Üstadlarla başlangıç

Ak420

Üye
kanka ben bak sana bi tavsiye vereyim tohum+toprak+kabin+ışık ve bilgi bu dördü işi bitiriyor eğer birşey lazım derlerse ihmal etme al boş yere uğraşma hayal kırıklığı yaşama zarar etme istenenleride ihmal etme canna zaten olabilecekleri aldırtır sana
Kanka 15 k harcadım ama inan şuan maaşa kadar 15 krş yok :)))))

Ak420

Üye
Yok bro tohumlar sponsor değil,ilk growda yarı balkon yarı ışıkta 120 gün de 30 40 gr photo kedi pipi kadsr alınca bu grovdan önce 8 tohumda cam önünde cennete gönderince hesap kitap karıştı kanka,şimdi ben @Canna sız hesapsız iş nasıl yapam:)))))

negma

Kıdemli Üye
Yok bro tohumlar sponsor değil,ilk growda yarı balkon yarı ışıkta 120 gün de 30 40 gr photo kedi pipi kadsr alınca 450 tohumu gümrük amcalara verince bu grovdan önce 8 tohumda cam önünde cennete gönderince hesap kitap karıştı kanka,şimdi ben @Canna sız hesapsız iş nasıl yapam:)))))
olmadı şimdi be kanka ilk düğmeyi yanlış iliklemişsin tohum iyi olacakki gerisi gelsin seninki kumar şu anda inşallah şansın yaver gider ne diyeyim inşallah çabana değer genetiklerden çıkan en az 20-25 tohum var bende hiç ekmeye cesaret edemedim doğrusu ne olduğunu bileyim ne yaptığımı

Ak420

Üye
Umarım iyi olur tohumlar yerli değil yurtdışı arkadaş ispanyadan bir bankadan aldı 24 tane gelirken kendisi getirdi saolsun

Ak420

Üye
Photo tohumlar genetikleri araştırdım söylediler ordan arkadaş çevirdi şuan 3 indica 1 satıva yeni grow umarım emeğimize değer,en çok korktuğum canna olsun ottoman olsun progrover olsun adamlar bıkmadan bana katlanıyor sabrediyor onlara yakışır bir hasat fotosu atmak istiyorum 15 gün sonra hangi gübreyi derse alırım sorun olmaz ne söylersee dikkate alıp danışarak grow yapmanın önemini son bir fotoğrafla göstermek istiyorum

negma

Kıdemli Üye
ğ
Photo tohumlar genetikleri araştırdım söylediler ordan arkadaş çevirdi şuan 3 indica 1 satıva yeni grow umarım emeğimize değer,en çok korktuğum canna olsun ottoman olsun progrover olsun adamlar bıkmadan bana katlanıyor sabrediyor onlara yakışır bir hasat fotosu atmak istiyorum 15 gün sonra hangi gübreyi derse alırım sorun olmaz ne söylersee dikkate alıp danışarak grow yapmanın önemini son bir fotoğrafla göstermek istiyorum

kanka ben senelerdir burdayım merak etme burda kimse seni yarı yolda bırakmaz mutlaka yardım gelecektir ama herkesin lafıylada kuyuya inilmez sen takip et niyetin iyi olsun gerisi gelecek zaten herkesi dinleme ışık canna gübre ottoman-canna karbon filtre highdeadh belli zaten var çok kişi ama taktikler farklı oluyor buradaki amaç çok parçalanmadan en iyi işi çıkarmak olay bu yoksa tohumlar zaten 1000tl tutuyor yanlış işlerle beraber zaman ve para kaybı yazık günah insanın hevesi bile kırılabilir bu işlerden dolayı az masraf çok iş bence makbulü bu işte ben öyle düşünüyorum he imkanların çok iyise hiç korkma gir zaten bi şekilde sigara içiyorsundur olan zamana olur yanlış yapa yapa öğrenirsin doğruyu nede olsa kanaldanda sigaranı çözersin olursa olur dersin relax bi şekilde
tohumların dayanıklı zaten uzun dönem çokça hata kaldıracaktır sömekler dolgun thc yüksek yaparsan bilki olmuştur bu iş kanka bu ikisi lazım sana o zaten yetişecek bi şekilde ona göre ayarla işte benim hislerim çok iyi olacak diyor inşallah burdanda öğrenecez herşeyini bitince olmuşmu olmamışmı söylersin artık kankalarına (dolgun sömekler ve yüksek thc ) anahtar

Son düzenleme:

Ak420

Üye
Vallahi son zamanlarda okuduğum en pozitif mesajdı bu sözler,tohum sorunum hiç yok desem yeridir bro,eğer bu genetikler ciddi anlamda iyiyse aynı arkadaştan yine isterim teşekkür ederim değerli yorumların için,umarım herşey güzel olur ve bakın işte başlamadan sorun,başlayıp yapıp yaptıktan sonra olmuyor alın size thc alın size sömek demek istiyorum hayırlısı ile

Ak420

Üye
4adet
TRY 1,070.42 30%OFF | 4 adet/paket Samsung QB288 LM281B + led phyto lambası panoları tam spektrum 3000K 3500K 5000K koyu kırmızı 660nm UV IR kapalı veg ve çiçek
2adet
TRY 1,605.51 35%OFF | 1000 W Samsung LM301B Kuantum Teknolojisi led büyümek ışık Tam Spektrum 3000 K 5000 K mix 660nm IR, Dim Meamwell Sürücü, Toprak müfettişi ile, thermome

negma

Kıdemli Üye
yani 6 adet samsung çalışıyor şu anda doğrumudur 130 w duvardan çekiyor çarpı 6 dimi

Ak420

Üye
Şuan 1 tane çalışıyor 5 tane bekliyor canna reis çok gelir dedi ne zaman ver coşkuyu derse takıcam ama 160x160x160 kabine hepsi çok gelir dedi 4 bitkiye

negma

Kıdemli Üye
Şuan 1 tane çalışıyor 5 tane bekliyor canna reis çok gelir dedi ne zaman ver coşkuyu derse takıcam ama 160x160x160 kabine hepsi çok gelir dedi 4 bitkiye
kanka ışıkların süper tamam işte uçurursun bunları o bebeklerle gün gün ilerleyerek devam toprak kurumadan su verme ışıklar kapalı iken 100-150 mg her birine bardaktaysa şu anda dahada az ph ayarla ver kanka ph metrenin kalibrasyon ayrını doğru yaptığına inanıyorsan devam olmazsa çobanpınar damacana su ver ph doğru olmalı

C

Canna

Guest
O gönderdigin linklei inceledim yani üreticinin verdigi teknik bilgileri inceledim ve kesinlikle inanmiyorum, 1000 watt led 30 cm mesafeden 889 umol/s ppfd verdigi yaziyor, digerlerinde bu bilgide yok ama watt-lümen gücünden ppfd degerini hesap ettim 1 metreden 308 umol/s yani 30 cm den tas catlasa 700 civari umol/s ppdf verir, dostum kesinlikle lux metre olmadan sana o isiklari nasil kullancagini söyliyemem, ayrica cinlilere cok güvenmiyorum hepsi olmasada arasinda yalan söyliyen var.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********