VERİM ARTTIRMAK VE SÖMEK ŞİŞİRMEK

Knklar konus alarınızı okudum organik takılıyoradanız size mikoriza mantarı tavsiye ederim ben kimyasal kullandığım için kullanamıyorum com arastır a yaptım arastırıp kullanmanızı öneririm mykos mikoriza adamlar 1 ton kabak bu mantar sayesinde yetiştirmişler.
Tam ismini yazarmısın kanka araştırayım

OttoMan347

√SEFİR√
Knklar konus alarınızı okudum organik takılıyoradanız size mikoriza mantarı tavsiye ederim ben kimyasal kullandığım için kullanamıyorum com arastır a yaptım arastırıp kullanmanızı öneririm mykos mikoriza adamlar 1 ton kabak bu mantar sayesinde yetiştirmişler.
Aynen bende merak ettim araştırmaya değer tam ismini alalım kanka

Woppy

Ordinaryüs
Valla knk adamlar 1 ton bal kabagı yetiştirmiş sence buna ne verıyordur adam cesme suyundan baska zaten cesme suyunu dinlendirmeden kulanmadıgımız için organikciler gönül rahtlıgıyla kullanılanabilir ki paketli demişsin zaten doğada olan birşey bu mantar sen spor felan ugrasmadan mantarı koyuyorsun ben organik yapsam denerdim sansımı makul bir fiyatı var.
Ürün bu kankalar

Son düzenleme:
Bitkin auto mu? Sanki kelle fazla gitmiş. Auto bitkilere dokunmadan iyi bakımda kaliteli sömek alırsın. Benim organik olarak muz, soğan yapıyorum. Biobizz dışında bunları kullandım.

qwaszxqwaszx

Yeni üye
En iyi verim tüm etkenlerin optimum olarak sağlanıp isteğe göre değiştirilebilmesi ve mümkün olduğunca full spectrumu olan yüksek watt çıkışlı ışıklar kullanmaktır. Bunlar haricinde içeride bulunan co2 oranını da arttırırsan ışık emilimi artacaktır. Besinlerin inanılmaz faydalı yoktur dediğim gibi optimum şekilde Azot Fosfor Potasyum Kalsiyum Kükürt vb. besinleri doğru döngü zamanlarında doğru miktarda vermek yeterlidir. Gerçek verim için ışık ihtiyacı ve yüksek co2 den fazla bişey yapamayız (Bitkinin büyüdüğü medyayı değiştirmezsek). Bu yüzden yüksek ve düşük stresli eğitimler bulunmuştur. Tohum alırken bile size bitkinin vereceği verimi değil M2 başına verdiği verimden bahseder. Bu yüzden indoordaysanız bitkiyi dikey değil yatay olarak ne kadar yayabilirseniz o kadar fazla kafa o kadar fazla bud elde edebilirsiniz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G Groww:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** * ****** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    +1
  • G Groww:
    ********** ****** **** * **** ***** *** ********* ********* ********* ****** *** ****** **** ***** **** **** hahahaha ******** ****** *****
  • G Groww:
    ******** ****** ** **** hahahaha **** ** ** **** ***** ******* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ******** *** ****** ** ****** ** **** ******* ******** ******** *** ********** **
  • G Groww:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    ******** ** ******** hahahaha * **** ****** ********* *** ****** ** hahahaha ***** ****** ********* ******
  • G Groww:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    **** ****** ***** ********* ***** ***** ******* ********** ***** ****** ******** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    ****** **** ***** ***** ** ***** ****** *** **** ** ******* ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
  • G Groww:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
  • G Groww:
  • G Groww:
  • A active661:
  • A active661: