Çiçekler fora

Legend86

Müptezel
Yani bundan sonraki süreçte gece ve gündüzlerin nasıl olması lazım ki bitkiler zehir gibi olsun
Şuan da zaten çiçekte olanlar sömeklenme ye başlamıştır thc basmaya başlamıştır, gecelerin serinliği thc ye zorlar bitkiyi, gündüzleri 20 derecelerde ise hava iyi çok düşerse bitki biraz yavaşlar ama ekim başında alırsın gibi, yakın net foto çekip atarsın bakalım kaç haftaları var, cinsiyetini belli etmeyenin dal yan sürgün dallarını aralarını çok net ve yakın çekim yap bir kaç noktadan bir bakayım

Legend86

Müptezel
Bana öyle geliyoki Ekim sonu gibi hasat alırım galiba ne biliyim daha sömekler çok küçük 1 ayda ne gelişirki? O cinsiyetini belli etmeyen indicaya da şaştım zaten 10 Eylül olmuş halen cinsiyet belli etmemiş bundan da pek umudum kalmadı ne zaman cinsiyet belli edecekte bide çiçeğe girecek sanmıyorum
Bende çözemedim benim de biri eylülde girdi çiçeğe ekim sonunu görür

Legend86

Müptezel
Yok ağa onun tam belli etmemiş tüy görür gibi ama emin değilim, yakından çekemedim onu, bu başka bitki neden pistiller mor onu merak ediyorum
Yüksek rakım dan dolayı soğuk etkisi olabilir, genetik yapısı olabilir, 3 yıl önce yaptığım bitki çiçeğin 3. Haftasında komple morardı sonra şişti pistiller beyaza döndü olgunlaştı, kızardı bitti

Yüksek rakım dan dolayı soğuk etkisi olabilir, genetik yapısı olabilir, 3 yıl önce yaptığım bitki çiçeğin 3. Haftasında komple morardı sonra şişti pistiller beyaza döndü olgunlaştı, kızardı bitti
Google diyoki 20 25 derecenin altına düşerse bitki verim vermez olgunlaşmaz büyümez buna göre benim bitkilerden verim alamayacam o zaman anlamadım gitti kardo ya

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    hahahaha* ****** ***** ****** *** *** *** *** *** *** ***** ** ***** ********** ****** ***** *****
  • A ax-b:
    ********* *** ******** ****** *** ***** *** ***** hahahaha*
  • A ax-b:
  • R RainGrow:
    ********* ****** **** hahahaha hahahaha* ****** ***** ****** *** *** *** *** *** *** *****
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • NewGardener NewGardener:
  • R RainGrow:
    *** ***** ***** ****** * * **** ***** ****** ** ****** *** ******* ****** **** ****** ******** ********* hahahaha **** ******* **** hahahaha ** ***** ***** ****** ******* ** *** ** hahahaha ********* ********* *******
  • A ax-b:
    *** ***** hahahaha* ****** *** ***** ******
  • A ax-b:
    **** ********** hahahaha**** ******
    +1
  • R RainGrow:
    ********* ****** *** ******* ******** ****** ******* hahahaha hahahaha***** *** *** ** ***** ** ***** ********* hahahaha* ********** **** hahahaha ******
  • NewGardener NewGardener:
    ********** ****** *** * ** ********** ****** ***** ********* ****** ******* ****** ***** hahahaha ******* hahahaha* **** **** ******* ********* ***** ***** ***** ***** **** ********** hahahaha**** ******
  • R RainGrow:
    ** *** ******** hahahaha** ** hahahaha ****** ***** ***** hahahahahahahaha
  • A ax-b:
    ***** hahahaha* ****** ** *** ***** ******** ********* ****** **
  • A ax-b:
    ******* ********* ***** ********** *** *** ********* ***** *** *** ****** *** * * ** **** **** ******** hahahaha* ** ********** ******** hahahaha ******** ******* ****** ********* hahahaha* ***** ******** *********
  • R RainGrow:
    ******** ****** ****** ****** ** **** *** **** ********* *** ******* ** *** ********** ** ********* ****** * ** * ********* * ****** *** ** ** hahahaha**
  • A ax-b:
    ********** ******* ***** hahahaha***** ****** ****** *** ********* ******** ** ** **** ***
    +1
  • R RainGrow:
    * **** ***** ***** ******** ***** **** ******* ** ** ****** ******** ** ********** *****
  • A ax-b:
    ********* hahahaha **** ******* hahahaha*** ********** *** ******* ****** hahahaha* ******** ********
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • R RainGrow:
    *** ****** **** ******** ** ***** ***** ******* ***** ********* hahahaha** ** ********* ******** ******
  • R RainGrow:
    ********* ****** **** hahahaha ***** ***** ********** ***** **
  • A ax-b:
    **** ****** ***** * ****** ***** ******** ******* ***** * **** ******** **** ***** * *** ******** **** * hahahaha *** ******
    A ax-b: **** ****** ***** * ****** ***** ******** ******* ***** * **** ******** **** ***** * ***...