Purple diesel auto (HASAT EDİLDİ)

Kanka susuzluk, ph, magnezyum eksikliği gibi duruyor.
Biraz bilgi vermen lazim ne gubresi kullaniosun nekadar sulama yapiosun gubre miktarin hakkinda. Bu arada guzel egitim eline saglik.

Kanka gübre bio grow ve fish mix 1l/1ml bi tanesine 250ml veriyorum 2 günde bir sadece topping yaptım eğitim yok hiç
1 lt 1.5 lt veriom ben bu donemde. Sulama az gelio olabilir. Biobiz tablosunda ne yaziosa onu ver kanka bi iki sulama, tepkiye gore azaltirsin 1 ml gubre de az artik bunlar genc kiz olmuşlar. Cal mag ihtiyacim olacak gibi cesme suyu kullan gubrelerle beraber icinden alsin calsuyum magnezyum mu bulursa. Chat kalabalıkken ordan da fikir alirsin tek kisiyi dinleyip uygulama yapmak sakat burda :)

1 lt 1.5 lt veriom ben bu donemde. Sulama az gelio olabilir. Biobiz tablosunda ne yaziosa onu ver kanka bi iki sulama, tepkiye gore azaltirsin 1 ml gubre de az artik bunlar genc kiz olmuşlar. Cal mag ihtiyacim olacak gibi cesme suyu kullan gubrelerle beraber icinden alsin calsuyum magnezyum mu bulursa. Chat kalabalıkken ordan da fikir alirsin tek kisiyi dinleyip uygulama yapmak sakat burda :)
Yazmayı unutmusum 2 gün önce boş sulamada 1 l 1 ml calmag verdim

Kanka eger elinde calmag varsa 1ml lt karistir kafan rahat olsun.
Ben hic cal.mag kullanmadim normalde dagdan aliyorum suyu onu veriyorum. Ama bos sulamalarda bildigin cesme suyu veriyorum bugune kadar calmag eksikligi cekmedim belki bizim buranin suyundan dir.
2 gün önce calmag verdim yukarıda yazmıştım ama görmemişsin galiba onuda 1l 1ml olarak verdim ama bi bitkiye 500 ml verdiğim için az gelmiş olabilir şuan suyu tanesine 1 l cıkardım ben hazır su kullanıyorum hep ph 6.86

VendettaX

Ordinaryüs
Suanda 32. Gündeler çıkan bütün yaprak aşşağı doğru çıkıyo herhangi bi sıkıntı varmı

Calmag ve sulama sorunu zannediyorum kanka
Problem var dikkat etmelisin su ayarını iyi yap fazla yada az sulama var gibi calisiyim magnezyum eksikliği var dal yaprak üretiminde gerekli besin bunlar .

Şuanda 35. Gündeler çiçeklenmeye girdi artık ve bi anda boyları çok uzadı ve baya sağlıklı gözüküyor ph olayını hala ayarlayamadım ph metrenin gelmesini bekliyorum ve bu gün lst yaptım herhangi bi yanlıs varmı

VendettaX

Ordinaryüs
Yanlış yok fakat bitki strech uzama döneminde fazla elleme bırak uzasın 3 haftaya kadar uzar sonra şişmeye başlar bırak uzasın serpilsin kizlar azot potasyum fosfor ana silahımız gübreye devam azotu eksik etme kral

VendettaX

Ordinaryüs
Yanlış yok fakat bitki strech uzama döneminde fazla elleme bırak uzasın 3 haftaya kadar uzar sonra şişmeye başlar bırak uzasın serpilsin kizlar azot potasyum fosfor ana silahımız gübreye devam azotu eksik etme kral
Azot eksikliği var ama bazılarında gözle görülür eski büyük yapraklar sararmaya başlamış grow gübresi ver knk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********