Grand dady purple 36. Gün

Gokanefe12

Yeni üye
İnşallah olmaz kanka bende özürlü tohum çıktı yada nem ile sorun yaşadım nem makinem yandı belkide nem eksikliğinden bu sorunu yaşadım
kısmet valla bro bende nem makinesi yok 60x80 kutuda dört köşeye 8cm t adet mini fan çıkış a 15cm 220volt fan 3 adet havlu 2x150wat torch led 2x75 wat led ile 27derece 100de70 nemi yakaladım.

husyn

Doktor
kanka ben degenetica müşteri temsilcisi ile konuştum, eğer senin bir hatan yoksa yardımcı olacağını şöyledi, bitkileri görmek iştiyor. ben konuyu baya abattım, oda görmeden bir şey diyemem diyor. güzelce anlat, ikna edersen göderecek gibi

Yeniyim

Yeni üye
kanka ben degenetica müşteri temsilcisi ile konuştum, eğer senin bir hatan yoksa yardımcı olacağını şöyledi, bitkileri görmek iştiyor. ben konuyu baya abattım, oda görmeden bir şey diyemem diyor. güzelce anlat, ikna edersen göderecek gibi
Kanka yazdım dönüş yapmadı daha

husyn

Doktor
Kanka ben direk wp yazdım
ben site sayfasındaki temsilci ile konuştum, eğer gene o kişi ordaysa onla konuşman daha iyi olur. sen zaten sor arkadaşım sizle konuşmuş sıkıntılı tohumlar için siz bitkilerin resimlerini istemissiniz, tohumları satın alan kişi benim bu konu hakkında sizinle konuşabilirmiyiz.

Yeniyim

Yeni üye
ben site sayfasındaki temsilci ile konuştum, eğer gene o kişi ordaysa onla konuşman daha iyi olur. sen zaten sor arkadaşım sizle konuşmuş sıkıntılı tohumlar için siz bitkilerin resimlerini istemissiniz, tohumları satın alan kişi benim bu konu hakkında sizinle konuşabilirmiyiz.
Konuştum kanka sativa dır ondan bazen oluyor dedi normal dir dedi

husyn

Doktor
kanka benim gördüğüm iyi değil, dedim sana ikna et diye. bitkide çiçeklenme olmadan pistiller çoğolmaya başlamış, çiçeklerin gelişimi yok gibi olacağınıda sanmıyorum yani gürlenme değilde azmış pistillerin olacak gibi

Yeniyim

Yeni üye
kanka benim gördüğüm iyi değil, dedim sana ikna et diye. bitkide çiçeklenme olmadan pistiller çoğolmaya başlamış, çiçeklerin gelişimi yok gibi olacağınıda sanmıyorum yani gürlenme değilde azmış pistillerin olacak gibi
Kanka şuan gübrem elime yeni geçti bi hafta falan gözetimde tutcam belli olur ya

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Z zivanadançıkan:
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • Z zivanadançıkan:
    ***** ******* **** ******** * **** ******* ***** **** *** ***** hahahaha **** ******* **** ** ****** ****** ********
  • E eagle54:
    hahahaha***** *** *********
  • Z zivanadançıkan:
    Z zivanadançıkan: ******** *****