Selamün aleyküm destek lütfen ?

Piranaa

Kıdemli Üye
Kanka benim bildiğim yazan çıkmıyor öyle diyor herkez 3 ayı buluyormus hasat diye duydum

John Snow

Doktor
Kanka ikisinden ben 100 grma razıydım ikisinden 150 bile alsam yeter diyorum şimdi
Bak bu ışık olayını iyi anladıysan sıkıntı yok bu dimmer olayını %100'e getir yani %80'in üstünde olsun %90 olsun istersen %100 olsun bana kalsa %90 iyi dediğim gibi 35-40 santime kadar yaklaştırman lazım ama sen şu anda 50 santimle devam et bitki büyüdükçe zaten 40 santime 30 santime düşecek bak bunları öğrenmen için söylüyorum

Piranaa

Kıdemli Üye
Bak bu ışık olayını iyi anladıysan sıkıntı yok bu dimmer olayını %100'e getir yani %80'in üstünde olsun %90 olsun istersen %100 olsun bana kalsa %90 iyi dediğim gibi 35-40 santime kadar yaklaştırman lazım ama sen şu anda 50 santimle devam et bitki büyüdükçe zaten 40 santime 30 santime düşecek bak bunları öğrenmen için söylüyorum
Şuan 60 cm ışık mesafesj dime yukleniyorum sonuna kadar yarında bı 10 cm indireceğim ışıkla bitki arasındaki mesafeyi bitkinin en üst dalından olcuyorum metre ile

John Snow

Doktor
Şuan 60 cm ışık mesafesj dime yukleniyorum sonuna kadar yarında bı 10 cm indireceğim ışıkla bitki arasındaki mesafeyi bitkinin en üst dalından olcuyorum metre ile
Metre ile değil telefonuna lüks ölçer indireceksin ışığın altından bitkinin tepesine kadar kaç santim olduğu aslında önemli değil senin 30.000 35.000 lümen alman lazım tabii bunu da telefonuna indirdiğin lüks ölçer ile ölçeceksin aradaki mesafe belki 40 santim olacak belki 35 santim olacak belki 30 santim demek istediğimi anladın mı anlamadığın yer varsa burayı bir kez daha anlatacağım

Piranaa

Kıdemli Üye
Metre ile değil telefonuna lüks ölçer indireceksin ışığın altından bitkinin tepesine kadar kaç santim olduğu aslında önemli değil senin 30.000 35.000 lümen alman lazım tabii bunu da telefonuna indirdiğin lüks ölçer ile ölçeceksin aradaki mesafe belki 40 santim olacak belki 35 santim olacak belki 30 santim demek istediğimi anladın mı anlamadığın yer varsa burayı bir kez daha anlatacağım
Kanka dim 100 de yuzdeyken mesafe ile 35 bin lux alacağım kameraya Beyaz kağıt takmiyorum alırken luxu çok dusuuryor dkye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bafici bafici:
  • K klasiktalha:
    hahahaha***
  • K klasiktalha:
  • bafici bafici:
    ********* hahahaha ******* hahahaha
  • bafici bafici:
    *** ***** ***** * ****** ** hahahaha* *******
  • bafici bafici:
    ** *** ******** ***** ********** hahahaha** ******
  • K klasiktalha:
  • bafici bafici:
    ****** *** hahahaha***
  • K klasiktalha:
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
    *** *** ****** ****** **** *** ***** ** hahahaha*
  • bafici bafici:
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
    **** **** ****** ******* ****** hahahaha*** ***** ***** ********* *** ** ****** *** ******* ********
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
    **
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
    hahahaha*** ****
    +1
  • K klasiktalha:
  • bafici bafici:
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
    **** hahahaha