LSD etkisinde şeytani varlık gören hisseden varmı.?

Cashh

Doktor
senin ettiklerin bos laf degil, bu mu bos laf?...

o kullandıgın şeylerle yasadıgın kafa senin kafan, git güzel güzel kullan ama sanki mantıklı seylermiş gibi anlattıkların burda gelip anlatıyosun.... bir de karsındaki anlamayınca tatava yapıyosun... allah tevhit falan diyosun... sence normal mi bu soylediklerin?...

deneyim paylaş diyosun bi de... kafanın icindekiler sadece seni ilgilendirir... o boyuttan digerine gec dur, gelip burda anlatma bence insanlara....

bosuna demiyor bilenler girmeyin bu işlere diye....

ilk defa bu forumda dandik bi baslık okudum, keske okumaz olaydım...
Boş boş konuşma bilmiyorsan sus duymadın mı hiç bildiğinde konuş bilmediğinde sus

sokrates dede

Yeni üye
Kanka cım diğer yazı larda belirttim tanımlanamayan varlık değil aslında şeytani cin veya diğer deyiş ile şeytana tapan hizmet eden cin bahsettiğim sen dediğine göre elhamdülillah Müslümansın diyorsun deist arkadaşa gelmedi ateis e de gelmiyor inancı zayıf olana da başka dinlere inanana da gelmiyor tek hedef hak din İslam bunlarda her festival ortamında varlar festival zaten ayin birini döndürebilirlerse kabul ayin töreni yaptıkları aslında ayinsel ibadet lst ve diğer maddeler ile müzik üzerinden etkileşime giriyorlar tapınma müzikleri çalan eskiden geceye tek DJ koyarlardı şimdi iki gece üç gece tapınma müzikleri çalıyorlar böyle 200-250 bpm düşünebiliyormusun hangi ritimle o bpm de dans ediceksin zaten inan benim hiç bir şey söylememe gerek yok etrafına baksan müziğe taptığını oradakilerin görebilirsin tabi burada müzik araç asıl tapılan şeytan bunu net anlayabiliyorun hemde ayık kafa ile şayet lsd alırsan o zaman tüm enerjiyi görebiliyor hissedebiliyorsun önce izlemene izin veriyorlar keyfini çıkartıyorsun müzik seni mest ediyor tarifsiz zevkler alıyorsun sonra zamanı gelince herşey ooooo olduğu bir zamada müzik ile artık seninle konuşup baya bildiğin hikayeler anlatır hale geliyorlar o noktada müzik takılıyor aynı trac te ne oluyor diyorsun etrafına baktığında her enerjinin hatta oradaki her gözün sana baktığını görüyorsun sonra başlıyorsun soru sormaya zihninde tabi acid seni ortak zihne müzik notası ile almış oluyor o sırada doğru soruyu sorunca müzik cevap veriyor sonra inanmanın istiyor reddersen sana cevabı mizik veriyor yani dostum ortak dil psyhedelic trance dark seni imanından döndüren kadar baskı yaşıyorsun terk etmek orayı kurtulmanı sağlıyor en azından oradaki enerjiden ama güc gerektiriyor her enerji her göz sende müzik de kabul etmeni istiyor aynı trak çakıyor herkes diyorki hadi kabul et müzik devam etsin kabul et kabul et ki kabul töreni tamam olsun o esnada çalan DJ kutsal kişi olarak anılan bir DJ oluyor psyhedelic festival de lsd ve piskotrop maddeler ile müzik aracı ile şeytana tapınma ayini yapılıyor dostum bu gerçek bilmeden bir Müslüman giderse onu döndürüp mürid yapıyorlar. Bunlar deneyimlerim. Bak kafan iyi şakasına hiç gerek yok gittiğim yer zaten uyuşturucu festivali tabi iyi ana bunu 6 farklı festival de yaşadım ben çok farklı versiyonlar ile bir seferinde kanlı canlı bir kızı yolladılar bana baya konuştu kulağıma eğilip neler teklif etti neler defol git dedim iste kabul et burada gördüğün her kız senin olabilir dedi ya inanılmaz şeyler yaşadım senede bir Festival e gidiyorum artık her seferinde deniyorlar her seferinde
valla bak canım kardeşim sana samimi olarak söylüyorum...

kafan kac litre bilmiyorum ama sen o kafaya güzel bi flush at tamam mı?... daha sonrada kafanı yetiştirme ortamına gübre olarak din-iman-tevhid falan bunları kullanma.... yakarsın bak kafan sararır yeminle... o kafayı sonra kullanamazsın da, flush vakti de gecmiş olur, zira ciceklenme donemi falan.....

yok ben yapamıyorum illa bu gubreleri kullanıcam diyosan seni kimse durduramaz zaten... ama aldıgın sonucları sanki iyi kafaymıs gibi gelip burda ballandıra ballandıra anlatma insanlara....

kafanın icindekileri gelip burda anlatıyorsun gercekmiş gibi... kimbilir kafanın icinde bu anlattıkların gercekleşiyorken agzından nasıl salya akıyor...

cannabiscity

Kıdemli Üye
Burası tartışma yeri değil kardeşlerim birbirinize daha fazla ters konuşmayın kardeşlik dostluk içerisinde bilgilerimizi paylaşalım lütfen , Sokrates sende konuya saygısızlık yapıyorsun hakaret ederek yapmayın böyle şeyler ne gereği var

sokrates dede

Yeni üye
İlk defa burada bu kadar dandik ve içi boş bir yorum okudum sayende Sokrates

Bak ukalalığı terbiyesizlik harmanladın hadsizlikle sıvıyorsun yürü git dalgana bak kğft ettirme kendine. Git çöplüğüne uza
bi gun sorarlarsa kimse seni uyarmadı mı diye, uyaran olmadı demezsin...

istersen küfür et, umrumda mı olur sanıyosun.... seninle ugrasacak zaten vaktim yok, sana iyi traşlar...

Cashh

Doktor
bi gun sorarlarsa kimse seni uyarmadı mı diye, uyaran olmadı demezsin...

istersen küfür et, umrumda mı olur sanıyosun.... seninle ugrasacak zaten vaktim yok, sana iyi traşlar...
Daha yazma gereksizliğin lüzumu yok. Benim hiçbir konuma girme hiç bir şekilde muhatap olma benimle. Aklına fikrine vs lüzüm yok.

Cashh

Doktor
valla bak canım kardeşim sana samimi olarak söylüyorum...

kafan kac litre bilmiyorum ama sen o kafaya güzel bi flush at tamam mı?... daha sonrada kafanı yetiştirme ortamına gübre olarak din-iman-tevhid falan bunları kullanma.... yakarsın bak kafan sararır yeminle... o kafayı sonra kullanamazsın da, flush vakti de gecmiş olur, zira ciceklenme donemi falan.....

yok ben yapamıyorum illa bu gubreleri kullanıcam diyosan seni kimse durduramaz zaten... ama aldıgın sonucları sanki iyi kafaymıs gibi gelip burda ballandıra ballandıra anlatma insanlara....

kafanın icindekileri gelip burda anlatıyorsun gercekmiş gibi... kimbilir kafanın icinde bu anlattıkların gercekleşiyorken agzından nasıl salya akıyor...
İnandığın taptığın şeytan tanrına laf ettim ondan ağzından salya akıtarak böyle kustun anlıyorum seni

Cashh

Doktor
Beyler yıllardır Lsd kullanırım ve her seferinde ülke içi elden aldım fakat geçenlerde twitterda bi hesap buldum paylaşımlar paso lsd/mantar/dmt tarzında psydelic stuffların üretimi paketlenmesi vs üzerine. Hesabın bio'sunda da bir internet sitesi var. Site profesyonel, gizli kargo ile (diplomatik mühür kullanıyorlarmış ) Türkiye'ye de gönderim yapıyorlarmış. Böyle olunca ciddi manada ucuza geliyor hatta Ug'yi de kendimiz seçiyoruz sürpriz ve ya torbacının salladığı bir rakam olmuyor.
Şimdi sorum şu sizce aslı astarı var mıdır bu işin yoksa dolandırıcılık mı ?
Çünkü aynı sitesi başka bir twitter hesabının biosunda da gördüm kafalar karışık sizce bu topa girilir mi ?
kargo ücreti falan 50 dolar bi tokat yesek hiç yoksa 1500 lira gider.

Dipnot: Yılların torbacısı bir arkadaş tokat olabilir de olmayabilir de kanka ama deepweb'den de alabilirsin öyle dönüyor genelde demişti. İşin bu deepweb kısmına vakıf olan var mı ? nerden başlamak gerek ? Kalkıp da hacker olmak istemiyorum bi girip lsd alıp çıkıcak kadar öğrensek yeter.
Dostum tokat olma ihtimali çok daha yüksek onu söyliyeyim. Artı buradaki sponsor gibi sağlıklı bir alışveriş olma ihtimali de yok bu tohum gibi de değil gerçekten varsa ve evine adresine polis gelirse kolay kurtulamazsın. Tavsiyem tr içi bir Festival e git oradan ne kadar ne istiyorsan al evine dön :)

cannabiscity

Kıdemli Üye
Beyler yıllardır Lsd kullanırım ve her seferinde ülke içi elden aldım fakat geçenlerde twitterda bi hesap buldum paylaşımlar paso lsd/mantar/dmt tarzında psydelic stuffların üretimi paketlenmesi vs üzerine. Hesabın bio'sunda da bir internet sitesi var. Site profesyonel, gizli kargo ile (diplomatik mühür kullanıyorlarmış ) Türkiye'ye de gönderim yapıyorlarmış. Böyle olunca ciddi manada ucuza geliyor hatta Ug'yi de kendimiz seçiyoruz sürpriz ve ya torbacının salladığı bir rakam olmuyor.
Şimdi sorum şu sizce aslı astarı var mıdır bu işin yoksa dolandırıcılık mı ?
Çünkü aynı sitesi başka bir twitter hesabının biosunda da gördüm kafalar karışık sizce bu topa girilir mi ?
kargo ücreti falan 50 dolar bi tokat yesek hiç yoksa 1500 lira gider.

Dipnot: Yılların torbacısı bir arkadaş tokat olabilir de olmayabilir de kanka ama deepweb'den de alabilirsin öyle dönüyor genelde demişti. İşin bu deepweb kısmına vakıf olan var mı ? nerden başlamak gerek ? Kalkıp da hacker olmak istemiyorum bi girip lsd alıp çıkıcak kadar öğrensek yeter.
Kanka Deep Web'in hackerlikle felan alakası yok zaten bilen arkadaşlar sana cevap verir hangi sitelerden temin edebileceğini site konusunada gelince ya dolandırıcılar o sahte siteyi kullanarak av peşinde olabilir yada iyi niyetli düşünürsek farklı farklı hesaplardan daha fazla müşteri çekiyor olabilirler ama maalesef iyi niyetli düşünemeyiz bu işlerde daha önce belirli sitelerden alıpda gelen arkadaşlar var yazarlar

cannabiscity

Kıdemli Üye
Dostum tokat olma ihtimali çok daha yüksek onu söyliyeyim. Artı buradaki sponsor gibi sağlıklı bir alışveriş olma ihtimali de yok bu tohum gibi de değil gerçekten varsa ve evine adresine polis gelirse kolay kurtulamazsın. Tavsiyem tr içi bir Festival e git oradan ne kadar ne istiyorsan al evine dön :)
Kanka bu TR içinde nasıl bu festivalleri gerçekleştiriyorlar :oops: Daha önce duydum ama malum ülkemizde uyuşturucu vb maddeler yasak ve suç

Cashh

Doktor
Peki bunların hepsinin senin tribin olabileceğini hiç düşündün mü ?
Yaşamadın demiyorum aynen yazdığın gibi yaşamışsın fakat triptir işte ?
Hepimiz garip garip kafalar yaşamışızdır özellikle sınırları zorlayanbir psydelic adamıysan ama tüm bu süreçten çıkardığım bir ders var ise o da her hangi bir konu hakkında kesin konuşulamayacağıdır. Yani denildiği gibi belki Lsd etkisinde artan algı ile frekans diyapozomumuz genişler ve gerçekten nesnelerin hakikatini görmeye biraz daha yaklaşırız ya da festivalde ormana doğru baktığında gördüğün tüm o şeyler daha göremediklerinin habercisidir :) Belki de hepsi bir kandırmacadan ibarettir. Sonuçta insanın beyni, bilinci son derece ilginç olgular. Sabahlara kadar felsefe yapar bir halt kanıtlayamayız.
Yav tabiki bu olasılıkların farkındayım ama tek ben yaşamıyorum önümde arkamda yaşananlar da var yanımda götürdüğüm üç arkadaşım daha aynı ve benzeri şeyi yaşadı önce kendime hep bunu söyledim zaten bu bir trip diye ama artık bunu söyleyerek ikna edeceğim kısmı geçmek zorunda kaldım yaşadıklarım ve diğer yaşayanların söyledikleri ve son festival de tam önümde olan olay ile birlikte

cannabiscity

Kıdemli Üye
Kankam normal izinleri alıyosun devletten yapıyosun festivali. Kakıp da içerde uyuşturucu dönecek sayın valim durumu yok.

Ya ben de ilk etapta iyi düşüneyim dedim farklı kişilere ulaşma çabasıdır belki dedim de sonra 2 hesaptan ulaşabileceği herkese tek hesaptan da ulaşır zaten diye düşündüm :D bilemiyorum. Daha önce dediğin gibi sitelerden temin eden arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Kanka Adı

Psychedelic Festivali olarak geçmiyor o zaman​

Cashh

Doktor
Pahaı pahalı. Yani Tr'de bi festivalde 200-300 ug bir pula kaç tl veriliyor bu aralar biliyor musunuz ? Benim haberim yoktur piyasa düşmüştür belki
Festival sadece giriş en az 500 tl olur bu sene. İçerde de ortalama 100 den alırsın kimseyi tanımadığın için kğt

senin ettiklerin bos laf degil, bu mu bos laf?...

o kullandıgın şeylerle yasadıgın kafa senin kafan, git güzel güzel kullan ama sanki mantıklı seylermiş gibi anlattıkların burda gelip anlatıyosun.... bir de karsındaki anlamayınca tatava yapıyosun... allah tevhit falan diyosun... sence normal mi bu soylediklerin?...

deneyim paylaş diyosun bi de... kafanın icindekiler sadece seni ilgilendirir... o boyuttan digerine gec dur, gelip burda anlatma bence insanlara....

bosuna demiyor bilenler girmeyin bu işlere diye....

ilk defa bu forumda dandik bi baslık okudum, keske okumaz olaydım.s
Senin zoruna giden şey nedir dostum adamlar açık açık psycdelic konusunu bizlerle paylaşıyor ve burda anlatması benimde çok hoşuma gitti açıkçası seni sarmıyor ise yorum yapmama hakkını kullan bence.

Cashh

Doktor
Kanka 2020 de yazın hazirandan sonra karantina rahatlar gibi olunca yapılan ilk festivalde (en azından benim takip edebildiğin ilk ) bilet 100 den ön satışla başlayıp 250 lere kadar çıktı şuan aklıma gelen ilk festival için diyorum. 500 biraz çok oldu.

Kadığa 100 lira verceksem neden gidip festivalden yüklüce alayım :D şimdi çıksam evden 20 dk de zaten torbacıdan alabilirim 100-150 liraya
Benim derdim biraz daha max 40 Tl gibi rakamlara inmek
Kanka ne yaptın ya :) 40 liraya acid sana kim versin. Anca çorbacın varsa 20 ve üzeri alırsan veya şişe filan eski kanalınsa alırsın. Birde toplu alım ticari filan mı ben onun için demedim hiç bilmeyen kanalı olmayan için güvenli alım için dedim zaten lsd sürekli tüketilecek bir şey değil hani senede bir kaç kez ancak kullanır insan yer zaman vs etkeni çok. Festival de 2020 de tek bir tane yapıldı oda epey sıkıntılı geçti jandarma resmen kovdu insanları çok kişi patladı 40 kişi alındı vs onunda ilk ön satış bileti 250 başladı kapıda 450 oldu yani benim dediğim 5gece sen günlük mü dedin bilmiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********