ilk grow ilk günlük

VendettaX

Ordinaryüs
çiçekler yapışkanlaşmaya başlamış
hemen bi resmini çekeyim dedim teleskopu denemek için :D
Yanlış görüyor olabilirim. Ama o kadar amber var yapraklar daha erken olgunlaşır yaprak trixomlari.snaki.hasat et beni diyor çiçeklerden bi teicom bak kanka meyvesinden tormurcukdan.

Burjuvas

Yeni üye
çiçekler yapışkanlaşmaya başlamış
hemen bi resmini çekeyim dedim teleskopu denemek için :D
Kankam marka model nedir ? Benim de böyle bir büyütece, lense artık neyse ihtiyacım var, yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

weyyyk

Yeni üye
Kanka aslinda 1 lt ye 1 ml yeter, ama senin bitkilerin asiri calmag ihtiyaci var, bundan dolayi 1 lt suya 1,5 ml calmag karistir, yukarida yazdigim gibi püskürt yapraklara.
Dediklerinizi yaptım üstadlar, bebeklerim doğmuştu ölüyorlar sebebini anlamadım. 22/2 ışık nem iyi sıcaklık iyi neden bıraktılar kendilerini kök de yapmıştım susuz mu kaldı diye düşünüyorum başka neden bulamadım fikriniz var mı

nemessis

Üye
ph ayarlı şekilde fazla fazla gübre vermeme rağmen, sürekli yapraktan call mag vermeme rağmen bir türlü şu renk farkını ayarlayamadım. açık sarı olanlar çiçekteki bitkiler. suyu tam kurduğunda ve alttan 1 bardak çıkacak şekilde veriyorum. acaba atladığım veya yanlış yaptığım bişeymi var ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** hahahaha ***** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* *** *** hahahaha ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** *** **** *** ***** *** ******* ******* ******* *** hahahaha** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ****** *****
  • D delimet35:
    ********* **** ********** ** ***** ***** hahahaha
  • M merto1835:
  • D delimet35:
    ****** hahahaha hahahaha*
  • D delimet35:
    hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ********* ****** ** *
  • Mest Mest:
    ******* ***** ********** **** ****** ******* ****** ********** ********* ***** ******* ***** **** hahahaha ******* ******* hahahaha ****** ********
  • D delimet35:
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
  • Z zanova:
  • M Mpt77:
    ******** ********* hahahaha *** hahahaha* ****** ****** ********** hahahaha** ***** *** ***
  • M Mpt77:
    ********** ****** ********** ****** ******* hahahaha ** ******* ***** hahahaha* ***** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • B biggie34_:
    *** *** ********** **** hahahaha* *** ****** ********** ****** ********** ****** ******* hahahaha ** ******* ***** hahahaha* ***** **********
  • B biggie34_:
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ***** *****