ilk grow ilk günlük

Yesil888

Ordinaryüs
Masallah, calmag eksikligide düzelmeye baslamamis, cünki canna ana gübresinin icinde kalsiyum ve magnezyum da var. Calmag vermene gerek kalmadi. Kanka bir dahaki sulamada semadaki gübre miktarinin %20 si kadar fazla gübre ver, bitkinin azota ihtiyaci var. Bak üst yapraklar yanlarda yukari kalkmis, bu isik fazla geliyor demektir, isigi 2-3 cm kadar yukari kaldir.

Son düzenleme:

Yesil888

Ordinaryüs
biobizz grow 1 hafta önce yaptm kurumadı kuruyunca su vericektim ne almalıyım orgnik
üstadlar, kankalar yardımcı olur musunuz? uçları aşağıya bakıyor ve böyle kırmızılıklar başladı uçlarda https://imgbb.com/JqXVwNJ
Toprak kurumasini beklemeden acilen yapraktan calmag ver. 1 lt ye 1,5 ml calmag karistir,PH ayarlamana gerek yok, günde 1 kere isiklar kapanmaya yakin bolca sik yapraklara.Kalan calmagli suyu ertesi gün gene kullanabilirsin,sikinti olamaz. Yapraklar tek ton yesilolana kadar calmag vermeye devam.

weyyyk

Yeni üye
Toprak kurumasini beklemeden acilen yapraktan calmag ver. 1 lt ye 1,5 ml calmag karistir,PH ayarlamana gerek yok, günde 1 kere isiklar kapanmaya yakin bolca sik yapraklara.Kalan calmagli suyu ertesi gün gene kullanabilirsin,sikinti olamaz. Yapraklar tek ton yesilolana kadar calmag vermeye devam.
calmag çok pahalı kanka param ona çıkmıyor 1 litresini bulamadım, revive iş görür mü bulana kadar birkaç gün sonra calmag versem kurtarır mıyız bitkiyi

weyyyk

Yeni üye
grow verdim sabah, azıcık da revive kattım umarım yanlış yapmamışımdır

Yesil888

Ordinaryüs
calmag çok pahalı kanka param ona çıkmıyor 1 litresini bulamadım, revive iş görür mü bulana kadar birkaç gün sonra calmag versem kurtarır mıyız bitkiyi
Hayir kanka yalnis yapmamissin, calmagsiz bitkin daha dayanir ama kötüye gider, revive stres icin verilir, calmag yerini tutmaz. Linkteki calmaga paran yeter herhalde. Forumlar da organik basligina gir, orada evde calmag yapimi ve kullanimi hakkinda receteler var, son care evde calmag yapabilirsin.

weyyyk

Yeni üye
Hayir kanka yalnis yapmamissin, calmagsiz bitkin daha dayanir ama kötüye gider, revive stres icin verilir, calmag yerini tutmaz. Linkteki calmaga paran yeter herhalde. Forumlar da organik basligina gir, orada evde calmag yapimi ve kullanimi hakkinda receteler var, son care evde calmag yapabilirsin.
ulaştımm kanka çok teşekkür ederim litrelik buldum, akşam gidip dediğin gibi yapraklara uygulayacağım. bolca sıkıyorum 500 ml çok mu gelir onu da sorsam

Yesil888

Ordinaryüs
ulaştımm kanka çok teşekkür ederim litrelik buldum, akşam gidip dediğin gibi yapraklara uygulayacağım. bolca sıkıyorum 500 ml çok mu gelir onu da sorsam
Kanka aslinda 1 lt ye 1 ml yeter, ama senin bitkilerin asiri calmag ihtiyaci var, bundan dolayi 1 lt suya 1,5 ml calmag karistir, yukarida yazdigim gibi püskürt yapraklara.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
    **** ** *** ******* ***** ***** hahahaha* *** *****
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha **** ******* ****** *** ***** ******* hahahaha***** ** ***** ******** ********** ***
    +1
  • S sharkek:
    *** ** ***** ******* hahahaha
  • kkush kkush:
  • NewGardener NewGardener:
    *** *** ****** ***** ******* **** **** ****** ********* **** ** **** ****** ***** *******
  • Coke Coke:
  • 2 2008Grower:
    ***** ******* ********* ** ****** ** ** ****** ******* *** ********* **** **** **** hahahaha*** **** ****** ****** ***** *****
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    **** ** *** ******* ***** ***** hahahaha* *** hahahaha ***** ****** ******* *** **** ********** ***** *****
  • Coke Coke:
    ***** ******* ********* ** ****** ** ** ****** ******* *** ********* **** **** **** hahahaha*** **** ****** ****** ***** hahahaha**** ***** ******* **
    +1
  • kkush kkush:
    hahahaha ******** ** *** * ** *** ***** *** ****** ***** ******* **** **** ****** ********* **** ** **** ****** ***** *******
  • Coke Coke:
    ***** **** ***** hahahaha ** hahahaha **** ** ***** ** **** **** ****
    hahahahahahahaha*****
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    **** *** **** *** hahahaha***** ********* ***** **** ***** hahahaha ** hahahaha **** ** ***** ** **** **** ****
    **** hahahaha **********
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** *** **
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
    Coke Coke: hahahahahahahaha********