Purple diesel auto (HASAT EDİLDİ)

merhabalar tekrardan şuan 50. Gündeler tam yaprakların sarkması baya düzeldi sık sulamaktan oluyormus max 3 hafta kalmıştır hasata büyük ihtimal nasıl gözüküyor sizce

Merhabalar tekrardan suan 64. Gündeler hasat zamanı gelmişmi sizce

@Kanka @Xcd @Uranyum Kamil

Bence var bi 4 5 günü cannabis son günlerinde basar sömeği öyle okumuştum bende

Tommy vercetti

Müptezel

var kanka daha trikom takibi yapmanı öneririm telefona takılan 60x büyüteç al ve trikom takibi yaparak hasat et :)

Tommy vercetti

Müptezel
Kanka simdi gordum onu trikom kahverengilesme varsa %10-15 inde kes keske daha once takip edip karanlik verseydin 3 gun toprak kuruysa koy baltayi dumanin bol olsun kuru hasat ne kadar cikicak somek fotosu bekliyorum :D

VendettaX

Ordinaryüs
flush atalı bu aksam 3 gün olcak tam 3 gündür karanlıkta duruyor ve sömeklerde gözle görülür bi fark var yarın sabah kesmeyi düşünüyorum

100.gramdan biraz fazla tatmin edermi seni.d

Merhabalar sonuc biraz hüsran oldu kendi hatam yüzünden kuruturlen vantilatör açık kalmıs 3 gün sonra baktıgımda sömekler kupkuru çıtır çıtır olmus ve baya küçülmüş grinderdan geçirince içi daha tam kurumamıştı o yüzden vantilatör yüzünden düşünüyorum bunun ama aradan 1 gün geçince sömekler biraz kendine geldi kafası çok iyi sadece biraz az çıktı ben yaptım siz yapmayın :)
Toplam 82 gr çıktı

nicozaniolo

Yeni üye
Afiyetle dostum hortlatıcam biraz konuyu ama, 3.hafta civarında bitkiye birkaç kez mi topping uyguladın 1 kez mi uyguladın, bu kadar erken çiçeklenmeye girme sebebi ve kısa kalma sebebi erkenden topping yapmak mıdır yoksa bitkinin yaşadığı senin bahsettiğin problemlerden midir?

Afiyetle dostum hortlatıcam biraz konuyu ama, 3.hafta civarında bitkiye birkaç kez mi topping uyguladın 1 kez mi uyguladın, bu kadar erken çiçeklenmeye girme sebebi ve kısa kalma sebebi erkenden topping yapmak mıdır yoksa bitkinin yaşadığı senin bahsettiğin problemlerden midir?
Sadece bir kez topping yaptım kısa kalma sebebi ise büyük ihtimalle saksılara toprağı az koymam ben çiçeklenmeye erken girdiğini düşünmedim pek 2. Ayın ilk haftasına girdiler autoda böyle olmuyormu zaten

Sadece bir kez topping yaptım kısa kalma sebebi ise büyük ihtimalle saksılara toprağı az koymam ben çiçeklenmeye erken girdiğini düşünmedim pek 2. Ayın ilk haftasına girdiler autoda böyle olmuyormu zaten

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    ***** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** *** hahahaha****** *** ***** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ***** ******** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
    ******** ******* *** ******** *** ***** ******** hahahaha*** ***** ******
  • R Reacher:
  • R Reacher:
  • buranere buranere:
    ********* ***** ******* ***** hahahaha hahahaha * ** ***** hahahaha** ***** ****** ******** ***** ** **** hahahaha ********** ********** ***** ****** ******
  • buranere buranere:
  • buranere buranere:
    ***** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** ** ********* ** ******** ********** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
  • D doğadostu1004:
    ******* *** *
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    ******* hahahaha
    D doğadostu1004: ******* hahahaha