Hausted
Tepkime puanı
89

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Merhabalar dostum.

  Katılım tarihine bakılırsa eski üyesin ve bu sebeple seni rahatsız ediyorum. Sponsor hakkında birkaç sorum olacaktı. Kendi banka hesabımızdan kendi adresimize kargo çıkarmamızın bizi kaygılandırması olağanmıdır?
  A
  Anitta
  Bu hatayı yapan bir arkadaşım var ve kaygılanıyor. Zaman ayırıp cevapladığın için şimdiden teşekkür ederim. Bu hatayı yapan ve başına bir bela gelmeyen tanıdıkların var mı? Emin ol çok rahatlayacağız.
  Reyis
  Reyis
  tripten çık. sponsorun kargolarında bi sorun yok ama toprakvesu veya magicplant tarzı sitelerden evine kargo söylediysen bi sıkıntı olabilir oda uzun zaman önceydi şu an rahatlıyabilrsn
  A
  Anitta
  Kaygı bozukluğum yok ve yersiz bir kaygıda gütmüyorum. Site sakinleriyle güvenlik konusunda muhabbet ediyorum ve “tripten çık” emride pek tatmin edici değil. Tripten çıkmam için geçerli sebep varsa çok faydalı olacaktır. Şimdiden sağol.
  Kanka selam. Bir kaç yorumda coco medyada bitki yetiştirdiğini okudum. İkinci growa başlıyorum bir iki hafta içerisinde. Coco yetiştirmeyi düşünüyorum ve bilgiler başlıklar çok yetersiz. Tecrübelerini aktarabilir misin? Bol dumanlar.
  Usta iyi yapilmis bi sigaradan tohumlar cikti hem xok buyuk hem damarli auto bi sigara bunlar is yaparmi atsak sence
  Hausted
  Hausted
  Kanka yerin ve zamanın varsa denemeye değer bence, tohumlar bilinen bir sigaradan çıktıysa birde dişi yakalayabilirsen hasatını alır keyfine bakarsın.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Grow Muhabbetleri
Help Users
 • No one is chatting at the moment.
  Bandaleros Bandaleros: ***** **** +1
  Üst