DWC sistemini ögrenmek ve denemek istiyorum.

• Konbuyu başlatan Canna
  • Başlangıç tarihi

wardog

Üye
Kanka referans olması için şöyle bir video bırakıyorum. 2 ve belki daha fazlası için uygulanabilir bir sistem gibi duruyor. Hem ucuz hem kullanışlı bir proje bence. Suyu boşaltmak, spray, portatiflik iyi gibi. Growunda bol şans.

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Evet dostum, canna aqua PH yi kendi sabitliyor, bu cannanin verdigi bilgi.Asagidaki linkleri oku, googla sana tercüme eder.
Senin sözün bizde senettir kral cannnaya inanmam @Canna ya inandığım kadar :)

C

Canna

Guest
Senin sözün bizde senettir kral cannnaya inanmam @Canna ya inandığım kadar :)
Dostum 3 haftaya kadar benim kizlari hasat edecegim, bu sitemi hic yapmadim, hasattan sonra 2 saksi ile baslayacagim, ben sana canna üreticisnin verdigi bilgileri veriyorum, lütfen bu sekilde yazip beni zor duruma sokma, ben üreticelerin bilgilerine güvendim yillarca ve hic hata olmadi, sende benden önce lütfen üretici bilgilerine güven.:):)

+++ takipteyim @Canna reis , ilk grow başarılı ikincisi tezgahta kenarda bu dvc işine bende sardım, kovaları ve işleyişi az çok kavradım damacanadan bi sistem kurdum ufaktan tek saksı modeli 1 hava motoru 2 cıkıslı aldım bırı nı alttan bırını ustten gırdım daha temız bı oksıjen olsun suda diye ,ayrıca sıyaha boyayıp su takıbı ıcın bır boru daha ekledım yandan dıkey sekılde , kil bilyeleri eksik, onuda ayarlayıp bir tanede orada deneyeceğim, tek kafama takılan sıcaklıgı 23 de sabıt tutmak kolay olmayacak, ama yapamayacağımız şey yok bence kafaya koyduktan sonra :)) takipteyimm

C

Canna

Guest
Dostum benimde tek düsüncem isiyi sabit tutmak, @ceysi dostumun yazdiklarini okudun, ev klimasi ile deneyecegim, yani odada klima olacak, yosun bakteri konusunda ilac önerdi ceysi. bir seferde basaramaz isem kesinlikle pesini birakmayacagim bu sistemin, Basaracagim biliyorum. Ben growa basladigimda 1.5 sene cuvalladim. birakmadim pesini ve bu günki seviyeme geldim :) :D

Dostum benimde tek düsüncem isiyi sabit tutmak, @ceysi dostumun yazdiklarini okudun, ev klimasi ile deneyecegim, yani odada klima olacak, yosun bakteri konusunda ilac önerdi ceysi. bir seferde basaramaz isem kesinlikle pesini birakmayacagim bu sistemin, Basaracagim biliyorum. Ben growa basladigimda 1.5 sene cuvalladim. birakmadim pesini ve bu günki seviyeme geldim :) :Ddikkatli bı şekilde takipteyim tüm yorumları okudum bilgiler var guzell, ilk grovumu attım bende üstat kafam hızlı alıyor boyle işleri birde fena hobim oldu acayip zevk alıyorum bitkiler ile uğraşmaktan, evin her yanı bitki doldu :)) yapılır yapılmayacak birşey yok m.s 300 e dayanıyor bu sistem her türlü üstesinden geliriz sağlam hava emişi varsa kabinde her türlü ısı düşürülür bende de avantajim harika bir havalandırma sistemi var :)) deneyelim görelim en fazla öğreniriz :)

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Dostum benimde tek düsüncem isiyi sabit tutmak, @ceysi dostumun yazdiklarini okudun, ev klimasi ile deneyecegim, yani odada klima olacak, yosun bakteri konusunda ilac önerdi ceysi. bir seferde basaramaz isem kesinlikle pesini birakmayacagim bu sistemin, Basaracagim biliyorum. Ben growa basladigimda 1.5 sene cuvalladim. birakmadim pesini ve bu günki seviyeme geldim :) :D
Kanka diyelim dwc yapıyoruz.
hava motorunun 24 saatte kaç dakika
Damla sulama 24 saatte kaç dakika
Devir daim musluğu kaç dakika ve en önemlisi de hafta içinde sürekli ekleme yapıp hafta sonu komple sıfırdan mı sulama yapmak gerekir bu konularda aydınlanmak istiyorum bilgin var mı kral

C

Canna

Guest
Dostum bilgim sadece teorik,hava ve damlama motoru sürekli calisacak. su eksildikce tamamlamak gerekiyor, su sicakligini 19-21 ve kabin ici sicakligini 23 dercede sabit tumak lazim. Ilk 4 hafta sonunda suyu degistiyorsun, ve her iki haftada bir su degisiyor. @ceysi nin tavsiye ettigi bir ilac var, bakteri olusmasini önlüyor. Benim auto bitkileri 18-20 güne hasat edince baslayacagim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ********** ******* *** ******* ***** hahahaha** ********** **** ******* ****** ******* *** ***** hahahaha*** ********** ********** ******* **** **********
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha* ** ** hahahaha* *** ***
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ********** ******* **** *** ******* ******** **** ** ***** **** ******* ***** ** ******* ********* ** ***** ********** *** hahahaha **** ******* ****** hahahaha ******** *** ***** ***** ****** hahahaha* ****** *** ***** **** hahahaha* ******* ******* ** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    **** *** hahahaha ***** ***** ******* ******** *** ***** **** ******** ***** hahahaha***** ******* *** ******** ********* ********** * **** ***** ***** * ** * **** * ** * ***** * ** * ********* *** * *** *** * ****** *** * ******** *** ****** ***** ** ******* hahahaha *** ****** ***** hahahaha *** **** hahahaha***
  • C coke12345:
    ********** ******** ********** *** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
    +1
  • kokokoco kokokoco:
    **** ****** ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    **** ******** **** *** * ***** * *** * *** ******** * **** ***** ***** * ** * **** * ** * ***** * ** * ********* *** * *** *** * ****** *** * ******** *** ****** ***** ** ******* hahahaha *** ****** ***** hahahaha *** **** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ******** ********** ******** ********** *** *** ****** **
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • Night owl Night owl:
    **** **** ******* ** hahahaha**
  • New Rookie New Rookie:
    *** hahahaha**
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** **** ***** * **** ******* **** *** ** **** ***** *** ******* *********
  • New Rookie New Rookie:
    ******* ** hahahaha****** ******** ********* *** ***** **** ****** ** ****** *** ***** *****
  • New Rookie New Rookie:
    ******* *** ***** *** **** *** **** ** **** *** *** hahahaha hahahaha******** ****** **** ***** * **** ******* ****
  • Night owl Night owl:
  • New Rookie New Rookie:
    New Rookie New Rookie: *** ******** **** ********** ******* ********