Ne kadar güvenli ?!?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Haklisin kanka ekmek kapin senin müsterilerin. Ayaklarina siktilar,halbuki müsteri kayitlrini saklamasalardi hic bir sey olmazdi

skapix

Yeni üye
la grow shoplardan 2-3k lık alışveriş yaptım tohum da aldım bi ben basılmadım anlamadım

600 evden 240 ında ekili bitki yada kuru cigaralık çıkmış.. toplam yaş 26 kilo diye duydum..kuru zaten çok daha az..
böyle rezil-rüsva değerler için uğraşırlar mı birdaha , o kadar polisi kendi halinde kendi içimliğini çıkarmaya çalışan zararsız insanlara yönlendirirler mi ? aklı başında biri,emniyet teşkilatının birimlerini bilen üst düzey amirler yapmaz. ama devletin tüm teşkilatları işbilmez yandaşlarla dolu,pekerin de ağzı durmuyo, süslünün üstüne narkotik üzerinden gitmemesini umut etmekten başka çare yok..zira hamleler hep gözboyama üstüne,populist hamleler... bu operasyon neresinden bakarsanız bakın,pekerin iddialarına karşı bişey yapalım telaşıyla yapıldı..basın eliyle de şöyle yaptık böyle yaptık görseliyle halkın kafasında narkotikle mücadele eden polis resmi çakılsın diye..basılan evlerdeki çocukların haline narkotik bile üzülmüştür..zaten buradan ulaşabildiklerimiz polislerin çok iyi davrandığını yazdı,çizdi..

ben ,eğer growerlarla uğraşmayı kafaya koyduysa devlet,tekrarının en azından yakın zamanda ,şöyle 1 senelik süre zarfında yapılmayacağı kanısındayım..çünki olay duyuldu ve herkes önlemini aldı,artık tekrar edilecek baskınlarda hiçbişey bulamama riski bile var..kimse grow yaptığı adrese malzeme istemez artık

benim naçizane uyarım şu olacak tüm growerlara ; en yakınınız bile olsa kimseye grow yaptığınızı söylemeyin..siz güvenir söylersiniz,o güvenir birine der,o diğerine derken iş b.ka sarar..
ikinci olarak kredi kartıyla tohum sitelerinden alışveriş yapmayın,dünyadaki tohum sitelerinin banka iban bilgilerini bulmak devlet için çocuk oyuncağı.o hesaplara Türkiye'den para giriş çıkışlarını takip etmek daha da kolay..yani arkanızda iz bırakmayın..bitcoin ve sanal paralar üzerinden takip edilemez,iz bırakmayan yöntemi çözeceksiniz,en kötü cash kabul eden firmalara mektup zarfıyla bi yılbaşı tebriğinin arasına kağıt para yollarsınız olur biter.. growshoplar artık patladı,herkes biliyor..bundan sonraki hamlelerinin tohum sitelerinin hesapları üzerinden olması bence daha kuvvetli olasılık..eğer bu grow işine balta vuracaksa Devlet bu yola girecek düşüncesindeyim..

growshoplar patladığına göre ve güvenip evine gübre söyleyecek kimsemizde olmadığına göre nasıl bir yol izleyerek besin ve malzeme alabiliriz fikir verebilir misin abi? geçtiğimiz baskın döneminde çok strese girdim olayı kaldıramadım biraz da forumda ki distopik yorumların kurbanı olup çok güzel iki tane ağacımı kesmek zorunda kaldım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bende cok stress oldum.Kanak buradan okuduklarima göre Toprak ve su firmasinda calisanlarda bizim otun hastasi imis, ama en güvenilir yol Istanbul`a gidip nakit almak. Yoksa öyle bir imkanin internetten kendi adina ,kendi adresine , kendi kredi kartinla siparis verme. Bir arkadasin direk kargo subesinden alinmak üzeri siparis versin önerecegim bu.

cannabis16

Ordinaryüs
growshoplar patladığına göre ve güvenip evine gübre söyleyecek kimsemizde olmadığına göre nasıl bir yol izleyerek besin ve malzeme alabiliriz fikir verebilir misin abi? geçtiğimiz baskın döneminde çok strese girdim olayı kaldıramadım biraz da forumda ki distopik yorumların kurbanı olup çok güzel iki tane ağacımı kesmek zorunda kaldım
bende senin gibi çözüm arıyorum inan..istanbula gidip bizzat aracıma 5 er litre olarak alacam gübreleri seneye yapacağım growda..başka türlü bi çözüm bulamadım
mesela bu seneki 2. growum için gübre ihtiyacım vardı 20 gün önce ömründe cigara bilmeyen birinin üzerinden aldım..evine gelen olursa diye uzun uzun tembih ettim,bahçesi var,oradaki bitkilere verdiğini söylemesini anlattım..kargo adresi de onun adresi zaten..ama korkup yamuk yapar mı şüpheliyim..fakat bu salağa niye gitsinler ,en ufak bi açığı yok cigara konusunda diye kendimi teselli ediyorum..
çok iyi bi çözüm yolu bulsam inan paylaşırım ama ben de muzdaribim bu konuda..

Woppy

Ordinaryüs
bende senin gibi çözüm arıyorum inan..istanbula gidip bizzat aracıma 5 er litre olarak alacam gübreleri seneye yapacağım growda..başka türlü bi çözüm bulamadım
mesela bu seneki 2. growum için gübre ihtiyacım vardı 20 gün önce ömründe cigara bilmeyen birinin üzerinden aldım..evine gelen olursa diye uzun uzun tembih ettim,bahçesi var,oradaki bitkilere verdiğini söylemesini anlattım..kargo adresi de onun adresi zaten..ama korkup yamuk yapar mı şüpheliyim..fakat bu salağa niye gitsinler ,en ufak bi açığı yok cigara konusunda diye kendimi teselli ediyorum..
Knk en mantıklı 2 yolu kendin söylemişsin baska cıkar yolu yok ya kendımız gıdıp nakit alısveriş yapacagız yada baska birinin adına hesap ve adresle getirtmek gerek.

organik çok güzel besinler var ama istediğim sigaraları yetiştirme konusunda growshoplarda ki besinlerinyerini tutar mı şüpheliyim. Ph perfect yok bişey yok alıştığımız kısa yolların hepsini silip atıp yeni planlamalar yeni araştırmalar yapmaya mecbur kaldım. Arabamda yok abi istanbulda tanıdığımda yok en kötü senin yaptığın gibi alakası olmayan birine mecbur güvenip onun evine sipariş vermek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ******* *** **** *** *****