Sadece Düz Sulama Organik Cfl Grow (stem split uygulandı) | 43gr |

Aemili31

Müptezel
ben şu aralar tohum patlatmayı planlıyorum hasatımı almama az kaldı o yüzden aceleci davranıyorum gibi direk bu işe gireyim diyorum 30gr az olsun öz olsun hergün içiyorum bu mereti hiç değilse tadı iyi olsun zararı da ne kadar indirebilirsek iyidir bakımıda kolay sula geç.
Elimde biobizz light mix toprak var, biobizz calmag var zaten bu karışımı aldıktan sonra başka neye ihtiyacım kalıyor?
@Aemili31 melas vermiş bitkiye şimdi istişare yapalım ona göre sipariş vereyim ben ne ilave edebiliriz buraya bloom dönemi için sıvı yarasa gübresi vs yarar sağlarmı cevaplarınızı bekliyorum kankalar
Kanka melasın yanında haftada bir 1L suya 10ml turkuvaz sıvı yarasa gübresi şiddetle tavsiye ederim. Çiçeklenmenin ortalarında 15ml son evrelerinde 20ml şeklinde gidersen güzel verim elde edersin. Hava taşıyla 48 saat havalandırıp bakterileri canlandırmak kritik kankam

Kanka melasın yanında haftada bir 1L suya 10ml turkuvaz sıvı yarasa gübresi şiddetle tavsiye ederim. Çiçeklenmenin ortalarında 15ml son evrelerinde 20ml şeklinde gidersen güzel verim elde edersin. Hava taşıyla 48 saat havalandırıp bakterileri canlandırmak kritik kankam
Uygulayacağım kankam yarın şu mix toprağı sipariş edeyim yarasa gübresi de alayım sıvı melasda alayım saol takipteyim kafa raporunu bekliyorum

kankalar ben siparişi geçtim 15'li komposttan, adam aradı ellerinde 12.5kglik plastik paket olmadığı için 25kg göndereceklerini söyledi fiyat farkı almadan acele edin belki size de yapar, baharda başlıyorum bende. tebrik ederim bu arada kanka afiyetle iç konunu organikçiler olarak kuşattık.
yarın alacaktım sen öyle diyince hatundan kredi kartını istedim napiyim :D
tam bir yıl önce 25 kg si 80 liraymış zaten fena zam yapmış

kanka bu hava taşı ile havalandırmayı anlatırmısın googleda aradım fakat farklı olaylar var.
bunu yapabilmem için neler lazım bana

Aemili31

Müptezel
kanka bu hava taşı ile havalandırmayı anlatırmısın googleda aradım fakat farklı olaylar var.
bunu yapabilmem için neler lazım bana
Kankam petshoptan en ucuzundan bi hava motoruyla hava taşı al max 35-40₺ tutar. Düz sulamalar dışında haftada bir melas ve sıvı yarasayı katıyorsun. Sonra hava taşını suya atıp 48 saat karanlık ortamda havalandırıyorsun. Yoğun köpüklenme görürsen anla ki faydalı bakteri ve mikro organizmalar canlanmıştır afiyetle sulamasını yaparsın.

CahilKush

Doktor
Sıvı yi nasıl kullanacağıma dair bilgi almış oldum kankam iyi oldu

CahilKush

Doktor
@Aemili31 kanka seni cok tebrik ederim daha yeni herşeyi okuma fırsatım oldu kullandığın ürünü bende grow a baslamadan önce görmüştüm ama almaya bütçem olmadı bir daha ki sevefere bende şuan full organik ilerliyorum melas i veg. De vermenin bitkiye sence faydası olacak midir yoksa cicekte verim sağlayan bir islenmj korkmadan vermişsin moruk her eğitimi eline sağlık tartı işlemi yaptın mı nedir sonucu ahh ne lezzetlidir o iş organikten şaşmayacaksın aga binlerce gübre ne gerek var işe yarıyor mu evet ama ne gerek var şunun lezzetini kokusunu kafamda canlandirinca bile orgazm oluyorum Suan :D tebrikler iyi ki böyle bie günlük tuttun bir çoğu insan aydınlandı ayrılacaktır.

Aemili31

Müptezel
@Aemili31 kanka seni cok tebrik ederim daha yeni herşeyi okuma fırsatım oldu kullandığın ürünü bende grow a baslamadan önce görmüştüm ama almaya bütçem olmadı bir daha ki sevefere bende şuan full organik ilerliyorum melas i veg. De vermenin bitkiye sence faydası olacak midir yoksa cicekte verim sağlayan bir islenmj korkmadan vermişsin moruk her eğitimi eline sağlık tartı işlemi yaptın mı nedir sonucu ahh ne lezzetlidir o iş organikten şaşmayacaksın aga binlerce gübre ne gerek var işe yarıyor mu evet ama ne gerek var şunun lezzetini kokusunu kafamda canlandirinca bile orgazm oluyorum Suan :D tebrikler iyi ki böyle bie günlük tuttun bir çoğu insan aydınlandı ayrılacaktır.
Kankam yaşken ölçmedim kurusun tam öyle ölçeyim dedim. Eğitimleri ne olacak sanki kafasıyla yaptım hep iyi ki de yapmışım. Kokusuna gelirsek ona laf yok zaten 2 bluedream auto yaptım 1 tane cheese kadar kokmadı.

CahilKush

Doktor
Usta suyu ph ayarlıyormusun çok merak ediyorum
Yağmur suyu kullanmış zaten ph genel olarak uygun gelir yağmurdan o yüzden pekte ph ayarina gerek yok ama bazen asidik yağar her toplanan suyu bir kez kontröl etmekte fayda var 5.5 ile 7 arasında ki yağmur suyu güzeldir normal çeşme veya içme suyunda bu oranlar toprak icin maks 6 ve 7 arasında tutulmalı yani verdiğim alt limit toprak için uyumsuz tabi coco yapmıyorsan.

Yağmur suyu kullanmış zaten ph genel olarak uygun gelir yağmurdan o yüzden pekte ph ayarina gerek yok ama bazen asidik yağar her toplanan suyu bir kez kontröl etmekte fayda var 5.5 ile 7 arasında ki yağmur suyu güzeldir normal çeşme veya içme suyunda bu oranlar toprak icin maks 6 ve 7 arasında tutulmalı yani verdiğim alt limit toprak için uyumsuz tabi coco yapmıyorsan.
nebula reyizde bu canlı toprak işine girmiş gayet güzel dolu dolu growlar yapmış ph ı 6.3/7 arası tutun diyor ve kesinlikle ph up/down kimyasallar koymayın diyor ve anladığım kadarıyla sirke/limon/karbonat kullanın eser miktarda diyor

Ü

Üye silindi 23588

Guest
grasscity de sorduğumda bu soruyu su kaliteniz çok çok kötü değilse ayarlamana gerek yok cevabını verdiler. illa ayarlamak gerekiyorsa limon tuzu sirke karbonat dediğin gibi. Organik yapıp sıkıntı çeken görmedim fakat henüz. Olayın cazibesi çok basit olmadı zaten bence. at toprağa sula.

CahilKush

Doktor
nebula reyizde bu canlı toprak işine girmiş gayet güzel dolu dolu growlar yapmış ph ı 6.3/7 arası tutun diyor ve kesinlikle ph up/down kimyasallar koymayın diyor ve anladığım kadarıyla sirke/limon/karbonat kullanın eser miktarda diyor
Yani ben böyle durumda ph düşürücü olarak güvercin serbeti kullanırım zaten suan da da ph düşürücü olarak onu kullaniyorum zaten medyam coco yoğun o yüzden gubreyi sürekli sağlamam gerek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********