Ne kadar güvenli ?!?

Mushaze

Yeni üye
Beyler sizden bu 25 Mayıs olayları hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum grow yapmaya devam etmek şu süre zarfında sizce mantıklı mı sponsorlardan tohum siparişi veriyor basılmayan var mı yani bu 600 kişinin sabıkası ve growshoplardan alışverişi varmış baskınlar bitti harıl hurul growa devam ediyoruz sizce ne olacak bunun sonu benimde growshoplardan 400 TL lik alışverişim oldu sadece toprak ve gübre aldım ne sabıkam var ne de sponsorlardan tohum siparişi verdim ben bile bu durumda korkuyorum anlamaz oldum yani hadi baskınlar oldu o kadar çok grower var ki 600 tanesini bu gün yakalarsın diğer 600 tanesini diğer gün yakalarsın niye toplu yakalanmadı bunlar kankalar valla anlamaz oldum aydınlatın lütfen yav growa başlayayım mı bekleyeyim mi

Beyler sizden bu 25 Mayıs olayları hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum grow yapmaya devam etmek şu süre zarfında sizce mantıklı mı sponsorlardan tohum siparişi veriyor basılmayan var mı yani bu 600 kişinin sabıkası ve growshoplardan alışverişi varmış baskınlar bitti harıl hurul growa devam ediyoruz sizce ne olacak bunun sonu benimde growshoplardan 400 TL lik alışverişim oldu sadece toprak ve gübre aldım ne sabıkam var ne de sponsorlardan tohum siparişi verdim ben bile bu durumda korkuyorum anlamaz oldum yani hadi baskınlar oldu o kadar çok grower var ki 600 tanesini bu gün yakalarsın diğer 600 tanesini diğer gün yakalarsın niye toplu yakalanmadı bunlar kankalar valla anlamaz oldum aydınlatın lütfen yav growa başlayayım mı bekleyeyim mi
Geçen sene ve bu sene olmak üzere 5-6k civarı bir alışverişim var growkentten. 25 mayıs sonrası hem şubeden gidip elden aldım hemde internetten almaya devam ediyorum. Tr tarihinde ilk kez düzenlenmiş göz boyama operasyonu geçti gitti. Ben kaldırmadım tezgahı bakalım pişman olacak mıyız? Olan basılanlara oldu.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ne yapacagiz grow yapmiycagizda gidip tekrar torpaci I.... pesinden mi kosacagiz. Güvenlik konusuna daha dikkat edererk elbetteki devam.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Basla kanka imkanin varsa git Istanbuldan Toprak ve su firmasindan nakit alisveris yap. Burada yönetim kadrosundan duydum su anda en uygun firma o.

Mushaze

Yeni üye
Abi genel olarak tohum +Growshop sabıka+growshoplar üzerine baskın yapıldı emniyet salak mı yine bi liste hazırlayıp oraya da bakacaklar zaten bizi onlar satmadı adamların kargo çıkışları ele verdi bizi kargo çıkışlarından eşleştirme yaptılar

Mushaze

Yeni üye
Geçen sene ve bu sene olmak üzere 5-6k civarı bir alışverişim var growkentten. 25 mayıs sonrası hem şubeden gidip elden aldım hemde internetten almaya devam ediyorum. Tr tarihinde ilk kez düzenlenmiş göz boyama operasyonu geçti gitti. Ben kaldırmadım tezgahı bakalım pişman olacak mıyız? Olan basılanlara oldu.
Sponsordan tohum falan aldın mı sen abi veya sabıkan falan var mı

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Sponsordan tohum almadim sabikam yok ama gecen sene adi gecen iki firmadanda alisverisim cok oldu, ama hep verdigim adres ile grow adresi farkli ayrica benim bir avantajim var. Benim yurtdisindan kredi kartim var, yani arastirsalar bile kredi karti bilgileri ALmanyadan.

Mushaze

Yeni üye
Sponsordan tohum almadim sabikam yok ama gecen sene adi gecen iki firmadanda alisverisim cok oldu, ama hep verdigim adres ile grow adresi farkli ayrica benim bir avantajim var. Benim yurtdisindan kredi kartim var, yani arastirsalar bile kredi karti bilgileri ALmanyadan.
Abi kart bilgileri değil sen kargodan gidip aldıysan onu kendi ismine telefondan hts kayıtlarına bakarlar orayı bulurlar isterlerse oraya telefonla gitmeni önermiyorum arkadaşın başına geldi çünkü

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dedim ya ödeyen farkli isim,kargodaki farli isim grow yapilan yer cok daha farkli, ayrica Istanbulda tanigim var bazi alisverisleride o nakit yapti kendisi kargoya verdi, yani en bastan yapabildigim kadar güvenlige dikkat ettim.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Icin rahat olsun istiyorsan tabiki bütcede müsait ise git Istanbula nakit alis veris yap

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka ben su anda yurt disindayim ama yakinda TC ye dönecem bütcem müsait gidecegim toprak ve suya ne ihtiyacim varsa nakit alacagim gönderecegim yasadigim yere kargo ile.

Ayhan

Administrator
Abi genel olarak tohum +Growshop sabıka+growshoplar üzerine baskın yapıldı emniyet salak mı yine bi liste hazırlayıp oraya da bakacaklar zaten bizi onlar satmadı adamların kargo çıkışları ele verdi bizi kargo çıkışlarından eşleştirme yaptılar
Magicplant ve Growshop i kendim bizzat aradim cunku benimde yuklu siparislerim vardi halen kargolanmakta olan, bu olayla ilgili soru sordugumda bizden emniyet izin belgeleriyle alisveris yapanlarin listesini istedi bizde vermek zorunda kaldik tarzi birsey soyledi her iki firmada, sonrasinda kargolarimi bi kargo subesine yonlendirdim. Baskin yapilan arkadaslarada gosterilen tutanaklarda bu iki firmanin ismi gecmekte. Ne sabikayla alakasi var, ne tohumla nede kargo eslestirmeleriyle.

BABACIK

Üye
Magicplant ve Growshop i kendim bizzat aradim cunku benimde yuklu siparislerim vardi halen kargolanmakta olan, bu olayla ilgili soru sordugumda bizden emniyet izin belgeleriyle alisveris yapanlarin listesini istedi bizde vermek zorunda kaldik tarzi birsey soyledi her iki firmada, sonrasinda kargolarimi bi kargo subesine yonlendirdim. Baskin yapilan arkadaslarada gosterilen tutanaklarda bu iki firmanin ismi gecmekte. Ne sabikayla alakasi var, ne tohumla nede kargo eslestirmeleriyle.
<3

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Internetten siparis vereceksen en azindan kendi adini adresini ve kredi karti bilgilerini vermeden bir arkadasin yapsin alisverisi, yoksa kanka grow yapmassan hala torpbaci pesinde kosacan. Kendin pisir kendin ye en güzeli. Sponsordan tohum siparisi vermekten korkma cünki kanunda kenevir tohumu bulundurmak yasak diye bir madde yok. Ceza vericek kanunlar tohumu topraga attigin anda basliyor.

Mushaze

Yeni üye
Dostum ne karalama yaparım ne bişey 2 farklı arkadaşıma baskın yaptılar birisinin sadece sabıkası var tohum falan sipariş vermedi hep yurtdışından alıyordu diğeri degeneticadan sipariş verdi o tohum sipariş vereni bastıklarında sorguda isim sormuşlar Murat diye hatırlıyorum galiba bununla iş ortağımısın hesabına para atmışsın ona mal mı gönderiyorsun diye sorular sormuşlar bu benim kendi çevremde olan olaylar. hepimizin bildiğinden farklı yürüyor bu işler adamlar uyumuyor maalesef

Mushaze

Yeni üye
Çünkü bu grupta 10bin TL lik alışveriş yapanda var ona gelmemişlerse burada bi arayışiçine girerim sadece ben toprak gübre aldım diye bana gelemezler bunları kadın tanıdığım var o da alıyor eşleştirme yapmaları lazım anlayacağın

Mushaze

Yeni üye
sorguda transfer sorulan arkadaşın kaç tl para yatırmış bilgin var mı ortak olarak gördüklerine göre mebla yüksektir diye düşündüm.Ve o arkadaşının hangi tarihte yapmış o ödemeyi bir de yine o arkadasın başka hiç bir alışverişi var mı marketlerden vs ?bilgin varsa yazarsan sevinirim kardeşim.
10tane tohum almış toplamda tarihin bi önemi yok abi yaptıysan yapmışsındır ama 6 ay önceydi sanırım growkentten alışverişi vardır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • P puslu77:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • P puslu77:
  • Houp53 Houp53:
  • P puslu77:
    *** *** **** ***** hahahaha*** ***** ***** ******** ***
  • G ganjasevdalısı:
    ****** hahahaha* **** ******* ***** ********** *** **** **** ****
  • Houp53 Houp53:
    ***** ********** hahahaha ******* ****** **** ***
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** hahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    *** *** hahahaha ***** *
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • G ganjasevdalısı:
    hahahahahahahaha*** ***** ******** ********** ***** ********* ******** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    **** ****** ******** ***** hahahaha* *******
  • Houp53 Houp53:
    *** ***** **** hahahaha *******
  • P puslu77:
    ****** ***** ****** ****** ****** *** ****** ******** ***** ******* ******** ***** ******* ********* ******* ***** *** hahahaha*** *** *** ****** ********** ******* ****** ***** *** ** ***** *** ***** ***** ****** ******
  • P puslu77:
  • lavrens lavrens:
    ****** ********* ********* ******* ******* ****** *** ****** hahahaha ********** ***** ********
  • P puslu77:
    ********** ********** ******** ****** hahahaha hahahaha* *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ********* ******* ******* ****** *** ****** hahahaha ********** ***** ******** *** *** hahahaha**
    ErdemRS6 ErdemRS6: ****** ********* ********* ******* ******* ****** *** ****** hahahaha ********** *****...