Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Premantar

Yeni üye
Arkafaşlar tekrar merhaba. spor printimin geldiğini ve aşılama yapınca sizlerle beraber büyütmek istediğimi daha önce 1 yada 2 konunun altına paylaşmıştım.
şimdi geldi sıra bu işi nasıl yaptık anlatmaya.

malzeme listesi

bone eldiven maske temiz çamaşırlar işlemden önce sakal uzunsa ve saç uzunsa tedbir alın yada kesin ve yıkanın temiz çamaşırlar giyin.

düdüklü yada fırın gerekmekte
alçı kireç türk kahvesi
cam kavanoz kapak
aleminyum folyo
mısır, kara buğday, çavdar.... ( tahıl ürünü)
ısıya dayanıklı sıvı conta ve pamuk
gözenekli flaster bant
jilet yada neşter takımı
2 adet 10luk enjektör
ocak çakmağı
kağıt havlu

mısırları haşlıyoru 30 dk civarı
haşlama suyuna kireç alçı ve kahve atıyırjz ve tahıl ürününü.
haşlama bittikten sonra
kagıt halunun üstğne setiyıruz mısırları
hafif bir kurulama
sonra kavanozlara nakil
3te 2 dolu, 3 te 1 boş olacak şekilde dolduruyor ve önce den contaladığımız ve deldiğimiz kapakları kapatıyoruz.
şimdi sterilize ister düdüklüde ister fırında 2 saate yakın sterilize ediyoruz ve kendi kendine soğumaya bırakıyoruz.

sterilize ve soğuma bize en az 3 yada 4 saatlik bi süre veriyor.
peki burda ne yapacağız
size gelen spor printinizi sıvı hale çevireceksiniz.

saf su
spır print
temiz bardak
%96 alkol

bunu bir saklama kabına 2 delik açarak yapmanızı ve içinş sterilizs ederek lobaratuvar ortamı yaratmanızı tavsiye ederim.

evet içeride spor printti alkolle silerek açıyoruz önceden alkolle silip kuruttuğumuz bardağa spor printten 3 te 1 oranında kazıyoruz. ( sağolsun çok yoğun bir print geldiği için çeyrek bile kazısak yeterli geliyor) ben çeyrek kazıdım ne olur ne olmaz geç olsun ama hataya telafi çok olsun. ;))
bardak içine kazıdığımız spor printi 2 kavanoz için 10cc cuyla enjektöre 3 kez çekerek bırakıyıruz. daha sonra ağızlığını taktığımız enjektör hazır.

24 dereceye soğuyan tahıllarımız
aşıya hazırlar
yine bunu saklama kabının içinde aşılıyoruz her yerini alkolle sildiğimiz kavanozların içine cam kenarlarının 4 bir tarafına 1 ve ya 1.25 cc enjekte ediyoruz her kavanoza 5 cc yani bu işkem bitince 10 günlğk bekleyizş başlıyor. kavanozlar karanlık ta ve oda sıcaklığında bekleyevçcekler 25 derece civarı. 26.6 yı geçmemeli.. 22 nşn altına düşmemeli.

soru alabilirim gelişmeleri paylaşacağım saygılar.Ekli dosyayı görüntüle 7270Ekli dosyayı görüntüle 7271Ekli dosyayı görüntüle 7272
hocam selamlar mantar yetiştirmeyi düşünüyorum ancak bodrum gibi bi yerde olacağı için ısıtıcı ped gerekiyor sanırım bu konuda bir önerin var mı?

Ü

Üye silindi 28956

Guest
mısırları haşlıyoru 30 dk civarı
haşlama suyuna kireç alçı ve kahve atıyırjz ve tahıl ürününü.
haşlama bittikten sonra
Kanka şu kismi bir aydinlatirmisin sana zahmet ? Ne kadar bu misirin icine ne kadar kirec alci kahve ve tahil urunu , miktar verebilirimisin orasi biraz karisik olmus konuyu guncelleyebilirsin

bitter64

Yeni üye
beyler yeni bir vendor buldum adan zye yardımcı oluyor. güvenilir kanıt falan gönderiyor. telegram: junkie_x

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Kankalar vendor konusunda benim şiddetle önerim ve tavsiyem back yard'dır. Kendisiyle daha yeni alışverişim oldu. Kargo da elime geçti. Adamla 1 ay boyunca telegramda görüştük. Mesajlarıma hep anında cevap verdi, box aşamasından kuruma aşamasına kadar bilgi verip yardımcı oldu. Bu akşam da yolculuğa çıkıyorum. Kafa raporunu yarın bildiririm.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Ses, ses, deneme bir iki. Burada mıyım? Çok emin değilim.

Saat 04:00 olmak üzere. 00:00'da kişi başı 2.75 gibi bir oranda çay olarak tükettik. Hatta sanırım hala etkisi altındayım (yan etki gibi). Sadece kaybettiğim için çok ama çok kızgınım. Kafanın yok oluşu bu şekilde mi oluyor? Bende mi yanlış giden birşey oldu? Sert bir düşüş değildi, fakat arkadaşlarım şuan koltuğumda hala trip yaşıyor. Ben ise masada yemek yiyorum. :) Kafa raporu aşağıda.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Ben öncelikle @IcBlue kankama çok teşekkür ederim. Tüm süreç hakkında baştan sonra yardımcı olduğu ve tavsiyelerde bulunduğu için.

Vendor konusunda kesinlikle güvenim sonsuz. Hatta kefilim.

Yavaş ve dengeli bir başlangıç oldu. Derine kazmaya ne kadar meyilli olduğunuza bağlı olarak size görmediğiniz, ya da görseniz bile çok dikkat etmediğiniz, dikkat etmiş olsanız dahi orada çözmeniz gereken bir şeyler olduğunu fark etmediğiniz bir noktada kendinizi kucaklıyorken buluyorsunuz kendinizi. Bazen bu göz yaşartıcı bir deneyim olabiliyor. Fakat tribin başlarında her şeyi bütünüyle ele alıp, birlikte yolculuk yaptığınız arkadaşlarınızı cinsiyetlerden arınmış, tüm egoların anlamsızlığı olarak ele alsanız da, sonlara doğru yabancılaşmaya başlıyorsunuz. Bu bağlamda ben yalnız tüketim konusunu ısrarla tavsiye ediyorum.

Bu benim ilk yolculuğumdu, kesinlikle son değil. Ama bundan sonraki yolculuğumu ya tek başıma ya da aşırı bir dikkat içersinde, bana katabileceği şeylere göre dostlar seçeceğime eminim.

Günün sonundayım, deneyimli arkadaşlarım bu noktada bilgi verirse çok sevinirim fakat ben bir şeyler yanlış gibi hissediyorum. Ve asla anlam veremiyorum. Son olarak tüm tribim güzeldi. Böyle hissetmem normal mi? Geçici mi? Üzüntü içerisindeyim bu konuda.

Ben öncelikle @IcBlue kankama çok teşekkür ederim. Tüm süreç hakkında baştan sonra yardımcı olduğu ve tavsiyelerde bulunduğu için.

Yavaş ve dengeli bir başlangıç oldu. Derine kazmaya ne kadar meyilli olduğunuza bağlı olarak size görmediğiniz, ya da görseniz bile çok dikkat etmediğiniz, dikkat etmiş olsanız dahi orada çözmeniz gereken bir şeyler olduğunu fark etmediğiniz bir noktada kendinizi kucaklıyorken buluyorsunuz kendinizi. Bazen bu göz yaşartıcı bir deneyim olabiliyor. Fakat tribin başlarında her şeyi bütünüyle ele alıp, birlikte yolculuk yaptığınız arkadaşlarınızı cinsiyetlerden arınmış, tüm egoların anlamsızlığı olarak ele alsanız da, sonlara doğru yabancılaşmaya başlıyorsunuz. Bu bağlamda ben yalnız tüketim konusunu ısrarla tavsiye ediyorum.

Bu benim ilk yolculuğumdu, kesinlikle son değil. Ama bundan sonraki yolculuğumu ya tek başıma ya da aşırı bir dikkat içersinde, bana katabileceği şeylere göre dostlar seçeceğime eminim.

Günün sonundayım, deneyimli arkadaşlarım bu noktada bilgi verirse çok sevinirim fakat ben bir şeyler yanlış gibi hissediyorum. Ve asla anlam veremiyorum. Son olarak tüm tribim güzeldi. Böyle hissetmem normal mi? Geçici mi? Üzüntü içerisindeyim bu konuda.
Kanka libido durumu ne oluyo yediğinde adrenalin durumun nasıldı kafanda hissettiklerin dışında vücudunda neler olduğunu düşünüyosun payalaşabilir misin

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Kanka libido durumu ne oluyo yediğinde adrenalin durumun nasıldı kafanda hissettiklerin dışında vücudunda neler olduğunu düşünüyosun payalaşabilir misin
Kızgınlığım ve üzüntüm geçti. Etkisi geçerken bu tür şeyler hissetmek sanırım normal. Çünkü olağanüstü muhteşem bir diyardan gerçekliğe dönüyorsunuz. Herhalde kızgınlık nedeni bu :)

Libido türe göre değişiyor anladığım kadarıyla. Okuduklarım da bu yönde. Fiziksel denge yolda yürümeye henüz yetecek kadar iyi değil. Herşey çok boyutlu ve ayak uydurmak çok zor. Golden teacher konforlu, bad tripler varlığını hissettirse de, küçük bir çocuk gibi hayır ben bunu istiyorum diyip ormanda yürümeye devam ediyorsunuz.

Dışarıdan dün gece biri beni izliyor olsaydı çoğu zaman havayla dans ettiğimi, yüzümün sürekli olarak mimikler değiştirdiğini vs görürdü. Gözler çoğu zaman sabit, tripler arası geçişlerde ise fıldır fıldır :)

Partner ile denemek mükemmel bir deneyim olabilir. Fakat bu sevişmekten çok yeni bir keşif olacaktır. Onun tenine tekrar aşık olmak, tanrısal duygular içinde onu tekrar keşif etmek. Fakat baktığınız penis ya da vajinanın, size penis ya da vajina olarak gelmesi her zaman olası değil sanıyorum :)

Aynı Vibe yakalanırsa, mükemmel olacaktır herhalde. Cinsel kimliğinden arınmak çok kolay ya da birinin sana hangi niyet içinde temas ettiğini anlaman çok kolay. Birlikte yola çıktığımız bir kadın arkadaşımız gece boyu doğa oldu, anne oldu, ağaç oldu, alice oldu, oldu da oldu

Adrenalin konusuna benim cevap vermem doğru olmaz. Çünkü herkesin deneyimi aynı olur mu emin değilim. Mental olarak iyi bir yerdeysen, göreceğin her şeyin sana güzellikler vereceğini düşünüyorsan, göreceğin herşey güzellikler olur.

Güzellikler dilerim dostlar.

Ses, ses, deneme bir iki. Burada mıyım? Çok emin değilim.

Saat 04:00 olmak üzere. 00:00'da kişi başı 2.75 gibi bir oranda çay olarak tükettik. Hatta sanırım hala etkisi altındayım (yan etki gibi). Sadece kaybettiğim için çok ama çok kızgınım. Kafanın yok oluşu bu şekilde mi oluyor? Bende mi yanlış giden birşey oldu? Sert bir düşüş değildi, fakat arkadaşlarım şuan koltuğumda hala trip yaşıyor. Ben ise masada yemek yiyorum. :) Kafa raporu aşağıda.
Kafanin acilis sekli aynen oyle,kusursuz ve pamuk gibi hizli aciliyor.salteri acip kapamak gibi resmen :)

rage

Yeni üye

Dünden beri merakla bekliyordum ilk deneyiminizin nasıl geçtiğini. Çok da güzel anlatmışsınız. Ben de artık kendimi hazır hissettiğim döneme geldim. Forumda mantarla ilgili hemen hemen yazılan her şeyi okudum. Özellikle @IcBlue' nun yazdıkları gerçekten çok bilgilendirici.

Bir şey sormak istiyorum uygunsa. Vendor' dan elden mi aldınız acaba? Değilse kargo vs. sıkıntı oluyor mu? Kendi adınıza mı göndertiyorsunuz?

Ayrıca, mantarı ilk defa alıyorsak (özellikle Golden Teacher, çünkü ilk denemek istediğim bu) birlikte chill, minimal electronic müzikler ve güzel visual' lar eşliğinde evde yapmakta sakınca olur mu? Tribini tecrübe etmediğim için ilkini evde hazırladığım atmosferde yaşamak istiyorum açıkçası.

Şimdiden teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Dünden beri merakla bekliyordum ilk deneyiminizin nasıl geçtiğini. Çok da güzel anlatmışsınız. Ben de artık kendimi hazır hissettiğim döneme geldim. Forumda mantarla ilgili hemen hemen yazılan her şeyi okudum. Özellikle @IcBlue' nun yazdıkları gerçekten çok bilgilendirici.

Bir şey sormak istiyorum uygunsa. Vendor' dan elden mi aldınız acaba? Değilse kargo vs. sıkıntı oluyor mu? Kendi adınıza mı göndertiyorsunuz?

Ayrıca, mantarı ilk defa alıyorsak (özellikle Golden Teacher, çünkü ilk denemek istediğim bu) birlikte chill, minimal electronic müzikler ve güzel visual' lar eşliğinde evde yapmakta sakınca olur mu? Tribini tecrübe etmediğim için ilkini evde hazırladığım atmosferde yaşamak istiyorum açıkçası.

Şimdiden teşekkür ederim.
Kankacım benim kesinlikle önerim müzik konusunda,
bu olacaktır. Çok daha iyisini bilen vardır, fakat benim deneyimim bu müzik ile gerçekleşti ve müziğin yapısı o kadar iyi ki, tribini mükemmel zamanlamalar ile yakalıyor. Çok başarılı bir elden çıktığı belli. Karanlık tavsiye etmem, görüntüleri engelliyor gibi hissettim.

Loş ışık, bolca renklerin olduğu bir salon mükemmel olacaktır. Görsel açıdan ekstra bir hazırlığa bence ilk deneyimde ihtiyaç yok. Daha ileride buna uygun tablolar, ışıklar ya da vs'ler kesinlikle vardır elbette. Fakat ilk deneyimde zaten her şey o kadar mükemmel bir görsel şölen ki, başka hiçbir şeye ihtiyaç duyacağını sanmıyorum.

Vendor konusunda detayları ben vermeyeyim, kendisi sana yardımcı olacaktır. Fakat ben hiç risk görmedim. Onu belirtmekte fayda var. Ev konusunda kesinlikle katılıyorum bu çok doğru olacaktır. Ben biraz daha deneyimden sonra doğa yürüyüşü yapmayı iple çekiyorum.

Herkese mükemmel tripler dilerim.

Kızgınlığım ve üzüntüm geçti. Etkisi geçerken bu tür şeyler hissetmek sanırım normal. Çünkü olağanüstü muhteşem bir diyardan gerçekliğe dönüyorsunuz. Herhalde kızgınlık nedeni bu :)

Libido türe göre değişiyor anladığım kadarıyla. Okuduklarım da bu yönde. Fiziksel denge yolda yürümeye henüz yetecek kadar iyi değil. Herşey çok boyutlu ve ayak uydurmak çok zor. Golden teacher konforlu, bad tripler varlığını hissettirse de, küçük bir çocuk gibi hayır ben bunu istiyorum diyip ormanda yürümeye devam ediyorsunuz.

Dışarıdan dün gece biri beni izliyor olsaydı çoğu zaman havayla dans ettiğimi, yüzümün sürekli olarak mimikler değiştirdiğini vs görürdü. Gözler çoğu zaman sabit, tripler arası geçişlerde ise fıldır fıldır :)

Partner ile denemek mükemmel bir deneyim olabilir. Fakat bu sevişmekten çok yeni bir keşif olacaktır. Onun tenine tekrar aşık olmak, tanrısal duygular içinde onu tekrar keşif etmek. Fakat baktığınız penis ya da vajinanın, size penis ya da vajina olarak gelmesi her zaman olası değil sanıyorum :)

Aynı Vibe yakalanırsa, mükemmel olacaktır herhalde. Cinsel kimliğinden arınmak çok kolay ya da birinin sana hangi niyet içinde temas ettiğini anlaman çok kolay. Birlikte yola çıktığımız bir kadın arkadaşımız gece boyu doğa oldu, anne oldu, ağaç oldu, alice oldu, oldu da oldu

Adrenalin konusuna benim cevap vermem doğru olmaz. Çünkü herkesin deneyimi aynı olur mu emin değilim. Mental olarak iyi bir yerdeysen, göreceğin her şeyin sana güzellikler vereceğini düşünüyorsan, göreceğin herşey güzellikler olur.

Güzellikler dilerim dostlar.
Çok güzel yanıtlamışsın knk çok sağol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** ** ***** hahahaha**
  • lavrens lavrens:
    **** ********** ****** hahahaha* **** ** ******* ********* ****** hahahaha*** ******* *** *** hahahaha hahahaha**** ******* ******* hahahaha *******
    +1
  • NewGardener NewGardener:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    * **** ** **
  • Emmy Emmy:
    ***** * ******** **** ****** ******* **** ***** ***** ********** ********** ****** hahahaha* **** ** ******* ********* ****** hahahaha*** ******* *** *** hahahaha hahahaha**** ******* ******* hahahaha *******
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** ****** *** *** * **** ****** * ********** **** **** ****** ***** **** hahahaha* *** *** * ******* hahahaha ******** **
    +1
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********* hahahaha hahahaha ********* ******** ***** ******* *** ****** **** ****** ** ******* ********* *******
  • Emmy Emmy:
    ****** ***** ***** ******* ***** *** ******* **** **** ******* ***** **** ** ******* ***** ****** *** *** * **** ****** * ********** **** **** ****** ***** **** hahahaha* *** *** * ******* hahahaha ******** **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* ***** **** ** ******** ******* ********* hahahaha* ****** hahahaha*** **** ******* ******* *** *** **** ******** ***** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha***** ****** ***** ******
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ***** ******** hahahaha** ********** ***** ***** ******* ***** *** ******* **** **** ******* ***** **** **
    +1
  • lavrens lavrens:
    ***** ****** ***** ******** **** **** ****** ******* ****** ******* **********
    +1
  • Emmy Emmy:
    *** ******* hahahaha* ****** ******* **********
  • K Keyifcihtiyar:
    +1
  • K Keyifcihtiyar:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha**** ********* ******* *** **** ********** ******** ****** ***** **** ******* ******* ****** ***** ***** ******* ******* ******* *** ****** ****** *** ***** ****** ***** **** **** *** ***** ***** ***** ******* ****** hahahaha*
    Emmy Emmy: hahahaha**** ********* ******* *** **** ********** ******** ****** ***** **** ******* *******...