Üstadlarla başlangıç

negma

Kıdemli Üye
Dostum senin derdini ve bu kahpeyi tam cözemedim ama, uzaklas, o kahpe dediginde bu forumda galiba, ama dikkat et, bu isten para kazanmak isteyenler cok kahbe oluyorlar. Ben onu TR de gördüm
yok kanka bi kaç video var elinde baya uzun bi seri buraya girmez o zaman harcamaz bi ara konusu oldu bi baktım çıktım apache doluymuş güya gelmesin zaten kanka bildiğini yapsın uzak olsun benden çok zararı dokundu keşke bugünü görmeseydim bi keyif yapacaz diye başımıza ne işler geldi burnumdan geldi kanka kafa yapan sigara sinirden gevşetmiyor bile bunların yüzünden tek keyfimden soğudum rahat değilim böyle olmaz hayallerim gitti maalesef tam ulaşamadan gitti torbacıdan kurtulalım dedik torbacı diye adımız çıkacak neredeyse daha ne diyeyim beter ol **** hakettim ben bunu fırsat çok zor olacak imkansızlıklrla olacak belki daha iyi öğrenirim yada hiç öğrenemeyecem bu işi evet mahsul var ama herkesin haberide var böyle işmi olur **** olmaz olmayacak iş açacaz başımıza anlayacaz o zaman bedavaya ceza alcaz illaki belli kafa iyi herkes iyi boşlukta kalınca kanka ne yapıyon geliyonmu bunu atlatamıyırum malesef uygulama yok bi zaman sonra unutup yapıyorum bunu gördüm 3 ev değişimi kanka hep aynı seneryo ağzımızı tutamıyoruz sorun bu bi zamandan sonra ne olcak havasına girip unutuyoruz buna bi çözüm varsa bilen paylaşsın kankalar boşluğa düşmenin bi yolu sorun bu çözemiyorum yardımcı olacak varsa yazsın yoksa bitecek geç başlayıp çabuk biten hayatım tekrar torbacı kucağına olacak kurtulmayacaz belli mcık ağızlılığın bedeli olacak hemde çok ağır

böylede sorunlar var belki nadir ama gerçekçi hayattan iyiyiz hoşuz ama yetmiyor bu tür hatalara düşüp tekrar ediyoruz bu işin hakkını veremiyorum bence bunu anladım yani çözümüde yok mslesef tek çözüm başımıza gelecek anca belki öyle anlayacaz ne olduğunu sağlam irade lazım aksi takdirde sıkıntı çok olacak

ewet üstadlar yorum çözüm varsa yardımcı olun böyle bi problem bi zamandan sonra kendini salmak varmı çözümü!! tek sorunum bu engelleyemiyorum 4 ev tutamam artık ya çözüm yada benlik değil bu iş o noktaya geldim ben gücüm yok kalmadı maddi manevi çözüm arıyorum konu çok zor ne yapayım sizce

Son düzenleme:

Ak420

Üye
kanka maddiata bakıyor şimdi ben sıfırdan alacam desem bi dünya iş para altından kalkmamız imkansız adam tüm semte reklam etmiş kendinizi bizi burası sakat bi yer haber çabuk duyulur iyi olmadı bu kahpeye hiç güvenmiyorum kime ne anlattı bilmiyorum inanmıyorum eve kadar biliniyoruz güvendik işte başta öyle değildi ama öyle oldu şimdi çıkacaz buradan başka yol yok şu an kendini kurtarmak için yapmayacağı şey yok bu kahpenin öyle çıktı maalesef satacak bu belli bi şekilde yarın belli olur ne olduğu bekliyorum bakalım zarflı konuşmalar bekliyorum öyleymiş gibi bakacaz bakalım herkesle görüşmüş ayrıca bende biraz bişey var onuda biliyor teklif bekliyorum direk ret olacak işinide koyar bu kahpeler kanka menfaat için yaparlar şurda 15-20 gün var bitse zaten taşınana kadar paydos edecem belki pes bile ederim
çok inanıyorum kanka bu iyi bişey değil bu işi yansıtmıyor bana göre değil sanırım teknik iyide gevşiyoruz hemen inanıyoruz bi anda son iyi değil yani anlayacağın benim yapım bu çünkü o kankadan zarar gelmez diyorum ama hep aynı bu işle örtüşmüyor düzeltemezsem bırakacam kanka bu böyle olacak
Hayatta ki en kötü beğenmediğin huyun nedir deseler çabuk güvenmek derim,hayat öyle öğretiyor ki sana dersini vere vere güvenmemen gerektiğini lakin biz anlamamakta ısrarcıyız,bir yerde şöyle bir yazı okumuştum ve bunu kendime tez edindim,akıllı insan hatalarından ders çıkarandır,ondan daha akıllı insan başkalarının hatalarından ders çıkarandır,dersini aldıysan sorun yok,senin düştüğün pozisyona bende düştüm,a...olanın dini olmaz der eskiler.inan bana benim insanlara çok güvenmemden kaynaklı yuvam yıkıldı,bazen birşey yaparken artık bende tik oldu Babam o bile sorgular oldum beynimde belki yanlış ama bana doğru yu getiriyor,üzülerek insanlardan soğudum.şunu net söyleyim bro sana bir erkeği stres,sıkıntı,kafaya takmak çökertir,şüphen varsa orda durma kendini yıpratırsın,bayanlarla sadece içmek ve sohbet keyifli olur,sır tutmayı çıkarları bitene kadar becerebiliyorlar.

C

Canna

Guest
Senin profesyonel yardim alman lazim, psikolojin bozulmus, bu isin altindan ne buradaki yorumlala nede kedni basina kalkarsin, sikinti herkesi kendin gibi görmen.Agzini tutmadigin sürece bu böyle. Benimgrow yaptigim yeri TR de kiz arkadasim bile bilmiz, burad Almanya da sadece oglum gördü yaptigim growu.

negma

Kıdemli Üye
Hayatta ki en kötü beğenmediğin huyun nedir deseler çabuk güvenmek derim,hayat öyle öğretiyor ki sana dersini vere vere güvenmemen gerektiğini lakin biz anlamamakta ısrarcıyız,bir yerde şöyle bir yazı okumuştum ve bunu kendime tez edindim,akıllı insan hatalarından ders çıkarandır,ondan daha akıllı insan başkalarının hatalarından ders çıkarandır,dersini aldıysan sorun yok,senin düştüğün pozisyona bende düştüm,a...olanın dini olmaz der eskiler.inan bana benim insanlara çok güvenmemden kaynaklı yuvam yıkıldı,bazen birşey yaparken artık bende tik oldu Babam o bile sorgular oldum beynimde belki yanlış ama bana doğru yu getiriyor,üzülerek insanlardan soğudum.şunu net söyleyim bro sana bir erkeği stres,sıkıntı,kafaya takmak çökertir,şüphen varsa orda durma kendini yıpratırsın,bayanlarla sadece içmek ve sohbet keyifli olur,sır tutmayı çıkarları bitene kadar becerebiliyorlar.
kanka zaaflarımızı biliyor çok iyi kullanıyorlar bak 4 kez ev taşıyacam 5 sene içinde bu düpedüz salaklık ona yanıyorum hata ise hep aynı bi zaman sonra acısı geçince unutuyorum kinci değilim ama yanlış iş yanlıştır ve bişekilde sanada dokunuyor ucu hemde maddi manevi yani son 5 senede yaptığım masraflarla çok rahat dışarıdan ihtiyacımı karşılardım bu kadar emeğe değmiyor aynı hesaba geliyor böyle bir sürü emek para zaman çöp buda çöp zarar yüksek maliyetli çıkıyor hatalar yüzünden

Son düzenleme:

Ak420

Üye
kanka zaaflarımızı biliyor çok iyi kullanıyorlar bak 4 kez ev taşıyacam 5 sene içinde bu düpedüz salaklık ona yanıyorum
3 yıl her bir b*** birlikte yediğimiz manitam sensiz olamam ölürüm ben nefes alamam,gibi teraneleri gerçek sanma kadın inan hepsi aynı inandıkça zehirlenirsin,sev tabiki gönül bu elbet sevecek ki genclesecek ama hep aklımda deyip son nokta çizgisi koy ve dene, bende senin gibi inandım ama hayatıma aldıktan birkaç zaman sonra evlenen 3.sevgilim bu :))))

negma

Kıdemli Üye
neyse kankalar ben çok yordum kendimi ve sizlerin hakkınızı helal edin benim yaptığım hatalara düşmeyin zarar etmeyin kurallar belli zaten yaparsan başarı olmazsa sıkıntı şekil a da göründüğü gibi olay belli kimseye güvenmeyin pişman olursunuz bu iş kaldırmıyor bilin ucu nerelere dokunuyor kimbilir tek olun rahat olun benim gibi hop oturup kalkmayın içtiğiniz zehir bile olsa tat alamazsınız bilin öyle bişey

C

Canna

Guest
Bende sana son bir sey yazacagim, bir Alman deyimi, ``arada bir. bir bardak süt icmek icin evde inek beslemene gerek yok. ``

negma

Kıdemli Üye
Bende sana son bir sey yazacagim, bir Alman deyimi, ``arada bir. bir bardak süt icmek icin evde inek beslemene gerek yok. ``

kankacım sana bişey danışacam bi miktar sigarayı dışarda zulalıyacam yer hazır hava almayacak şekildemi yapayım veya kavanozmu nasıl olur bi akıl versen yani anca aydan aya açabilecem küf sıkıntı olurmu veya başka sıkıntı sağlama alayım

C

Canna

Guest
Vakum en güzeli, vakumlarsan küf olmaz, icinde hava kalirsa küf olabilir.Vakumla, strec filimle güzel sar, istedigi kadar kalsin toprgin altinda.

Ozzy0809

Yeni üye
Genetikler
Cinderella
Strawberry
Bubba kush
Bcn x critical
Toprak+torf+coco karışımı
Fide kabı ısıtmalı
Ec metre ve gübreler hariç aklınıza gelen envaye çeşit malzeme mevcut
Coco yapmak istiyordum,lakin @Progrower ile konuştuğumda coco ile grow yapmanın zorluğunu daha doğrusu eksik ekipmanla eksik gübreyle yapılmaması gerektiğini anlatınca bende mecburen coco karışımlı toprakta yapmaya karar verdim,kabin ısısı ile ilgili endişelerim olsada yinede growa başlama kararı aldım.bugün tohumları suyla buluşturdum kabin kurulumunu da yarın halledicem inşallah,şimdi @Canna reis @OttoMan47 @progrower:) hani sizin bir sözünüz var yaptıktan sonra söylemeyin yapmadan söyleyin diye evet tamda şuan ordayım ve sizi bekliyorum nasıl başlamamı önerirsiniz ışık 6x150 w qb kabin 160x160x160 saksılar bez 19 lt,şuan elimde olan gübreleri resim olarak ekliyorum,doğal gübrelerle ve mevcutlarla devam etmem gerekiyor,kuş gübreside mevcut, saygılarımla üstadlar buyrun başlayalım
Kanka o yeşil olan gübrenin fiyatı nedir?

C

Canna

Guest
isigi 50 cm inir baktin hala boya gidiyor 45 cm indirisin, dimeri acma bosuna fazla elektirik tüketir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********