Çiçekler fora

Legend86

Müptezel
kardeşim bunu bile düzene sokmak şart aslında herşeyin aşırısı bela çünkü , insana ihtiyacı dışındakiler fazladır ben böyle düşünüyorum edindiğim ufak tefek tecrübeler işte
Keyif için yok kovaymış etmiş bongmuş hikaye kafan sigaraya alıştı yapmıyorsa bişe ara veren 2 gün hep el sigarası sardığın bitti hadi peşine bir tane daha yok yapmıcan işte onun kafasını yaşıcan bitecek sonra olabilir peş peşe mallaştırıyor

Legend86

Müptezel
Haklısın doğru diyon valla
Zamanında kovayı burnumdan çekerdim ortamlarda bu ne yapıyor la derlerdi, misafir yabancı kişiler olurdu adama bak diye yanındakine işaret atıyordu, yapmıyordum kafayı ama tek burun 2.5 litre dumanı hiç kaçırmadan alırdım petle aşağı inerken ilk pette gözlerim düşerdi sigara çuvalla olunca iç babam iç kafa olmuyordu iyi mi yaptık hayır 2005 yılları vay be ne hızlıydı o zamanlar

Zamanında kovayı burnumdan çekerdim ortamlarda bu ne yapıyor la derlerdi, misafir yabancı kişiler olurdu adama bak diye yanındakine işaret atıyordu, yapmıyordum kafayı ama tek burun 2.5 litre dumanı hiç kaçırmadan alırdım petle aşağı inerken ilk pette gözlerim düşerdi sigara çuvalla olunca iç babam iç kafa olmuyordu iyi mi yaptık hayır 2005 yılları vay be ne hızlıydı o zamanlar
Valla ben petten kovadan alanlardan hiç olmadım sevemedim de içtiğimde bazen çok öksürtürdü buda hoşuma girmiyordu hiç belki de ciğerler sağlam değil

Genelde herkesi öyle yapar ama sponsordan gündüz kullanımına uygun enerjik kafa yapan Sativa cinsleri var onlardan deneyebilirsin
Selamün aleyküm kardeşim buda diğer bitkilerimden biri sativa galiba sende öyle demiştin bunu biraz geç ektim Haziran’ın 3 de filan ancak bu kadar büyüdü değişik bi genetik gibi geliyo bana çiçeğe girdiği 10 gün oldu daha önce fan yapraklarını yarıdan kesmiştim daha da başka bi işlem yapmadım bi bakıversen sana zahmet kardeşim buna budamaya filan gerek varmı yoksa suyunu gübresini veriyim gitsin hasata kadar olurmu şu an zaten hafta da ortalama üç kez sulama yapıyorum biri gübre oluyo tabi ikisi su hafta da bir kere veriyorum gübre bütün bitkilere bitki başına toplamda 40 ml filan ileriye doğru gübre arttırılabilir tabi mesela bitki başına 60 70 ml filan yanlışmı gidiyorum kardeşim sence ?

Legend86

Müptezel
Selamün aleyküm kardeşim buda diğer bitkilerimden biri sativa galiba sende öyle demiştin bunu biraz geç ektim Haziran’ın 3 de filan ancak bu kadar büyüdü değişik bi genetik gibi geliyo bana çiçeğe girdiği 10 gün oldu daha önce fan yapraklarını yarıdan kesmiştim daha da başka bi işlem yapmadım bi bakıversen sana zahmet kardeşim buna budamaya filan gerek varmı yoksa suyunu gübresini veriyim gitsin hasata kadar olurmu şu an zaten hafta da ortalama üç kez sulama yapıyorum biri gübre oluyo tabi ikisi su hafta da bir kere veriyorum gübre bütün bitkilere bitki başına toplamda 40 ml filan ileriye doğru gübre arttırılabilir tabi mesela bitki başına 60 70 ml filan yanlışmı gidiyorum kardeşim sence ?

Gayet güzel olmuş evet Sativa bu, doğru gidiyorsun

Legend86

Müptezel
Bu gün çektim

Maşallah e
Bu gün çektim

Bu gün çektim

Maşallah ellerine sağlık atom gibi duruyorlar bunlar da sativa galiba isimlerini biliyonmu, kardeşim imkanın varsa bunları bekletebildiğin kadar beklet yazık ya o sömekler taş gibi olması lazım ama risk büyükse sen bilirsin ama yine de biraz daha zorla. 5 ağacım var bitanesi neredeyse bitti tırtıklamaktan çünkü dolmamış sömekler kurutuyorsun koskocaman daldan 3 sigara çıkıyo buda çok sinir bozucu neyse çok güzel bitkilerin maşallah tekrar inşallah en iyi şekilde hasat yaparsın

Gayet güzel olmuş evet Sativa bu, doğru gidiyorsun
Buda en büyük dev olma yolunda ilerleyen bitkim 1 haftayı geçti çiçeğe gireli güzel ilerliyor fark ettiysen hemen önünde farklı bi ağaç var yani aslında iki ağaç orası ama o büyük ağaç büyük yani önünde küçük bir bitki var dipten genişlemeye başlıyor yaprakları kesinlikle indica ama halen daha cinsiyet belli edemedi ****** evladı:) bunun problemi nedir kardeşim acaba sen bilirsin

Legend86

Müptezel
Buda en büyük dev olma yolunda ilerleyen bitkim 1 haftayı geçti çiçeğe gireli güzel ilerliyor fark ettiysen hemen önünde farklı bi ağaç var yani aslında iki ağaç orası ama o büyük ağaç büyük yani önünde küçük bir bitki var dipten genişlemeye başlıyor yaprakları kesinlikle indica ama halen daha cinsiyet belli edemedi ****** evladı:) bunun problemi nedir kardeşim acaba sen bilirsin

Arkadaki ev güzel büyüyor öndeki indica çoğunlukla daha yeni gelişiyor ama dedin ya altlarda genişlemeye başladı diye bloom evresi işte 1 hafta sonra pistilleri görürsün

Arkadaki ev güzel büyüyor öndeki indica çoğunlukla daha yeni gelişiyor ama dedin ya altlarda genişlemeye başladı diye bloom evresi işte 1 hafta sonra pistilleri görürsün
İnşallah bari bitanede indicamız olsun onu medikal yaparız geç hasat iyi olur yani ne biliyim ağa herşeyin hayırlısı hepimizin hakkında

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    **** ***** ****** ** ***** **** * ** hahahaha *** **** *****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ****** ******* ****** *** ****** ***** ** ********* ********** ** ** ******* *** * ** ******** ****** ******* **** hahahaha*
  • E ErdemRS6:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha ** ****** ** ** ****** hahahaha
    +2
    hahahaha* *** ** ********** ******* **
    *** ***** ****** ***** ** **** ****** **
    ** hahahaha *******
  • E ErdemRS6:
    hahahahahahahaha ** ****** ** ** ****** hahahaha ***** ****** *****
    +1