Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kankacım benim kesinlikle önerim müzik konusunda,
bu olacaktır. Çok daha iyisini bilen vardır, fakat benim deneyimim bu müzik ile gerçekleşti ve müziğin yapısı o kadar iyi ki, tribini mükemmel zamanlamalar ile yakalıyor. Çok başarılı bir elden çıktığı belli. Karanlık tavsiye etmem, görüntüleri engelliyor gibi hissettim.

Loş ışık, bolca renklerin olduğu bir salon mükemmel olacaktır. Görsel açıdan ekstra bir hazırlığa bence ilk deneyimde ihtiyaç yok. Daha ileride buna uygun tablolar, ışıklar ya da vs'ler kesinlikle vardır elbette. Fakat ilk deneyimde zaten her şey o kadar mükemmel bir görsel şölen ki, başka hiçbir şeye ihtiyaç duyacağını sanmıyorum.

Vendor konusunda detayları ben vermeyeyim, kendisi sana yardımcı olacaktır. Fakat ben hiç risk görmedim. Onu belirtmekte fayda var. Ev konusunda kesinlikle katılıyorum bu çok doğru olacaktır. Ben biraz daha deneyimden sonra doğa yürüyüşü yapmayı iple çekiyorum.

Herkese mükemmel tripler dilerim.
Zirvedeyken bir de hafif sigara patlatin diyorlar,muthis oluyormus.deniycem bende

rage

Yeni üye
Kankacım benim kesinlikle önerim müzik konusunda,
bu olacaktır. Çok daha iyisini bilen vardır, fakat benim deneyimim bu müzik ile gerçekleşti ve müziğin yapısı o kadar iyi ki, tribini mükemmel zamanlamalar ile yakalıyor. Çok başarılı bir elden çıktığı belli. Karanlık tavsiye etmem, görüntüleri engelliyor gibi hissettim.

Loş ışık, bolca renklerin olduğu bir salon mükemmel olacaktır. Görsel açıdan ekstra bir hazırlığa bence ilk deneyimde ihtiyaç yok. Daha ileride buna uygun tablolar, ışıklar ya da vs'ler kesinlikle vardır elbette. Fakat ilk deneyimde zaten her şey o kadar mükemmel bir görsel şölen ki, başka hiçbir şeye ihtiyaç duyacağını sanmıyorum.

Vendor konusunda detayları ben vermeyeyim, kendisi sana yardımcı olacaktır. Fakat ben hiç risk görmedim. Onu belirtmekte fayda var. Ev konusunda kesinlikle katılıyorum bu çok doğru olacaktır. Ben biraz daha deneyimden sonra doğa yürüyüşü yapmayı iple çekiyorum.

Herkese mükemmel tripler dilerim.
Brocum çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

Bu tavsiyelere kesinlikle uyacağım

Herkese keyifli tripler.

Shammy

Kıdemli Üye
Ben öncelikle @IcBlue kankama çok teşekkür ederim. Tüm süreç hakkında baştan sonra yardımcı olduğu ve tavsiyelerde bulunduğu için.

Vendor konusunda kesinlikle güvenim sonsuz. Hatta kefilim.

Yavaş ve dengeli bir başlangıç oldu. Derine kazmaya ne kadar meyilli olduğunuza bağlı olarak size görmediğiniz, ya da görseniz bile çok dikkat etmediğiniz, dikkat etmiş olsanız dahi orada çözmeniz gereken bir şeyler olduğunu fark etmediğiniz bir noktada kendinizi kucaklıyorken buluyorsunuz kendinizi. Bazen bu göz yaşartıcı bir deneyim olabiliyor. Fakat tribin başlarında her şeyi bütünüyle ele alıp, birlikte yolculuk yaptığınız arkadaşlarınızı cinsiyetlerden arınmış, tüm egoların anlamsızlığı olarak ele alsanız da, sonlara doğru yabancılaşmaya başlıyorsunuz. Bu bağlamda ben yalnız tüketim konusunu ısrarla tavsiye ediyorum.

Bu benim ilk yolculuğumdu, kesinlikle son değil. Ama bundan sonraki yolculuğumu ya tek başıma ya da aşırı bir dikkat içersinde, bana katabileceği şeylere göre dostlar seçeceğime eminim.

Günün sonundayım, deneyimli arkadaşlarım bu noktada bilgi verirse çok sevinirim fakat ben bir şeyler yanlış gibi hissediyorum. Ve asla anlam veremiyorum. Son olarak tüm tribim güzeldi. Böyle hissetmem normal mi? Geçici mi? Üzüntü içerisindeyim bu konuda.
Normal bende öyle hissetmiştim ki sonrada çok şiddetli olmamakla birlikte keşke dünyayı sürekli bu şekilde gorebilsem diyorsun. Güzel bir manzara gördüğünde ulan buna mantarlı baksam ne olurdu diye huzunleniyirsun
:(

Kankalar vendor konusunda benim şiddetle önerim ve tavsiyem back yard'dır. Kendisiyle daha yeni alışverişim oldu. Kargo da elime geçti. Adamla 1 ay boyunca telegramda görüştük. Mesajlarıma hep anında cevap verdi, box aşamasından kuruma aşamasına kadar bilgi verip yardımcı oldu. Bu akşam da yolculuğa çıkıyorum. Kafa raporunu yarın bildiririm.
Bro tlg kanalını atar mısın vendorun

YesiLL

Üye
İletişime geçtim kankacım ben. Sosyal hayatında bir takım yoğunluklar olduğunu söyledi. 6g Sipariş verdim, ödemesini çıkardım, kargo bekliyorum. 2. kafa raporu yakında :) Bu kez, 3 - 3.5 gram deneyece

İletişime geçtim kankacım ben. Sosyal hayatında bir takım yoğunluklar olduğunu söyledi. 6g Sipariş verdim, ödemesini çıkardım, kargo bekliyorum. 2. kafa raporu yakında :) Bu kez, 3 - 3.5 gram deneyeceğim.
Bro nasıl tüketiyorum nasıl daha güzel bir kafa yakalayabilirim

rage

Yeni üye
İletişime geçtim kankacım ben. Sosyal hayatında bir takım yoğunluklar olduğunu söyledi. 6g Sipariş verdim, ödemesini çıkardım, kargo bekliyorum. 2. kafa raporu yakında :) Bu kez, 3 - 3.5 gram deneyeceğim.
Selamlar,
Kargoyu kendi adınıza mı göndertiyorsunuz acaba? Bir tek o kısmından endişe ediyorum açıkçası.

Bro nasıl tüketiyorum nasıl daha güzel bir kafa yakalayabilirim
En az 8 saat ac mide,3-5 gun az protein tuket oncesinde.birde zirvede yani kafasi geldikten 1 sat sonra orta seker bir sigara sar.

Ben gecen hafta 4.kez deneyimledim,ilginc bir sekilde hanimda bende kesinlikle evde daha eglenceli olduguna karar verdik.2 kere dogada denedim bemce insanin dikkati cok dagiliyor dogadayken.ayrica resmen son kullanisimda herseyi kontrol edebildigimi farkettim.ilk seferlerde mantar ne isterse o oluyordu ama sonuncuda ben ne istersem o oldu :) aynada kendime baktim 85-90 yasina kadar yaslamdim,6 tane gozum oldu superdi,dans ettim camdan disari baktik ne istiyorsam onu yaptim tanri gibiydim muazzamdi

Ü

Üye silindi 30498

Guest
En az 8 saat ac mide,3-5 gun az protein tuket oncesinde.birde zirvede yani kafasi geldikten 1 sat sonra orta seker bir sigara sar.

Ben gecen hafta 4.kez deneyimledim,ilginc bir sekilde hanimda bende kesinlikle evde daha eglenceli olduguna karar verdik.2 kere dogada denedim bemce insanin dikkati cok dagiliyor dogadayken.ayrica resmen son kullanisimda herseyi kontrol edebildigimi farkettim.ilk seferlerde mantar ne isterse o oluyordu ama sonuncuda ben ne istersem o oldu :) aynada kendime baktim 85-90 yasina kadar yaslamdim,6 tane gozum oldu superdi,dans ettim camdan disari baktik ne istiyorsam onu yaptim tanri gibiydim muazzamdi

Güzel tripmiş kankacım. Kıskandım doğrusu :)

Yalnız şunu sormak istiyorum. Eşin daha önce herhangi bir şey kullanıyor muydu? Kafalarla arası nasıl? Daha önce kullanmamış birine denetmek sence ne kadar mantıklı?

oturanboga35

Müptezel
Olum konuyu yeni farkettim baştan sona bir okuyayım dedim. Baba içerisi şampiyonlar ligi. Bu ne kardeşim Alice harikalar diyarımi? Dağlar kızı Heidi mi? Prenses ve yedi cüceler mi? Çok özendim ama korkuyorum. Korkmasam denerdim. Son zamanlarda psikolojim hiç iyi değil. Gelecek kaygılarım beni bitirdi bu yüzden bad trip yaşamaktan çok korkuyorum.

Güzel tripmiş kankacım. Kıskandım doğrusu :)

Yalnız şunu sormak istiyorum. Eşin daha önce herhangi bir şey kullanıyor muydu? Kafalarla arası nasıl? Daha önce kullanmamış birine denetmek sence ne kadar mantıklı?
Esimle ecstasy cok kullandik onceden,esrarda icer bazen benimle,genelde alkolcu ama o :)

İnanirmisin mantar alip geldigimde ben dedi istemiyorum,korkarim of pof dedi,ertesi sabah uyaninca gunaydin demeden ne zaman alirsin bir daha dedi :D muhtesem bir deneyim yasadik ilk kullandigimizda,tertemizdi.
Bence bi insanin kullanabilecegi en temiz uyusturucu mantar abi,tabi golden teacher dan bahsediyorum.cunku gorsellik bir yana cok ruhani ruha dokunan bir sey bu mantae,bunu kararinda yiyipte begenmeme ihtimali olamaz kimsenin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** ***** ***** ***** **
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha ****** ******* ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ********** ****** ******* *** *** **
  • G ganjasevdalısı:
    *** ***** hahahaha**** *********
  • G ganjasevdalısı:
    ********** ***** ********** **
  • G Groww:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ******* ***** ******* ***** ***** **** **
  • G ganjasevdalısı:
  • A ax-b:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A ax-b:
    ******* ******** ****** *** ****** ****** *** **
    +1
  • G Groww:
    **** ******* *** ***** *** hahahahahahahaha* ******** ****
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **
  • G Groww:
    ******* ***** *** ********* hahahaha** hahahaha ** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********** hahahaha **** **** hahahaha ** **** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    hahahahahahahaha* ******** ******* ****** ****** ** ****** ****** **** ******* ***** *****
    ** ** ***** hahahahahahahaha* ******** ******* ****** ****** ** ****** ****** **** ******* ***** *****
  • G Groww:
  • D despotdes:
    ***** hahahaha********** ***
    D despotdes: ***** hahahaha********** ***