VERİM ARTTIRMAK VE SÖMEK ŞİŞİRMEK

kankam bilmiyorum benden başka yapan var mı, ben kendi yöntemlerimi paylaşmaktan keyif alıyorum :) birine faydam dokunursa ne mutlu

1 part fasulyeyi 4 part suyla çimlendiriyorum, çimlenince blenderlıyorum, bulamaç gibi oluyor zaten onu bir tepsiye yayıp güneşte kurutuyorum, kuruyup toz haline gelince de boş sulamamda toprağa bir avuç serpip suluyorum, bitkinin ihtiyacına göre haftada bir falan uygularım genelde ama yine bitkiyi takip etmek gerekiyor

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Eline saglik, hakkini veriyorsun kizlara bak, büyümüs serpilmisler. Yakinda mürüvetini görürsün. :)

Eline saglik, hakkini veriyorsun kizlara bak, büyümüs serpilmisler. Yakinda mürüvetini görürsün. :)
Üstadım sayende oldu emeğin çok üzerimde.
İşte onu suyordum ben nasıl şişireyim ben istiyorum parmak batmasın sım sıkı sömekler olsun. Böyle bir duman aldın mı alla alla desin 2.dumanda ben geldim 3.dumanda burun üstü yere gideyim istiyorum

Maşallah kanka emeğine sağlık. Bide o sömekler iyi bi şişir öyle fotola da organikciler canlansın forumda :)
Aynen kanka ben organikçiyim kimyasal karşıyım. Herşeyi orantılı verdim. Suyun ph şından gübrelerin orantılı ml aylarından herşey saatli ve takipli. Ben öyle gübre yanığı ışık sitresi yok azot az yok kalsiyum az yok sitrese girdi filan filan şeyler bilmembaşımada gelmedi. Bunların gelmesi bence kimyasal lardan kaynak lı olduğuna inanıyorum. Bir kullandığım big bud oda zoraki kullanıyorum. Kanka başaracağız güzel olucak işallah

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tesekkür ederim bildigimi paylasiyorum, zamaninda bana kayan torpacilardan intikam aliyorum:) Kanka su anda sömeklerinin iyi sismesi icin yeterli isik ve sömek gübresi. Telefonuna lux metre app indir ve isigi ölc. 16.000-17.000 lux civarinda lux degeri yakalarsan sömeklerin istedigin gibi olur

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka o zaman su andan itibaren sadece sömeklere odaklan, muz kabugu gübresi ve balik yada balik tozu gübresi ise yarar, ama ben hazir gübre kullandigim icin bu yazdiklarimin etkisini @OttoMan47 sana daha iyi anlatir. O da tam organikci. Istersen asigida gönderdigim ingilizce linkide bir incele. Google sana tercüme eder.

Maşallah kanka emeğine sağlık. Bide o sömekler iyi bi şişir öyle fotola da organikciler canlansın forumda :)
Aynen kanka ben organikçiyim kimyasal karşıyım. Herşeyi orantılı verdim. Suyun ph şından gübrelerin orantılı ml aylarından herşey saatli ve takipli. Ben öyle gübre yanığı ışık sitresi yok azot az yok kalsiyum az yok sitrese girdi filan filan şeyler bilmembaşımada gelmedi. Bunların gelmesi bence kimyasal lardan kaynak lı olduğuna inanıyorum. Bir kullandığım big bud oda zoraki kullanıyorum. Kanka başaracağız güzel olucak
Tesekkür ederim bildigimi paylasiyorum, zamaninda bana kayan torpacilardan intikam aliyorum:) Kanka su anda sömeklerinin iyi sismesi icin yeterli isik ve sömek gübresi. Telefonuna lux metre app indir ve isigi ölc. 16.000-17.000 lux civarinda lux degeri yakalarsan sömeklerin istedigin gibi olur
Bu dediğini nasıl çıkarıcam kanka ama senin dediğin 6.500 olsun çiçeklenme dediğinde lüxs metre indirdim. Ama şunu anlayamıyorum usta bu ışığı yukarı mı çekecem aşağıya ı indiricem ben hiç 17.000 görmedim ölemedim ondan soruyorum

Kanka o zaman su andan itibaren sadece sömeklere odaklan, muz kabugu gübresi ve balik yada balik tozu gübresi ise yarar, ama ben hazir gübre kullandigim icin bu yazdiklarimin etkisini @OttoMan47 sana daha iyi anlatir. O da tam organikci. Istersen asigida gönderdigim ingilizce linkide bir incele. Google sana tercüme eder.
Üstadım ben balık bakıyorum zaten dev akvaryumum var onun suyunu devamlı kullanıyorum mesala. Ama balık gübresi ni nasıl yapmalıyım şuan bem sadece sömekler deyim şişirme in derdindeyim. Biraz daha detay biraz daha açıklama üstadım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Son bir tavsiye daha eger bütcen müsait ise al 2 tane 100 watt lik kirmizi cop led veya kirmizi led projektör, evde CO2 yap kabin ici CO2 yi yükselt, tak o dedigim isiklarida bak ne oluyor sonra sömekler.

Üstadım 4 adet samsung QB alıcam bir dakine zaten bunlarda var elimde olabildiğince amacım şişirmek şuan bir dakine daha farklı yapacam ve bacağım gibi dal yapacam nasip se. Şuan amacım bu sistemle ne kadar oluyor ve çiçeği genetiği tanıyorum nasıl bir büyüme ve nasıl bir analiz gerekiyor onların takibindeyim. Ve Genetik ten olabildiğince büyük sömekler almak ve onun heyecanını yaşamak istiyorum. O heyecan ile bir dahaki Ekim zaten şampion olucak üstadım.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Eger corbaci degilse normal degil, genetik neydi kanka. Birde cok az kokulu genetikler var ama, bilemiyorum.

Eger corbaci degilse normal degil, genetik neydi kanka. Birde cok az kokulu genetikler var ama, bilemiyorum.
Kanka sponsor aldım blue dreem kanka ama bu blr tane fotolarda görüyosun dur o bol sömekli olan şişirme ye çalıştığım bu baya erken oldu. Şimdi baktım kokladım böyle kokusu yok çimen gibi kokuyor. Denemek amacı ile biraz tırtıkladım kurutmaya bıraktım. İçip bakıcam biraz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    W whocanstopme: ****** *** ** +1