Grand dady purple 36. Gün

Ü

Üye silindi 899

Guest
Dostum bence bitkinde bir sıkıntı yok, bakımla alakalı gelişimdi problem olabilir. Şu anda sponsordan aldığım og kush auto genetiği de birkaç yaprağını 3lü çoğunu 5li açtı. İlk defa auto yetiştiriyorum, autolarda ruderalis geni olduğundan dolayı sanırım yaprakları bu şekilde 'çıkabiliyormuş'.. Bitkiyi birkaç güne hasat edicem, dün ufak bir tırtık aldım. 8/10 puan verebilirim kafa raporuna..

Sonuç olarak yaprağına pek takılma dostum. Bitkine bu saatten sonra iyi bakarsan en azından sömekleri güzelce doldurabilirsin.

Yeniyim

Yeni üye
Dostum bence bitkinde bir sıkıntı yok, bakımla alakalı gelişimdi problem olabilir. Şu anda sponsordan aldığım og kush auto genetiği de birkaç yaprağını 3lü çoğunu 5li açtı. İlk defa auto yetiştiriyorum, autolarda ruderalis geni olduğundan dolayı sanırım yaprakları bu şekilde 'çıkabiliyormuş'.. Bitkiyi birkaç güne hasat edicem, dün ufak bir tırtık aldım. 8/10 puan verebilirim kafa raporuna..

Sonuç olarak yaprağına pek takılma dostum. Bitkine bu saatten sonra iyi bakarsan en azından sömekleri güzelce doldurabilirsin.
Hadi inşallah kanka

Ayhan

Administrator
Bitkin gayet saglıklı bi sorunu yok tribe girmeyin. Efsane durumda degil ama saglıklı. Nasıl yetiştirdiginle çok önemli eger bitkinin potansiyeline ulaşmasını istiyorsan. Işıgı cok uzak tutmuşsun ve sırf boya gitmiş bitkin. Ne ışık kullanıyorsun ?

Yeniyim

Yeni üye
Bitkin gayet saglıklı bi sorunu yok tribe girmeyin. Efsane durumda degil ama saglıklı. Nasıl yetiştirdiginle çok önemli eger bitkinin potansiyeline ulaşmasını istiyorsan. Işıgı cok uzak tutmuşsun ve sırf boya gitmiş bitkin. Ne ışık kullanıyorsun ?
Kanka hps çalıştırıyorum malum sıcaklar yüzünden uzakta tutmak zorunda kalıyorum

husyn

Doktor
Bitkin gayet saglıklı bi sorunu yok tribe girmeyin
bir kere tohum satıcısı bu ırkta bazan böyle oluyor demiş, sonra o bitki tam olarak hiç bir ırkı belirtmiyor değişik bir şey olduğu belli. Arkadaşın hiç bir hatasını ben görmedim gübreleme ve sulamada dolayı sıkıntılar gözükmüyor. Arkadaş konuşamamış ben satıcıyı ikna etmiştim zaten neyse.

Yeniyim

Yeni üye
bir kere tohum satıcısı bu ırkta bazan böyle oluyor demiş, sonra o bitki tam olarak hiç bir ırkı belirtmiyor değişik bir şey olduğu belli. Arkadaşın hiç bir hatasını ben görmedim gübreleme ve sulamada dolayı sıkıntılar gözükmüyor. Arkadaş konuşamamış ben satıcıyı ikna etmiştim zaten neyse.
Kanka ben konuştum da adam bitki sağlıklı sadece yapraklar sorunlu dedi ve doğru yani bi şey diyemedim ki zaten zamanında bize çok güzellik yaptı diye bi şey demedim bende

husyn

Doktor
Kanka ben konuştum da adam bitki sağlıklı sadece yapraklar sorunlu dedi ve doğru yani bi şey diyemedim ki zaten zamanında bize çok güzellik yaptı diye bi şey demedim bende
o aldığın ırkta rudelasis ırkıda vardı demi, yani auto bitkidi öğleyse ırk ağırlığı ona kaçmıştır. Rudelasis; bu ırka çalı derler çalı şeklinde kendiliğinden çiçeklenen bir bitkidir. Ama o bitkiden bir bok olmaz, onu auto yapmak için kullanıyorlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    +1
    ******* ***** **** * ** hahahaha *** ******* ******** ******** ****
    +1
    ***** **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha *********
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********* **** ** *** *** ******* * **** ********** ***** ****** *** **** ******* *** ** ******* ********** hahahahahahahahahahahaha******* **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha hahahaha******
  • kokokoco kokokoco:
    **** ***** **** **** ***** ****** *** *** ***** ***** ** **** **** ***** **** *** ****** ** ******* *******
    hahahaha** ***** ********* **** ** *** *** ******* * **** ********** ***** ****** *** **** ******* *** ** ******* ********** hahahahahahahahahahahaha******* **** ** *** ******* ******** hahahaha**** * hahahaha **** ********** *** ****** ***** *** ****** ******* ******* hahahaha hahahaha******
  • kokokoco kokokoco:
    ** **** ***** **** ***** ****** ***** **** ***** ***** * ******* ******* **** * **** ***** ***** ***
    +1
    +1
    ***** **** *** ***** ***** ***** ** ********* ****** **** ***** **** ***** ****** ***** **** ***** ***** * ******* ******* **** * **** ***** ***** ***
  • L lityum:
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha* ****
  • L lityum:
    **** ******** hahahaha*** ***** ****** **** hahahaha****
  • A alperdelicitas:
    ***** hahahaha ** ********* ***** ****** hahahaha**** *******
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
  • A alperdelicitas: