Sadece Düz Sulama Organik Cfl Grow (stem split uygulandı) | 43gr |

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Kanka baştan sona tüm yorumlar dahil okudum. Eline sağlık öncelikle. organik işine kafa çıtlatıyordum ki senin yorumunu gördüm hemen düştüm konuya.
Konuyu takipteyim inşallah güzel bi sonuç elde edersin. sık sık güncelle konuyu dumanın bol olsun.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Kardeşim maşallahın var elıne koluna saglık guzel genetık cheese sade 1 kapak bong al tamam yükseltişi süper , kahkaha attırır guzel sohbet donsun öf dıyorum , çok acıktırıyor felaket kesın kılo alırsın , bır gun beraber tuttururuz kanka tırnağına taş değmesin.

Aemili31

Müptezel
Kardeşim maşallahın var elıne koluna saglık guzel genetık cheese sade 1 kapak bong al tamam yükseltişi süper , kahkaha attırır guzel sohbet donsun öf dıyorum , çok acıktırıyor felaket kesın kılo alırsın , bır gun beraber tuttururuz kanka tırnağına taş değmesin.
Güzel dileklerin için teşekkür ederim kankam inşallah bir gün birbirimizi misafir edebiliriz :)

Aemili31

Müptezel
Reis ben inanmıyorum tek bitkinin koku yapmayacağına. Kokusu az genetik falan hikaye. O burun o kokuya alıştığı için yok gibi geliyor. Ama bence bir bitki bile apartmanın köklerine işler kokusu. Sendeki PC fanından dün aksiyel fan yaptım. Çok güzel çekiyor önüne ateş koydum öyle bir çekti ki söndürdü resmen.

İçi boş bir silindirde bir miktar karbon filtre ve iki yanına aksiyel fan ile bence koku moku kalmaz. Bu pimaş boru olabilir başka bir şey olabilir. Ancak PC fanı inanılmaz oluyor küçük bir modifiyeyle tavsiye ederim. Önünü çıkartıyorsun, pervanenin kanatlarını biraz daha büküyorsun aksiyel fandaki gibi. Sonra fanı çerçevesinin yuvarlağı kadar çapa sahip bir silindirin içine sokuyorsun canavar. kül tablasında çekirdek çöpü yakıp koydum arkasına duman muman hepsini çekiyor. önünde karbon filtre olsa bence kokusunu da çeker alırdı.
Kanka aslında bunu ilk başından yapmam lazımdı. Önümde hala 4-5 hafta var peder beye çok etiket olursam mecbur yapıcam artık ama açıkçası üşendiğim için uğraşmıyorum :D

Aemili31

Müptezel
Reis güvenlik bence bu işin bir numaralı kuralı. Önce emniyet... Emniyet olsun da 50 gr az olsun. :D

Bence Youtube'dan el yapımı filtrelere bak iki saatte yaparsın. Bu çiçek büyüdükçe illaki birisi anlayabilir doğal bir şey olmadığı dalga kokusu olarak düşünmese de :D
Yakın zamanda halletmeye çalışırım kankam yaptığım zamanda aşama aşama buraya eklemesini yaparım.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Gerçekten tebrik ederim bende cfl kullandım yakın tut ama altlardan da ışık vermeye çalış düşük watt a phılıps 23 w kullandım ben hep. Şimdiden hayırlı hastalar dostum eline sağlık.

Ü

Üye silindi 23588

Guest
kankam selamlar. ilgiyle takip ediyorum. organik işi çok ilgimi çekti. İlk growum olacak ve auto yapacağım. Organik tavsiye eder misin ? İşin özü bu gibi geliyor bana. Birde şunları sormak isterim müsait zamanında cevaplarsan çok memnun olurum.

1- Light mix ile leo yu 10 kiloya 1 kilo olacak şekilde karıştırdın ve sadece sulama yapıyorsun değil mi ?

2- Önceden sentetik gübreler ilede grow yapmış biri olarak hangisi ile daha rahatsın ? İlk grow için hangisini önerirsin ?

3-Leoya ek olarak sadece melas gördüm. Başka ek yaptın mı ?

4- Auto için organik gübreleme verimli olur mu ?

Müsait zamanında cevaplarsan çok memnun olurum.

Hasadın bol olsun.

Aemili31

Müptezel
@chefdepipilo Kankam auto için henüz denemedim bu leoyu. Mevsimin gelmesini bekliyorum terasta auto organik yapacağım inşallah bir aksilik olmazsa. Soruna gelirsek ben photo bitkiyi ilk 2 hafta gübresiz büyütüp sonra karışımlı toprağa nakletmiştim. Açıkçası auto bitkileri nakletmek bana mantıklı gelmiyor ve gübreli toprakta başlatmak sakıncalı olur mu bilemiyorum. Kafamdaki plan ise leoyu ilk iki haftadan sonra toprağın üstünden karıştırmak seni yanlış yönlendirecek bir şey söylemek istemem :) ikinci soruna gelirsek kanka artık organik derim başka bir şey demem kanka hasat miktarı tabiki sentetikte mükemmel oluyor ancak tat koku tricom bakımından organikten aldığım verimi inan ki ne biobizzden aldım nede AN gübrelerinden.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    kkush kkush: **** ******* ***** ****