Kankalar Toplanın ! Pistilleri inceliyoruz herkes içeri

UpsBaby

Yeni üye
Kankalar dumanınız bol olsun!

Bitkinin bugün 77.günü Master Kush Auto, gelin beraber pistilleri inceleyelim yorumlarınızı alayım ne kadar vakti var hasada ne kaldı?

Çoğu sömek malesef şişmedi sizce bundan sonra şişme ihtimali var mı ben pek sanmıyorum sadece 2 sömek dolu dolu.

Birde bi gram tahmini yapalım?

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Dostum pistillerin hiç görünmüyor daha net çeksen bu konuda uzman sayılırım yani kendime göre burada olan arkadaşlar attık ilimin dibine vuyrmuşlar ben de acizane söylerim ama temiz bir çekim.... yaparsan makbule geçer
Tricomlardan olmasada resiimlerin daha iyi ama ondada amberlerin az yinede temiz nir fotğraf çekersen belli olur

Aguş

Doktor
Selamlar,
Trikom fotoğrafların çok net değil,ama pistilerden yola çıkarsak daha hepsi beyaz biraz daha zamanı var gibi

Organik

Kıdemli Üye
var zamanımız var en azından %60-70 arası kahverengi tonları yakaladınmı hazırdır ve çok belli değil resimlerde ama hafif hafif rakılaşma var sanırım yinede 60x'le kontrol sağla dostum ilerleyen dönemlerde daha net fotolar atabilirsen daha net ifadelerle kafanda karışıklık oluşturmayız seninde bol hasatların olsunn ^^

UpsBaby

Yeni üye
Kankalar size şunu sorayım bitki daha fazla büyür mü? Yani şuan %80rakı olarak görüyorum ve bu kafa benim istediğim kafa. Bitki hacim olarak biraz daha büyürse 1 hafta daha bekleyim ama büyümez sadece trikom değişecekse bugün flush atacağım lütfen yorumlarınızı esirgemeyin @Aguş @Kanka ve diğer kankalarım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********