Grand dady purple 36. Gün

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Işık besin ne varsa hiç almamış gibi bu bitki cılız kalmış ama yinede kendini çiçeğe atmış sömekleri doldururken dalları destekle yoksa kırılır

husyn

Doktor
dediğin mesafeler normal hps ampul için, ama benim gördüğüm ışık kanka, yada bu tohumlar farlı bir şey evet dotum onların yaprakları niye üçlü kimisi beşli, nerden buldun bu tahumları, tohumlarda da sorun olabilir.

Yeniyim

Yeni üye
hibrit tohum yani satın aldın. ben olsam siteye girince hemen biri bağlanıyorya yardımcı olmak için onunla bir konuş bilmiyorum ne olur, ama normal değil.
Kanka adam ne dicek ki yani tohumu satmakla mükkellef o kimisi 7 yaprak çıktı bende ilkez yapıyorum diye hiç bişey anlamadım

husyn

Doktor
Kanka adam ne dicek ki yani tohumu satmakla mükkellef o kimisi 7 yaprak çıktı bende ilkez yapıyorum diye hiç bişey anlamadım
kanka konuşmaktan zarar gelmez, bir şey sanışmak iştiyorum de bensizden bu ürünü aldım ama değişik bir şey çıktı bu konuda siz yada başkası yardımcı olurmu benim maduriyetim giderilirmi de,

Yeniyim

Yeni üye
kanka konuşmaktan zarar gelmez, bir şey sanışmak iştiyorum de bensizden bu ürünü aldım ama değişik bir şey çıktı bu konuda siz yada başkası yardımcı olurmu benim maduriyetim giderilirmi de,
Yani o konuda haklısın kanka da ben de ilkez yaptığım için hatalı taraf ben olursam boşuna insanların hakkını yemek istemem ondan bekliyorum

Gokanefe12

Yeni üye
Yani o konuda haklısın kanka da ben de ilkez yaptığım için hatalı taraf ben olursam boşuna insanların hakkını yemek istemem ondan bekliyorum
selam ben de aldım aynı yerden tohumlar patladi hediye olarak Jack herer verdiler onuda patlattım ileriki zamanlarda bakicam büyüdükçe belli olur zaten bakalim bendekide senin gibi mi olacak

Yeniyim

Yeni üye
selam ben de aldım aynı yerden tohumlar patladi hediye olarak Jack herer verdiler onuda patlattım ileriki zamanlarda bakicam büyüdükçe belli olur zaten bakalim bendekide senin gibi mi olacak
İnşallah olmaz kanka bende özürlü tohum çıktı yada nem ile sorun yaşadım nem makinem yandı belkide nem eksikliğinden bu sorunu yaşadım

husyn

Doktor
ya zaten adam onun tohumu olduğunu anlıyamazda, belki yapacağı tutar yani ben olsam sansımı denerim, onunla bir kaçkez muhapbet ettim, kimbilir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Bandaleros Bandaleros: **** hahahaha*