LSD etkisinde şeytani varlık gören hisseden varmı.?

cannabiscity

Kıdemli Üye
kankam bahsetiğin şeyler manevi alem objeleri olmadıklarını asla söylemiyorum anack şöyle de bir duru var şeytan manevi alemdeyken melekler de manevi alem objeleri hani bunu bi önce kavra gelelim diğer hususa insan yapımı hiç bi şey sana bunların silüetlerini bile gösteremez bahsetiğin uyuşturucu da uyarıcı gurubuna giriyor gördüğün her şey sen ve senin beynindeki düşüncelerle alakalı sen şeytanı boynuzlu kırmızı bir varlık olarak hayal edersin kulandığında onu görürsün dersin ki şeytanı gördüm ancak bu senin gördüğün şeyin şeytan olduğunu doğrulamaz bence sen uyarıcı madeleri merak etmek yerine insan beyninin nasıl çalıştığıına odaklan
Katılıyorum kanka Kafamızda neyi düşünürsek halisünasyona dönüşüyor bizzat yaşadım odamın kapısının orda elinde hançerle duran bir adamı hayal ediyordum o kapıda beliriyordu sonra yatakda uzanıyordum bir cisim başımın dibine geliyordu telefonun ışığını ona dönderiyordum geri gidiyordu ardından tekrar geliyordu en son odanın lambasını yakmakda çare buldum halının üstünde yürüyen karıncalarmı dersin ceketimin fermuarı örümcekmi olmadı dersin çok halisünasyona kaptırınca sıkıntı olmadık şeyler görüyor insan o yüzden şeytan felan kankalar boşverin nabacan iblisi görüp bir hayrı yok zaten :)

dangerranger

Kıdemli Üye
Katılıyorum kanka Kafamızda neyi düşünürsek halisünasyona dönüşüyor bizzat yaşadım odamın kapısının orda elinde hançerle duran bir adamı hayal ediyordum o kapıda beliriyordu sonra yatakda uzanıyordum bir cisim başımın dibine geliyordu telefonun ışığını ona dönderiyordum geri gidiyordu ardından tekrar geliyordu en son odanın lambasını yakmakda çare buldum halının üstünde yürüyen karıncalarmı dersin ceketimin fermuarı örümcekmi olmadı dersin çok halisünasyona kaptırınca sıkıntı olmadık şeyler görüyor insan o yüzden şeytan felan kankalar boşverin nabacan iblisi görüp bir hayrı yok zaten :)
bu dediklerini mdma(ecstasy) yapabilir veya daha düşük ihtimal ketamin benzeri şeyler yapabilir.Ama bunlar gerçek halüsinasyon değil,kendini kandırmayla,öyle sanmayla alakalı şeyler,mdma yapar çünkü yoğun duygu durum değişikliği yapar ve gördüğünü sandığın şeyler kendini kaptırdıkça,kendini telkin ettikçe daha çok gerçekmiş gibi gelir ama görüntü hiç bir zaman net değildir,hep kenarda,köşededir ve gördüğünü sandığın şeye doğrudan baktığın zaman,odaklandığın zaman kaybolur ama duygularını kontrol altına alamazsan panik atağa doğru gidebilir.psychedelic halüsinasyonlar böyle şeyler değildir ama.

cannabiscity

Kıdemli Üye
bu dediklerini mdma(ecstasy) yapabilir veya daha düşük ihtimal ketamin benzeri şeyler yapabilir.Ama bunlar gerçek halüsinasyon değil,kendini kandırmayla,öyle sanmayla alakalı şeyler,mdma yapar çünkü yoğun duygu durum değişikliği yapar ve gördüğünü sandığın şeyler kendini kaptırdıkça,kendini telkin ettikçe daha çok gerçekmiş gibi gelir ama görüntü hiç bir zaman net değildir,hep kenarda,köşededir ve gördüğünü sandığın şeye doğrudan baktığın zaman,odaklandığın zaman kaybolur ama duygularını kontrol altına alamazsan panik atağa doğru gidebilir.psychedelic halüsinasyonlar böyle şeyler değildir ama.
doğru söylüyorsun kardeşim zaten extacy'de yaşadığım halüsinasyonlar anlattıklarım belirtmemişim kusura bakmayın

Cashh

Doktor
Dostum anladığım kadarıyla sen epey takılmışsın bu ortamlarda,dmt olayını tam başaramamışsın ama asitle ilgili söylediklerin,özellikle yıldızlarla ilgili falan dediklerin ciddi miktar aldığını gösteriyor,muhtemelen de defalarca.Ama dostum sıkıntı şu ki eğer gerçekten sadece kafa yaşamak istiyorsan bir şekilde çözersin ve bakarsın dalgana,kimseye ihtiyacın yok,hoşuna gitmeyen ortamlarda bulunmak zorunda değilsin.Ama hem şikayet edip hem de devamlı festival kovalıyorsan o zaman sado-mazo bir durum olabilir bilemiyorum :) Ben de gitmiştim bir kaç festivale ama ne müzik ne ortam sarmadı,kafam kaldırmadı sonra gitmedim bir daha ama düzenleyenleri falan tanırım,arada görüşürüm,kötü insanlar da değiller,çoğu tam olarak olayların farkında değil bence.
Emin ol herkes herşeyin farkında ha çok güzel çocuklardır çok kaliteli yani arkadaşlıkları olsun vs yani kötü değil hiçbiri. Neden gittiğime gelirsek psyhedelic trance full on sevdiğim tarzı acid li iken zaten hani kilit anahtar ikisi ama acid li değilken de dinlemeyi seviyorum festival dışında da dinliyorum gitme amacım sadece müzik dinlemek hemde büyük ses sistemi de açık havada artı lsd çok keyifli kafalar müzik harikulade geliyor hani zaten alt yapı var kafam ayıkken bile çok keyif alıyorum acid li iken efso keyf. Gitme amacım bu ama bir noktadan sonra ayin başlıyor ve ben ya festivali ya stage terk etmek zorunda kalıyorum sado mazo luk bir şey yok yani artı bir şey daha söyliyim ben psyhedelic full on ve psy progressive müziği daha lsd içmeden öncesinde dinliyor keyif alıyordum çoğunun kafası kaldırmaz o bpm müziği anca acid yapıcak ki dinlesin mevzu müzik yani

Cashh

Doktor
doğru söylüyorsun kardeşim zaten extacy'de yaşadığım halüsinasyonlar anlattıklarım belirtmemişim kusura bakmayın
Doğru extacy de ve mdm de halisünasyon görebilirsin anlık veya kısa zamanlı. Ama lsd de olay halisünasyon değil bir süreç bir yolculuk bir boyutsal yolculuk bir boyutsal zaman döngüsü bitene kadar ki uzun zaman 12 saate kadar bir süre faklı bir boyutta zamansal yolculuk yapıyorsun çünkü.

Cashh

Doktor
Hiç asit kullanmadım ama uyuşturucunun diğer akıllı canlıların insanları etkisi altına almak için kullanıldığını belirten görüşler mevcut meksika yoğun uyuşturucu kullanıldığı için çok kaçırılma vakaları görülüyor islamiyette cinler melekler vb türler yok islama inanmıyor san Sümerler de anunakiler onada inanmıyor san mağaralardaki çizimler dünyanın her yerindeki toplumların çizdiği görseller ne kadar inkar edersen et içimizdeler ben arkadaşın söylediğine inanıyorum kesinlikle temas kurmak için araç ve müziğin frekansı ile muhtemelen senin beyin frekansınıda onların bulunduğu boyuta ortama hazır hale getiriyor olabilir ler.
Kesinlikle dostum lsd yi ve müzikteki sesler ve frekans lar ile iletişime geçiyorlar ve bildiğin zihnini kontrol ediyorlar. Bunlar yani anlattıklarım kendi içimde uydurduğum kafalar değil ya canlı kanlı kıvırcık saçlı kız geldi kulağıma eğildi dedi ki beni senin için gönderdiler sen ne istiyorsan yapıcaz sadece söyle ben defol git dedim bu ve benzeri bir çok olay yaşadım. Bu arada İslamiyete cin in varlığı sabittir cinler melekler şeytanlar bunlar İslama var kanka belki yazım hatası yaptın sümerlere filan gerek yok. Ayrıca bak o festivaller de deist ateist hırıstıyan veya diğer din ve inanışlar asla gelip bir musallat olma durumu yok sadece Müslümanlar hedef te kendimi geç gözümün önünde geçen festival çocuk yerlere attı kendin kelimei Şahadet Tevhid getirdi bağıra bağıra defolun gidin hepiniz şeyrandınız ben size inanmam ben Müslümanım elhamdülillah diye bağırarak beni geç geçen yıl gittiğim festival de önümde oldu olay

dangerranger

Kıdemli Üye
O baya güzel kafa yaşamış yüksek doz da alırsan lsd olağan üstü şeyler yaşayabiliyor insan ve görebiliyor
Yıldızlar güzel dostum yıldızlar,lsd alıp da yıldızlara bakmamak çok büyük kayıp bence...aralarındaki örüntüyü,ne kadar yakın göründüklerini,her birinin nasıl ayrı renkte olduğunu mutlaka görmek lazım,saatlerce baktığım oldu yıldızlara.

Kanka cım diğer yazı larda belirttim tanımlanamayan varlık değil aslında şeytani cin veya diğer deyiş ile şeytana tapan hizmet eden cin bahsettiğim sen dediğine göre elhamdülillah Müslümansın diyorsun deist arkadaşa gelmedi ateis e de gelmiyor inancı zayıf olana da başka dinlere inanana da gelmiyor tek hedef hak din İslam bunlarda her festival ortamında varlar festival zaten ayin birini döndürebilirlerse kabul ayin töreni yaptıkları aslında ayinsel ibadet lst ve diğer maddeler ile müzik üzerinden etkileşime giriyorlar tapınma müzikleri çalan eskiden geceye tek DJ koyarlardı şimdi iki gece üç gece tapınma müzikleri çalıyorlar böyle 200-250 bpm düşünebiliyormusun hangi ritimle o bpm de dans ediceksin zaten inan benim hiç bir şey söylememe gerek yok etrafına baksan müziğe taptığını oradakilerin görebilirsin tabi burada müzik araç asıl tapılan şeytan bunu net anlayabiliyorun hemde ayık kafa ile şayet lsd alırsan o zaman tüm enerjiyi görebiliyor hissedebiliyorsun önce izlemene izin veriyorlar keyfini çıkartıyorsun müzik seni mest ediyor tarifsiz zevkler alıyorsun sonra zamanı gelince herşey ooooo olduğu bir zamada müzik ile artık seninle konuşup baya bildiğin hikayeler anlatır hale geliyorlar o noktada müzik takılıyor aynı trac te ne oluyor diyorsun etrafına baktığında her enerjinin hatta oradaki her gözün sana baktığını görüyorsun sonra başlıyorsun soru sormaya zihninde tabi acid seni ortak zihne müzik notası ile almış oluyor o sırada doğru soruyu sorunca müzik cevap veriyor sonra inanmanın istiyor reddersen sana cevabı mizik veriyor yani dostum ortak dil psyhedelic trance dark seni imanından döndüren kadar baskı yaşıyorsun terk etmek orayı kurtulmanı sağlıyor en azından oradaki enerjiden ama güc gerektiriyor her enerji her göz sende müzik de kabul etmeni istiyor aynı trak çakıyor herkes diyorki hadi kabul et müzik devam etsin kabul et kabul et ki kabul töreni tamam olsun o esnada çalan DJ kutsal kişi olarak anılan bir DJ oluyor psyhedelic festival de lsd ve piskotrop maddeler ile müzik aracı ile şeytana tapınma ayini yapılıyor dostum bu gerçek bilmeden bir Müslüman giderse onu döndürüp mürid yapıyorlar. Bunlar deneyimlerim. Bak kafan iyi şakasına hiç gerek yok gittiğim yer zaten uyuşturucu festivali tabi iyi ana bunu 6 farklı festival de yaşadım ben çok farklı versiyonlar ile bir seferinde kanlı canlı bir kızı yolladılar bana baya konuştu kulağıma eğilip neler teklif etti neler defol git dedim iste kabul et burada gördüğün her kız senin olabilir dedi ya inanılmaz şeyler yaşadım senede bir Festival e gidiyorum artık her seferinde deniyorlar her seferinde
Bak dostum senin anlattıkların çok acayip geldi daha önce festivale giden tanıdıklarım da var onlar hiç böyle şeylerden bahsetmediler ayrıca psy trance ın işi şeytanla felan bi alakası olmadığını düşünüyorum ne alakası var o tür şarkıların şeytanlıkla o şarkıların amacı nasıl şekerliyken patlıyosun bazı şarkılarda ondaki amaçta bu lsd ve türevi maddeleri etkileşime sokmak , sen bence çok takmışsın bu konuya bana da pek inandırıcı gelmiyor yok tören kabul oluyo yok ayin hesabı noluyo kabul olunca bence bunlar böyle bişey yapıyosa hıyarlıktan başka bişey değil biri gelcek bana orda o festivalde anlatıcak dayak yer sadece ayık olsunlar.
madem şeytan işi sen ne diye gidiyorsun onu merak ettim

Cashh

Doktor
Yıldızlar güzel dostum yıldızlar,lsd alıp da yıldızlara bakmamak çok büyük kayıp bence...aralarındaki örüntüyü,ne kadar yakın göründüklerini,her birinin nasıl ayrı renkte olduğunu mutlaka görmek lazım,saatlerce baktığım oldu yıldızlara.
Aynen dostum ilk kafamı kaldırıp gördüğümde boynum ağrıyana kadar izledim inanılmaz aralarındaki örüntü bağlantı farklı renkleri ilk kez çıplak gözle görmek ışının yanıma kadar ulaştığını ve hatta yıldızın eşit kollar ile parladığını görmek olağan üstü bir şey sanki uzatsam elimi yıldıza değecek kadar yakınlaşmak inanılmaz bence de gündüz orman izlemek ve gece yıldızları izlemek muhteşem

Cashh

Doktor
Bak dostum senin anlattıkların çok acayip geldi daha önce festivale giden tanıdıklarım da var onlar hiç böyle şeylerden bahsetmediler ayrıca psy trance ın işi şeytanla felan bi alakası olmadığını düşünüyorum ne alakası var o tür şarkıların şeytanlıkla o şarkıların amacı nasıl şekerliyken patlıyosun bazı şarkılarda ondaki amaçta bu lsd ve türevi maddeleri etkileşime sokmak , sen bence çok takmışsın bu konuya bana da pek inandırıcı gelmiyor yok tören kabul oluyo yok ayin hesabı noluyo kabul olunca bence bunlar böyle bişey yapıyosa hıyarlıktan başka bişey değil biri gelcek bana orda o festivalde anlatıcak dayak yer sadece ayık olsunlar.
Bilmediğin konudan bahsediyorsun gitmediğin yerden şöyle böyle diyorsun hiç öyle böyle değil o iş extacy progressive trance kafaları ile kıyaslıyorsun ama öyle değil o iş öyle olsa heryerde yapılır herkes bilir giderdi dimi ancak duyarsın gitmek için onlardan olman gerek o yüzden dağın başında yapıyorlar şehrin çook dışında yerel halkı içeri almıyorlar veya bileti biletix te satmıyorlar anlatabiliyormuyum. Neden gidiyorsun a gelince full on seviyorum psy progressive seviyorum güçlü tesisatta açık hava da müzik dinlemeyi seviyorum hemde yıllaar önce lsd içmeden daha önce den beri müziği dinliyordum İnternet radio larda eski yıllarda full on ağırlıklı ayinsel müzikler bu kadar çok yapılmıyordu şimdi her festivalin iki üç gecesi dark müzikler ve ayinsel müzikler yapılıyor.

Cashh

Doktor
Ortada şarkı filan yok sadece ritim bas vuruşları kısaca ama şöyle ifade edeyim kıyasla şeker dediğin hap içilen yerlerde dinlenen müzik progressive, trance, hause gibi müzikler bunlar 70 ile 90 bpm arası yani dakikada bas vuruş sayısı bu müzikler mesela full on 145 bpm den başlıyor yukarı doğru dark 180-220 bpm ve bunun 600 bpm var yukarı çıktıkça dans müziği olmaktan çıkıp ritmi takip edersen titretmeye başlayan ritimler öyle hause gibi iki dum tıs dum tıs boşluk yok Ful ritim vuruşları nefes aldırmayan ritimler bahsettiğim yine başa döndük tüm bunlar görmeyen gitmeyen bilmeyene köre renk anlatmaya benziyor örneği mazur görün hiç ektacy içmeyene patlamayı anlatmak gibi

Bilmediğin konudan bahsediyorsun gitmediğin yerden şöyle böyle diyorsun hiç öyle böyle değil o iş extacy progressive trance kafaları ile kıyaslıyorsun ama öyle değil o iş öyle olsa heryerde yapılır herkes bilir giderdi dimi ancak duyarsın gitmek için onlardan olman gerek o yüzden dağın başında yapıyorlar şehrin çook dışında yerel halkı içeri almıyorlar veya bileti biletix te satmıyorlar anlatabiliyormuyum. Neden gidiyorsun a gelince full on seviyorum psy progressive seviyorum güçlü tesisatta açık hava da müzik dinlemeyi seviyorum hemde yıllaar önce lsd içmeden daha önce den beri müziği dinliyordum İnternet radio larda eski yıllarda full on ağırlıklı ayinsel müzikler bu kadar çok yapılmıyordu şimdi her festivalin iki üç gecesi dark müzikler ve ayinsel müzikler yapılıyor.
kanka sana bişey diyim mi bu Bülent çakmakın da var öyle değişik vidyoları müzikleri tek serenity şarkısı güzel ama klibi izlemiyorum hiç korkuyom izlerken böyle değişik vidyolarda ne anlatmak istiyorlar halisli malisli bana göre exctasy zaten varoş içeceği, zaten bunları yapıyosanda 6 ayda bir falan yapıcan uyarıcı maddeleri kullanırken ki bünyen zarar görmesin her şey zehirdir mühim olan dozdur. Olmadı oraya gider nevalemi fazladan alır dönerim kendi keyfime bakarım ilk kullanımda ne kadar mikro öneriyorsun ve bu festivaldekiler güvenilir mi?

Cashh

Doktor
kanka sana bişey diyim mi bu Bülent çakmakın da var öyle değişik vidyoları müzikleri tek serenity şarkısı güzel ama klibi izlemiyorum hiç korkuyom izlerken böyle değişik vidyolarda ne anlatmak istiyorlar halisli malisli bana göre exctasy zaten varoş içeceği, zaten bunları yapıyosanda 6 ayda bir falan yapıcan uyarıcı maddeleri kullanırken ki bünyen zarar görmesin her şey zehirdir mühim olan dozdur. Olmadı oraya gider nevalemi fazladan alır dönerim kendi keyfime bakarım ilk kullanımda ne kadar mikro öneriyorsun ve bu festivaldekiler güvenilir mi?
O dediğin klip veya şarkı nedir bilmiyorum ben şarkı dinlemiyorum dedim ya içmeden de ritim müzik dinliyorum yani full on. İkincisi bu tip etkinliğe yaşam biçimin bu değil se senede bir veya iki festivale gidersin ben senede bir Festival e gidiyorum oradakilerin yaşam biçimi böyle sırtında çadırı çantası senede 8-10 festival e gidiyorlar yani festival den festival e şeklinde. Güvenilir insanlar mı genel olarak öyle ama şunu bilmelisin her biri uluslararası festivaller yani yarısından fazlası dünyanın çeşitli ülkelerden gelen sırtında çanta dünyayı gezen farklı farklı tipler her biri çantasında tonla malzeme ile geziyor ismini bildiğin bilmediğin her şeyi bulabilirsin. Bende senede bir Festival e gidiyorum gerekli nevaleyi festival in son günü alıp dönüyorum alında olsun son gün tüm satıcılar elindeki malı ucuz fiyata elinden çıkarıp korkusuz çıkmak ister oradan. Doz olarak drop yani damla alma ilk mutlaka kağıt al onunda çeyrek al yani makas götür 4 e bölüm bir kağıdı bir çeyrek al bir saat sonra iyi hissediyor ve daha fazla içeyim dersen ikinci çeyreği al bir anda sakın tüm bir kağıdı yutma ayrıca ağzında gezdirme direk yut dişine değmesin tek seferde yarım da tehlikeli söyliyim. Orada çok çeşitli maddeler karşına çıkar ikram ederler içme her ikram edileni kimsenin şişesinden sıvı içme sigara gibi içilen bir şey ikram edilirse mutlaktır sor doğal Esrar mı diye doğal değil sentetik se sakın içme.

Cashh

Doktor
O dediğin klip veya şarkı nedir bilmiyorum ben şarkı dinlemiyorum dedim ya içmeden de ritim müzik dinliyorum yani full on. İkincisi bu tip etkinliğe yaşam biçimin bu değil se senede bir veya iki festivale gidersin ben senede bir Festival e gidiyorum oradakilerin yaşam biçimi böyle sırtında çadırı çantası senede 8-10 festival e gidiyorlar yani festival den festival e şeklinde. Güvenilir insanlar mı genel olarak öyle ama şunu bilmelisin her biri uluslararası festivaller yani yarısından fazlası dünyanın çeşitli ülkelerden gelen sırtında çanta dünyayı gezen farklı farklı tipler her biri çantasında tonla malzeme ile geziyor ismini bildiğin bilmediğin her şeyi bulabilirsin. Bende senede bir Festival e gidiyorum gerekli nevaleyi festival in son günü alıp dönüyorum alında olsun son gün tüm satıcılar elindeki malı ucuz fiyata elinden çıkarıp korkusuz çıkmak ister oradan. Doz olarak drop yani damla alma ilk mutlaka kağıt al onunda çeyrek al yani makas götür 4 e bölüm bir kağıdı bir çeyrek al bir saat sonra iyi hissediyor ve daha fazla içeyim dersen ikinci çeyreği al bir anda sakın tüm bir kağıdı yutma ayrıca ağzında gezdirme direk yut dişine değmesin tek seferde yarım da tehlikeli söyliyim. Orada çok çeşitli maddeler karşına çıkar ikram ederler içme her ikram edileni kimsenin şişesinden sıvı içme sigara gibi içilen bir şey ikram edilirse mutlaktır sor doğal Esrar mı diye doğal değil sentetik se sakın içme.
Birde lsd uyarıcı madde değil

dangerranger

Kıdemli Üye
paganizm,satanizm,okultizm, spiritüalizm ve new age düşünceler veya tarikatlar birbiriyle çok alakalı ve bağlantılı şeyler ve psytrance muzikle ugrasan kişiler de bunlarla bariz olarak alakalı kişiler,bunu grup veya dj isimlerinden, parçalarının isimlerinden,içeriğinden de görebilirsiniz zaten.hepsinin ortak yönü ise psychedelic kafalardır maddeli veya maddesiz,yani asıl mevzu farklı bilinç hallerine geçme ile ilgilidir ve zaten trans müzik bunun için vardır adı üzerinde.sonuçta hepsi bir şekilde satanizme çıkabilir,doğrudan ayin yapsalar da yapmasalar da.aslında insan farklı bilinç haline geçtiği zaman yada varoluşun gerçek doğasını gördüğünde çok da hoş şeylerle karşılaşmaz,yani güzel tarafları da vardır ama hiç görmemiş olmayı isteyeceğiniz çok şey de görürsünüz.bu bülent çakmak kimdir diye baktım,kliplerinde epey psychedelic görüntüler kullanmış,eğer o kliplerdeki görüntüleri rahatsız edici buluyorsanız psychedelic maddelere çok dikkatli yaklaşmanızı tavsiye ederim,çünkü bu yolda çiçeklerden daha çok diken vardır,batarsa acıtır.ama ben de şöyle bir şey düşünüyorum,bu rahatsız edici,sıkıntılı dediğim şeyleri görüp,bunlardan hoşlanan ve karanlık tarafa doğru daha çok ilerleyen insanlar var,belki hamurlarında var onların belki de iradeleri zayıf olduğundan oraya doğru çekiliyorlar bilemiyorum.

güzel kardeşim doğru tektir halisülasyon dediğin şeyin gerçekliği yok zaten sen gördüğün şeyi gerçeğe yorumlarsan zaten bu sende daaha değişik psikolojik sıkıntılara yol açacaktır beyini daha tıp dünyası çözemedi o yüzden daha fazla tartışmıyorum geceniz güzel olsun
brom sen kime ne anlatıyosun ya tartışma bile anlayamıyolar alskşfksşldjklsdj

Cashh

Doktor
paganizm,satanizm,okultizm, spiritüalizm ve new age düşünceler veya tarikatlar birbiriyle çok alakalı ve bağlantılı şeyler ve psytrance muzikle ugrasan kişiler de bunlarla bariz olarak alakalı kişiler,bunu grup veya dj isimlerinden, parçalarının isimlerinden,içeriğinden de görebilirsiniz zaten.hepsinin ortak yönü ise psychedelic kafalardır maddeli veya maddesiz,yani asıl mevzu farklı bilinç hallerine geçme ile ilgilidir ve zaten trans müzik bunun için vardır adı üzerinde.sonuçta hepsi bir şekilde satanizme çıkabilir,doğrudan ayin yapsalar da yapmasalar da.aslında insan farklı bilinç haline geçtiği zaman yada varoluşun gerçek doğasını gördüğünde çok da hoş şeylerle karşılaşmaz,yani güzel tarafları da vardır ama hiç görmemiş olmayı isteyeceğiniz çok şey de görürsünüz.bu bülent çakmak kimdir diye baktım,kliplerinde epey psychedelic görüntüler kullanmış,eğer o kliplerdeki görüntüleri rahatsız edici buluyorsanız psychedelic maddelere çok dikkatli yaklaşmanızı tavsiye ederim,çünkü bu yolda çiçeklerden daha çok diken vardır,batarsa acıtır.ama ben de şöyle bir şey düşünüyorum,bu rahatsız edici,sıkıntılı dediğim şeyleri görüp,bunlardan hoşlanan ve karanlık tarafa doğru daha çok ilerleyen insanlar var,belki hamurlarında var onların belki de iradeleri zayıf olduğundan oraya doğru çekiliyorlar bilemiyorum.
Gayet güzel özetledin dostum hala bu durumu bu hali ile anlayamayan çok arkadaşımız var. Şimdi sen öyle söyleyince merak ettim bende bu herif kim ne yapmış bir bakayım videolarına

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • B bongalov:
    hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********** ********* **** ******** ********** hahahaha****
  • B bongalov:
    B bongalov: ***** ****** ********* *****