LSD etkisinde şeytani varlık gören hisseden varmı.?

Kullanici

Yeni üye
olum öyle şeyler yok ya ajsfhwqehgwehjg bu ürünler sadece hafif görsel bulanıklar renk falan yapıyo element uydurmayın ya güldüm sabah sabah .d
Moruk ben kafanın zirvesiyndeyken yani ilk 3 4 saat şimşekten koltuklarla gökyüzünde uçuyordum etrafta patlayan flaşörler ve sabah olup eve girdiğimde duvarda yazılı arapça yazıların yerinde durmaması sürekli değişmesi falan filan

sydaRR

Yeni üye
Siz siz olun kız arkadaşınızla kullanmayın, güzelim kız okadar çirkin geldi ki anlatamam cadıya benziyordu

atheras

Yeni üye
kankalar nerden temin edicem bu mereti biri ufaktan yolun ucunu göstersin deepwebten mi telegramdan mı nerdenn

ricky1

Yeni üye
Lsd-acid, mantar, Mescalin, san pedro, dmt. Ayahusca vs psikedelic piskotrop madde alıp şeytani varlık cin veya benzeri ruhani varlık gören hisseden temas eden kimse varmı paylaşalım tripleri
lsd vs dediklerin deģilde bonz içen arkadasimin goz perdesi kalkmisti ve sabah ezanindan sonra cinleri cikarken gormustu evinden kullanacağimi soylediğimde uzak durmami goz perdesini açtiģini soyledi ama yinede a4 kullancam sağ cikarsam yazarim

ricky1

Yeni üye
kankalar nerden temin edicem bu mereti biri ufaktan yolun ucunu göstersin deepwebten mi telegramdan mı nerdenn
Kanka yasak olmasa vendor onerirdim ama acele etme ve bekle herkesede guvenme dostum dolandirilmani veya yasal sikinti yasamani istemem dikkat et sakata gelme ben kargo yolu ile ruslarin uygulamasindan konusuyorum sağlam bir satici bulman niyetiyle...

Ü

Üye silindi 34638

Guest
Kanka kıskandım bu nasıl bir kafa zehir gibisin maşallah seninle bir gün takılmak isterdim cidden abshdbd. Bu arada aga festivalde öyle bir kız gelmişse o kafayla sevişseydin iyi giderdi bırak Şeytan meytan orgy time

konyadogac42

Yeni üye
bazı insanlar lsd psilosibin ve nice saykodelik maddelerin spiritüel dünyaya bir gateway olarak kullanılabileceğine inanır. ben de bu insanlardan birisiyim. lsd kullanana dek de böyle şeylere bir tutam inanmazdım :D ama sana şunu söyleyebilirim kanka bu senin ne kadar inanmanla alakalı eğer spiritüel dünyaya ve manifeste inaniyorsan bu dünyadan daha fazlasının olduğunu düşünüyor olman kuvvetle muhtemel ve bana göre insan kendisinin tanrısıdır bilinçaltının veya üstünün yettiği kadar tanrısal davranabilir. ben lsd’liyken gözlerimi kapatıp her şeyi üçüncü gözümle net olarak gördüğümü biliyorum tabi inanıp inanmamak size kalmış. epifiz bezimi de elimle kapatınca dışarıyı ne görebiliyordum ne de duyabiliyordum. Bilinçaltında(ya da bilinç seviyende) olan her şeyi amma halisünasyon amma spiritüel bir şekilde projekte edebilirsin benim kendi deneyimlerime göre.

Ü

Üye silindi 34638

Guest
kanka siz neler yasiyonuz la :ADFFDA cin min yok olm öyle şeyler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
    ** dready
  • T tahu12:
    ***** ****** ****** **** ****** ********** ********** *** *** **** ******* ***** *** dready ******** ******** ********* ******** *** **** ***** **** ** ****** ***** ****** *** **** ***** ********* ********* ******* dready **** *** **** **** ****** *****
    T tahu12: ***** ****** ****** **** ****** ********** ********** *** *** **** ******* ***** ***...