Üstadlarla başlangıç

Ak420

Üye
@Canna Reisten habersiz birşey yapmıyorum başlığı da o yüzden böyle açtım fakat yanlış anlamışım gübreler konusunda hiçbir bilgim yok inanın cal mag az önce öğrendim calsium magnezyum oldugunu,bu güne kadar tek kullandigim gübre kuş gübresiydi,şimdi ben boş sulamaya devam mı reis @Canna

C

Canna

Guest
Topragin neydi hatirlamiyorum, topragin cinsine göre ben sana yazarim diger gübrelere ne zaman baslaman gerektigini.

negma

Kıdemli Üye
@Canna Reisten habersiz birşey yapmıyorum başlığı da o yüzden böyle açtım fakat yanlış anlamışım gübreler konusunda hiçbir bilgim yok inanın cal mag az önce öğrendim calsium magnezyum oldugunu,bu güne kadar tek kullandigim gübre kuş gübresiydi,şimdi ben boş sulamaya devam mı reis @Canna
evet kanka bir iki hafta boş sulamaya devam ph ölç ver 100-150 ml her sulamada biraz arttıracan fazla değil 50ml kadar suyunu ışıklar kapalı iken oda sıcaklığında dinlendirilmiş su ile ver tam tohumun olduğu yere değilde dairenin biraz iç tarafından doğru devam

C

Canna

Guest
Coco torf yeter, perlitte koymussun, simdi dostum o karsimda toprak yüzdesi cok az, 2 gün sonra foto yükle bakalim, o toprakta ne kadar yetecek gübre oldugunu tahmin edemiyorum, o karisimla toprak cok cabuk kuruyacak, bu iyi ama toprak ne kadar verimli olacak cok siki takip lazim

Ak420

Üye
Ben günde kisada olsa 4-5 kere giriyorum foruma yani hemen cevap yazarim.
Tmm reis ben bildiğin üzre size danışarak yapmak istiyorum gübre konusunda aşırı acemiyim benim 20 yıllık bir gerilla grow geçmişim var ama burda hiçbir işe yaramıyor:) 2 gün sonra foto aticam hem yükseklik hem kızları gösterecek

C

Canna

Guest
Dostum outdoor ile indoor biraz farkli, orada dik disari ver gübreli suyu gerisini günes hallaediyor, burada herseyi biz tam kontrol altinda tutmak zorundayiz.

Ak420

Üye
Evet reis ben fide atıyordum 3,5 ay sonra git allah ne verdiyse 20 yıldır böyleydi arkadaş foto kapana takılıp tarlayı yakalatınca geçiş yaptım:))))

negma

Kıdemli Üye
Evet reis ben fide atıyordum 3,5 ay sonra git allah ne verdiyse 20 yıldır böyleydi arkadaş foto kapana takılıp tarlayı yakalatınca geçiş yaptım:))))
toprağın tam bilgisi ve lüxmetre lazım sana kanka eğer imkanların çok kısıtlıysa sor yapmadan önce inşallah olacak o zaman

Ak420

Üye
Toprağı çiçek toprağı satan biryerden almıştım kilosu 10 tl ye yks3 coco ve perlitle harmanladım lüxmetre şuan değil ama en kısa zamanda alicam maaşı bekliyorum :)

negma

Kıdemli Üye
Toprağı çiçek toprağı satan biryerden almıştım kilosu 10 tl ye yks3 coco ve perlitle harmanladım lüxmetre şuan değil ama en kısa zamanda alicam maaşı bekliyorum :)
kanka ben bak sana bi tavsiye vereyim tohum+toprak+kabin+ışık ve imkanın varsa karbon filtre be tabiki bilgi,bu dördü işi bitiriyor eğer birşey lazım derlerse ihmal etme al boş yere uğraşma hayal kırıklığı yaşama zarar etme istenenleride ihmal etme canna zaten olabilecekleri aldırtır sana lüzumsuz masraf yaptırmaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kömür Kömür:
    *** ****** **** hahahaha***
  • D Dr.Organic:
  • D Dr.Organic:
    *** ****** *** ** hahahaha*
  • Kömür Kömür:
    ******* ***** ****** hahahaha ****** ****** ******
  • Kömür Kömür:
  • Kömür Kömür:
  • D Dr.Organic:
  • D Dr.Organic:
    ****** ** ******* **** ***** hahahaha** ***** ** ***** ***** **** *** **
  • D Dr.Organic:
    ********** *** ********* **** *** *** **** hahahaha*
  • Kömür Kömür:
    *** ******** **
  • Kömür Kömür:
    +1
  • D Dr.Organic:
    hahahaha*** ******* **** ******
    +1
  • D Dr.Organic:
    hahahaha***
  • Kömür Kömür:
    hahahaha***
    +1
  • G ganjasevdalısı:
  • B Bitkisever:
    ******* hahahaha ******* **** ********* hahahaha*** ******* **** *** hahahaha**** ******* ***** hahahaha** ******* ********* **** ******** ******** ******
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahaha********* hahahaha ******* **** ********* hahahaha*** ******* **** *** hahahaha**** ******* ***** hahahaha** ******* ********* **** ******** ******** ******
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ****** ******* **** ** ******* hahahaha**** hahahaha ****** ******** ********
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha**** ** ***** ****** **** ** ***** ****** ********* ***** hahahaha*
  • G ganjasevdalısı:
  • O obeb:
    ********* **** ********** ********* ** ******** ******* **** hahahahahahahaha
  • K KömürcüAbuzer:
    ***** ********** *** ******** ***** hahahaha* ********** **** ***
  • O obeb:
    O obeb: *********