Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olum konuyu yeni farkettim baştan sona bir okuyayım dedim. Baba içerisi şampiyonlar ligi. Bu ne kardeşim Alice harikalar diyarımi? Dağlar kızı Heidi mi? Prenses ve yedi cüceler mi? Çok özendim ama korkuyorum. Korkmasam denerdim. Son zamanlarda psikolojim hiç iyi değil. Gelecek kaygılarım beni bitirdi bu yüzden bad trip yaşamaktan çok korkuyorum.
Esimin boyu 1.65 kg 52
Hep 2 gr tuketiyor 3 saat mutluluktan geberiyor,guluyor hikayeler anlatiyor vs.sende kilona boyuna gore 2 gr deneyebilirsin.yanina cukulata portakal suyu al baktin sarmiyor hemen acar bunlar kafani
Ama bana kalirsa bad trip icin 5-6 gr filan yemek lazim ki gereksiz o seviyeler. 2 gr ve guzel bir playlist ile pamuk gibi bir 3 saat gecirirsin hocam

Ben fix 3 gr yiyorum en fazla 4 e cikarim

rage

Yeni üye
Ne şekilde tüketilmesini tavsiye edersiniz?

Benim eşim de cigara içiyor benimle birlikte ama antidepresan kullandığı için mantardan çekiniyor biraz.

Bir taraftan da psilosibinin depresyon ve obsesif kompulsif hastaların tedavisinde kullanıldığına ve olumlu sonuçlar alındığına dair belgeseller izledim. Bu konuda yazılmış ciddi makaleler de var. Tabii ki dozajı, bilim insanları tarafından ayarlanarak veriliyor hastalara.

Bu yüzden biz de eşim için belki 1gr. lık porsiyonla deneyebilir diye düşündük.

Antidepresan kullanıp mantar deneyimleyen var mı acaba aranızda?

oturanboga35

Müptezel
Esimin boyu 1.65 kg 52
Hep 2 gr tuketiyor 3 saat mutluluktan geberiyor,guluyor hikayeler anlatiyor vs.sende kilona boyuna gore 2 gr deneyebilirsin.yanina cukulata portakal suyu al baktin sarmiyor hemen acar bunlar kafani
Ama bana kalirsa bad trip icin 5-6 gr filan yemek lazim ki gereksiz o seviyeler. 2 gr ve guzel bir playlist ile pamuk gibi bir 3 saat gecirirsin hocam

Hocam telegramdan veren arkadaşın linkini atarmisin sana zahmet. Sağol verdiğin bilgiler için

Ne şekilde tüketilmesini tavsiye edersiniz?

Benim eşim de cigara içiyor benimle birlikte ama antidepresan kullandığı için mantardan çekiniyor biraz.

Bir taraftan da psilosibinin depresyon ve obsesif kompulsif hastaların tedavisinde kullanıldığına ve olumlu sonuçlar alındığına dair belgeseller izledim. Bu konuda yazılmış ciddi makaleler de var. Tabii ki dozajı, bilim insanları tarafından ayarlanarak veriliyor hastalara.

Bu yüzden biz de eşim için belki 1gr. lık porsiyonla deneyebilir diye düşündük.

Antidepresan kullanıp mantar deneyimleyen var mı acaba aranızda?
Aynen hocam tedavi amacli kullaniliyor,hatta yurtdisinda cukulata seklinde ufak dozlarla gun icinde bile kullaniyor insanlar.sigara iciyorsa mantarda kotu etkilenecegini dusunmuyorum ama daha tecrubeli arkadaslar yazarsa daha iyi olur tabi
Hatta insanlar kullanmadan once dertlerine endiselerine odaklanip cozum bulmak icin meditasyon amacli kullaniyor bunu.

YesiLL

Üye
En az 8 saat ac mide,3-5 gun az protein tuket oncesinde.birde zirvede yani kafasi geldikten 1 sat sonra orta seker bir sigara sar.

Ben gecen hafta 4.kez deneyimledim,ilginc bir sekilde hanimda bende kesinlikle evde daha eglenceli olduguna karar verdik.2 kere dogada denedim bemce insanin dikkati cok dagiliyor dogadayken.ayrica resmen son kullanisimda herseyi kontrol edebildigimi farkettim.ilk seferlerde mantar ne isterse o oluyordu ama sonuncuda ben ne istersem o oldu :) aynada kendime baktim 85-90 yasina kadar yaslamdim,6 tane gozum oldu superdi,dans ettim camdan disari baktik ne istiyorsam onu yaptim tanri gibiydim muazzamdi
İlk deneyiminde bir problem yasadinmi bro

YesiLL

Üye
En az 8 saat ac mide,3-5 gun az protein tuket oncesinde.birde zirvede yani kafasi geldikten 1 sat sonra orta seker bir sigara sar.

Ben gecen hafta 4.kez deneyimledim,ilginc bir sekilde hanimda bende kesinlikle evde daha eglenceli olduguna karar verdik.2 kere dogada denedim bemce insanin dikkati cok dagiliyor dogadayken.ayrica resmen son kullanisimda herseyi kontrol edebildigimi farkettim.ilk seferlerde mantar ne isterse o oluyordu ama sonuncuda ben ne istersem o oldu :) aynada kendime baktim 85-90 yasina kadar yaslamdim,6 tane gozum oldu superdi,dans ettim camdan disari baktik ne istiyorsam onu yaptim tanri gibiydim muazzamdi

YesiLL

Üye
Esimin boyu 1.65 kg 52

Esimin boyu 1.65 kg 52

Bro suyami ekleyip tuketiyorsun veya birseyemi katıp yiyorsun

rage

Yeni üye
Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz. Antidepresan kullanırken ki kullanmasan bile üzerinden en az 1 ay geçmiş olması lazım hiç bir psikedelik madde KULLANAMAZSIN. Serotonin sendromundan ölürsünüz. Kullanabileceğin tek şey esrar onuda kullanmaman lazım ama illa bişey içicem dersen diye diyorum.

Gayet düzgün bir dille, bilmediğim bir konu hakkında soru sordum. Böyle agresif şekilde yanıt vermenize gerek yoktu diye düşünüyorum.

Gayet düzgün bir dille, bilmediğim bir konu hakkında soru sordum. Böyle agresif şekilde yanıt vermenize gerek yoktu diye düşünüyorum.

Bunda bu kadar alınacak gücenek birşey yok kardeşim adam senin iyiliğini düşünmüş, uyarmış, ölüp gideceksin diye. Antidepresanla beraber psyhedelic kullanılmaz ölmesende hayatının kabusunu yaşayabilirdin. Hakaret etmemiş, küfretmemiş bu kadar alıngan olmayın bence

rage

Yeni üye
Bunda bu kadar alınacak gücenek birşey yok kardeşim adam senin iyiliğini düşünmüş, uyarmış, ölüp gideceksin diye. Antidepresanla beraber psyhedelic kullanılmaz ölmesende hayatının kabusunu yaşayabilirdin. Hakaret etmemiş, küfretmemiş bu kadar alıngan olmayın bence

Alınmadım zaten. Merak ettiğim ve bilmediğim bir konuda soru sordum ve yanıtı o an azar işitir gibi bulduğum için düşüncemi belirttim. Yoksa zaten gördüğüm kadarıyla @Shantii psycedelic konusunda forumdaki bilgili arkadaşlardan biri. Tabii ki yazdığına uyup eşime yedirmeyeceğim. Ben antidepresan vs. kullanmıyorum zaten.

Yazılı ortamlarda anlaşmak gerçek hayattan zor olabiliyor. O yüzden yanlış anlaşıldıysam sizler de kusura bakmayın lütfen.

Selamlar,

Shantii

Kıdemli Üye
Benim sitemim sana değildi aslında ve alınmadığınada sevindim çünkü düzgün insanları kırmayı sevmiyorum. Benim sitemim psyhedelic maddeler çok vurdumduymaz bir şekilde kullanılıyor. Neyle ne kullanılmaz, neyle ne kullanılır, neyle ne tepkimeye girer hiç araştırmıyorlar. Psyhedelic madde kullanımda ölümler en çok bilinçsizce alınan yüksek dozlarla ve başka şeyleri karıştırmıyla meydana gelir. Ölmesende hayatın boyunca seni süründürecek şeylere yol açar. Dedim ya esrarı bile doğru içtiklerini sanmıyorum adamlar kafalarını yükselticem diye lirica kullanıyorlar bu adamlara ne anlatcaksın ki işte. Neyse kırdıysam üzgünüm ama kimse aklından çıkarmasın da antidepresan kullanırken hiçbir psyhedelic madde kullanmayın, bıraktıysanızda aradan bir ay iki ay geçmiş olsun.

Kanka agresif olsun olmasın çok önemli bir konu bu, ben şahsen çok fazla psychedelic kullandı diye serotonin reseptörlerini yakan biliyorum, eğlence için DMT kullanıp şizofreni olan biliyorum aman dikkatli ol oyuna gelecek şeyler değil bunlar ha kendimden örnek veriyim ben gidip 30 mg 4-HO-MiPT üzerine 40 mg DMT kullandım bir kere (ikiside normal dozun çokta üzerinde) 2 ay kendime gelemedim ister uykusuzluk olsun ister kafan düzgünken halüsinasyon olsun ister bildiğin engelliye bağlama olsun vallahi şakası yok

rage

Yeni üye
Benim sitemim sana değildi aslında ve alınmadığınada sevindim çünkü düzgün insanları kırmayı sevmiyorum. Benim sitemim psyhedelic maddeler çok vurdumduymaz bir şekilde kullanılıyor. Neyle ne kullanılmaz, neyle ne kullanılır, neyle ne tepkimeye girer hiç araştırmıyorlar. Psyhedelic madde kullanımda ölümler en çok bilinçsizce alınan yüksek dozlarla ve başka şeyleri karıştırmıyla meydana gelir. Ölmesende hayatın boyunca seni süründürecek şeylere yol açar. Dedim ya esrarı bile doğru içtiklerini sanmıyorum adamlar kafalarını yükselticem diye lirica kullanıyorlar bu adamlara ne anlatcaksın ki işte. Neyse kırdıysam üzgünüm ama kimse aklından çıkarmasın da antidepresan kullanırken hiçbir psyhedelic madde kullanmayın, bıraktıysanızda aradan bir ay iki ay geçmiş olsun.
Çok teşekkür ederim cevabın için. Söylediklerinde çok haklısın ve kesinlikle sana katılıyorum. Tavsiyen ve yönlendirmen için de ayrıca teşekkürler.

Rica etsem biri şu işi adam akıllı bir şekilde beyinsiz mala anlatır gibi anlatabilirimi acaba hiç bişe anlamadım bide bu yabancı terimler çok kafamı karıştırdı spor print sipariş etmeyi düşünüyorum ama şu işi teoride adam akıllı öğrenmeden yapacağım bütün kavanozları küfleneceğini yada ollmayacağını düşünüyorum dediğim gibi birisi lütfen ama lütfen sanki karşısında bir gerizekalı varmış gibi anlatabiliirmiiiii lütfeeeeeeennnn !!!!!!!!

Rica etsem biri şu işi adam akıllı bir şekilde beyinsiz mala anlatır gibi anlatabilirimi acaba hiç bişe anlamadım bide bu yabancı terimler çok kafamı karıştırdı spor print sipariş etmeyi düşünüyorum ama şu işi teoride adam akıllı öğrenmeden yapacağım bütün kavanozları küfleneceğini yada ollmayacağını düşünüyorum dediğim gibi birisi lütfen ama lütfen sanki karşısında bir gerizekalı varmış gibi anlatabiliirmiiiii lütfeeeeeeennnn !!!!!!!!
Yaziyor ya turkce olarak hem bu konunun ilk sayfasinda ve diger bazi konularda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ****** ****** **
  • 2 2008Grower:
    ****** ********* ***** ** ******** ******* ******* hahahaha ********** ******* ******* * *****
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** **
  • 2 2008Grower:
  • A Ahmet84:
    +1
  • A Ahmet84:
    ***** *** **** ***** *** **** ********** ********* ***** ******* ***** *** ********** ***** *** ********* ** ***** ****** ***** *****
    ***** *** hahahaha hahahaha
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** hahahaha hahahaha*
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    ***** *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ********** ***** *** ******* ***** **** ****** hahahaha**** **** ********** hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ***** hahahaha*** hahahaha **** ******** hahahaha* *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* *** hahahaha****** ******* ******
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    **** hahahaha* ***** ** **** ********** ******** ******** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • A Ahmet84:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ******* hahahaha ******
  • W westside83: