Çiçekler fora

Legend86

Müptezel
Bunun yarı oranda yaprak budamasını erken yaparsan eğer bitki strese giriyor ben ölüyorum neslimiz devam ettireyim diyerekten bağzı kellelerden tohum veriyor mesela koca bir ağaçtan 30 tane felan %90 dişi ve aynı gene sahip oluyor

Legend86

Müptezel
Gecenin soğuk ayazı da fena keser bunları
Evet yüksek raakımların bitkileri thc oranı gerektiğinden daha fazla thc basar buda soğuktan dolayı, kıyı kesimleri de normal thc oluşuyorken yüksek raakımların thcsi çok yüksek oluyor bu nedenle keskin sert çıkış yapan uzun süreli kafada kalan sigara olur, tam amber olana kadar yapıldığında içenlere tek duman da bu ne oğlum dedirtir

Evet yüksek raakımların bitkileri thc oranı gerektiğinden daha fazla thc basar buda soğuktan dolayı, kıyı kesimleri de normal thc oluşuyorken yüksek raakımların thcsi çok yüksek oluyor bu nedenle keskin sert çıkış yapan uzun süreli kafada kalan sigara olur, tam amber olana kadar yapıldığında içenlere tek duman da bu ne oğlum dedirtir
Kardeşim her seferinde ben diyorum valla bu nedir diye kendi kendime aşırı yüksek ya

Legend86

Müptezel
Sen baya iyi sigaralar içmişsin ben ondan emin oldum ağa biliyorsun bu işi:)
Bi gün yer yüzü kabuğunun tepe taklak sarsıldığını, park halindeki arabalara sarılarak tutunduğumuzu sonrasını hiç hatırlamadığım biliyorum 2 duman, yolda alkol içen birilerine verdik sigarayı düğün salonuna girdik merhaba dedik fenalaştık arabaların arasına girdik olan oldu orada, yaşadığımız deprem gibi bir sarsıntı değildi, bildiğin gökyüzü yere, yer yüzü gökyüzüne yer değişiyordu

Bi gün yer yüzü kabuğunun tepe taklak sarsıldığını, park halindeki arabalara sarılarak tutunduğumuzu sonrasını hiç hatırlamadığım biliyorum 2 duman, yolda alkol içen birilerine verdik sigarayı düğün salonuna girdik merhaba dedik fenalaştık arabaların arasına girdik olan oldu orada, yaşadığımız deprem gibi bir sarsıntı değildi, bildiğin gökyüzü yere, yer yüzü gökyüzüne yer değişiyordu
Bu gerçekmi

Legend86

Müptezel
Evet, iki kişiydik düğüne gidiyorduk 2 km yürüme mesafe sardık yolda yürürken 1 duman aldık 400 metre kadar yürüdük çam ağacının altında alkol içen adamların yanına gittik selam verdik Bi cigaramız var içemedik birlikte içelim dedik, adamlardan biri ben kullanmıyorum ama arkadaş içer dedi, ulan akşama kadar aradın bulamadın kısmet ayağına geldi, biz 1 dumanla ne biçim kafa yaşıyorduk adamın kafası alkolden çok güzeldi adam bir vurdu harmanda kalmış bize geldi sıra biz 2. yi öpücük alıp bıraktık biz gidiyoruz muhabbetiniz bol olsun dedik, şuna eminim o alkollü adam harmanlıktan o kadar sert vurduğuna pişman olmuştur, kalkdık 500 metre sonra düğün salonuna girdik, giderek yükselen dahada gelecek mi tiplerine girerken içeri girdik bir kaç kişiye selam verdik ikimizde attık kendimizi dışarı sonrası anlattığım gibi oldu

Evet, iki kişiydik düğüne gidiyorduk 2 km yürüme mesafe sardık yolda yürürken 1 duman aldık 400 metre kadar yürüdük çam ağacının altında alkol içen adamların yanına gittik selam verdik Bi cigaramız var içemedik birlikte içelim dedik, adamlardan biri ben kullanmıyorum ama arkadaş içer dedi, ulan akşama kadar aradın bulamadın kısmet ayağına geldi, biz 1 dumanla ne biçim kafa yaşıyorduk adamın kafası alkolden çok güzeldi adam bir vurdu harmanda kalmış bize geldi sıra biz 2. yi öpücük alıp bıraktık biz gidiyoruz muhabbetiniz bol olsun dedik, şuna eminim o alkollü adam harmanlıktan o kadar sert vurduğunda pişman olmuştur, kaldık 500 metre sonra düğün salonuna girdik, giderek yükselen dahada gelecek mi tiplerine girerken içeri girdik bir kaç kişiye selam verdik ikimizde attık kendimizi dışarı sonrası anlattığım gibi oldu
Kardeşim bu yanlış anlama gerçekte deprem oldumu yoksa sigaranın kafasımı?

Legend86

Müptezel
Allah korusun ya insanın aklıda gidebilir kaldıramaz anlıyorum seni pek fazla güzelliği olmaz bu işin ne olur ne olmaz
Hollanda da yaşayan bir abi getirmişti seneler önce kokain suyuna batırılmış demiş arkadaşa bembeyaz ıslak bildiğin sömek ama ıslaktı, gündüz bize macun yapmıştı akşamına da onu vermişti macunun kafası gitmişti ayılmıştık, sonra düğüne yürüme giderken saralım yolda 2 şer duman alırız gerisini düğünde takılırız demiştik, bırak sigarayı düğünde bile takılamadık :D

Legend86

Müptezel
Tabii 1 duman 2 dumandan sonra vurdurmaya sigaralar çok içtik ama aradan 1 saat sonra devam ederdik, o çok farklı bir şey di

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
    ********** ** *** ********* *** **** hahahaha ********* ******* ******
  • kkush kkush:
    ********** ********* ** ****** ***** ****** hahahaha**
  • F Firstgrow0:
    **** ******* ****** **** hahahaha ****** ** hahahaha*
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
    * ** ****** ** *** ** ****** hahahaha ******* ***** ***** *******
  • F Firstgrow0:
    *** ** *** ***** ****** ******** ******** *** ******* ****** **** hahahaha ********** *******
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
    *** **** hahahaha***
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ** hahahaha***** ******* ********* ********* ********* *** ****** *********
  • kkush kkush:
    ** ******* ******** ******** hahahaha**** hahahaha*** ****** *
  • kkush kkush:
    ****** **** ******** ****** **** ********* **** *** ******** hahahaha***
  • kkush kkush:
    ** ** ********** hahahaha*** hahahaha*
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    **** ******** **** hahahaha **** ****** **
  • kkush kkush:
    ******* * ** hahahaha ******* ***** **** hahahaha ********* ********* ***** hahahaha****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ** ******* ***** ** ***** ********* ***** * ** ****** ***** ** ** ** ********* *******
  • kkush kkush:
    ***** ***** hahahaha** ********** *** ** ********* ****** ***** hahahaha******* ** hahahaha ******* ********* ********* ***
    kkush kkush: ***** ***** hahahaha** ********** *** ** ********* ****** ***** hahahaha******* **...