahahaha***** *** ******** *** ****** *******