Crital jack ve gorilla glue ?

Metgen7

Kıdemli Üye
İyi günler ustalar
21 eylülde 2 adet genetic critil ve goril suya attım
23 Eylül’de cannacoco ve perlit karışık toprga attım
25 eylülde ise critical filiz verdi gorile ne oldu vs. Derken toprakda neden ne oluyor lan die parmakladık gorilde çıktı bi gün sonra ama (ellememden) oturu yapragında sarartı oldu :( ( yanı ellemek yanlışmışş)
Gübreye ne zmn geçmeliyim ? A/N marka gübreler var elimde.
Growblowmıcro. Wodoojuice. B52. Sensizim. Rhino. Kushiekush. Bıgbud. Over drive budcandy.
vitamın olarakda hesi supervit ve terpinator yeşil var
bu ikisine 2 günde bir gübreli 500 ml su verecem ve hep gübreli vermeyi düşünüyorum. Resimleri alta birakıyorum içinde yeşil post-it olan gorilla glue yanı kucuk kalan o parmak olayından dolayı sanırım :) şimdiden saol olun yardımlarınız için teşekkür ediyorum ii günler.

not : şuarayada patronları eklim görsünler. :D
@Ripley'sOG @silas34
@2moreweeks
@RabbitKanka

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka toprağa ektikten sonra cıkması ıcın sabırsızlanmanı anlıyorum ama müdahale etmek yapılan en yanlış şey olur .
Toprağınıda belirtirsen daha doğru yardımcı olabilirim ama light mix dir diye yola çıkıyorum , gübre konusunda acele etmeni hiç önermem
Kimyasal gübre canını yakabilir ilk başlarda , auto mu photo mu bunuda belirtirsen daha ıyı bır gubreleme tekniğiyle yönlendirebilirim photo dan yola cıkıyorum 15. gün micro grow ne diyosa 1/3 oranıyla micro grow başla sonrasında 1/2 sine cıkıp yavaş yavaş arttır . Auto ise ben 15. gun calmag veriyorum sonrasında boş sulama ve grow micro olarak devam ediyorum. Fazla gübrenin dönüşü zordur ama az gübreyi telafi edebilirsin hasatın bol olsun.

Hausted

Üye
Coco medya içinde hiç besin olmayan bir medyadır. İlk günden itibaren gübre vermelisin ama çok düşük miktarlarda olmalı. Elinde ec metre varsa onunla test ederek verebilirsin. Elindeki gübrelerden vodoo ve grow micro bloom seti ile gübre vermeye başlayabilirsin.

Metgen7

Kıdemli Üye
Kanka toprağa ektikten sonra cıkması ıcın sabırsızlanmanı anlıyorum ama müdahale etmek yapılan en yanlış şey olur .
Toprağınıda belirtirsen daha doğru yardımcı olabilirim ama light mix dir diye yola çıkıyorum , gübre konusunda acele etmeni hiç önermem
Kimyasal gübre canını yakabilir ilk başlarda , auto mu photo mu bunuda belirtirsen daha ıyı bır gubreleme tekniğiyle yönlendirebilirim photo dan yola cıkıyorum 15. gün micro grow ne diyosa 1/3 oranıyla micro grow başla sonrasında 1/2 sine cıkıp yavaş yavaş arttır . Auto ise ben 15. gun calmag veriyorum sonrasında boş sulama ve grow micro olarak devam ediyorum. Fazla gübrenin dönüşü zordur ama az gübreyi telafi edebilirsin hasatın bol olsun.
Usta ii günler toprak canna coco ve perlit 3/1 perlit auto usta tohumlar he elledik işte yaw :)

Metgen7

Kıdemli Üye
Coco medya içinde hiç besin olmayan bir medyadır. İlk günden itibaren gübre vermelisin ama çok düşük miktarlarda olmalı. Elinde ec metre varsa onunla test ederek verebilirsin. Elindeki gübrelerden vodoo ve grow micro bloom seti ile gübre vermeye başlayabilirsin.
Usta bişey diyecem grow hatfalarıngübre kaç olmalı ec de bloom kaç olmalı bunu @Ripley'sOG nin yutube şeeyisinden belirtmişdi ama bulamadım tekrar

Hausted

Üye
Kanka ec hesabını tam bilmiyorum ama ppm olarak bu rakamlara yakın bir sulama uygulayabilirsin.
Tohum,filiz—100-250
Erken gelişme—300-400
Geç gelişme—450-700
Erken çiçeklenme—750-950
Tam yetişkin —1000-1600

Bu değerler her bitki için değişmeli kanka bitkinin durumuna göre daha az veya fazla vermelisin

Metgen7

Kıdemli Üye

Metgen7

Kıdemli Üye
Kanka ec hesabını tam bilmiyorum ama ppm olarak bu rakamlara yakın bir sulama uygulayabilirsin.
Tohum,filiz—100-250
Erken gelişme—300-400
Geç gelişme—450-700
Erken çiçeklenme—750-950
Tam yetişkin —1000-1600

Bu değerler her bitki için değişmeli kanka bitkinin durumuna göre daha az veya fazla vermelisin
Gübreyi olcen alet neydı o zmn terkar sorsam sana :)

szrlkrsii

Müptezel
Ya kanka bu sponsor sitenin wp hattındaki eleman autofloweri allmix'de yetiştir diyo sen ne diyosun bu işe? Fark etmez gübre şart falan filan dedi lightmix auto tohum icin daha uygun degil mi onu bi çıtlatsana ya müsait oldugunda.

Kanka

Administrator
Yönetici
Öyle birşey varsada ben bılmıyorum yapan hidrodada kokodada boka at gene yapıyo tohumsuzun arşiv videolarında neyüdüğü belirsiz toprağa atmış orda bıle devasa cıkmış tek 1 doğru yok

Metgen7

Kıdemli Üye
İyi günler ustalar
21 eylülde 2 adet genetic critil ve goril suya attım
23 Eylül’de cannacoco ve perlit karışık toprga attım
25 eylülde ise critical filiz verdi gorile ne oldu vs. Derken toprakda neden ne oluyor lan die parmakladık gorilde çıktı bi gün sonra ama (ellememden) oturu yapragında sarartı oldu :( ( yanı ellemek yanlışmışş)
Gübreye ne zmn geçmeliyim ? A/N marka gübreler var elimde.
Growblowmıcro. Wodoojuice. B52. Sensizim. Rhino. Kushiekush. Bıgbud. Over drive budcandy.
vitamın olarakda hesi supervit ve terpinator yeşil var
bu ikisine 2 günde bir gübreli 500 ml su verecem ve hep gübreli vermeyi düşünüyorum. Resimleri alta birakıyorum içinde yeşil post-it olan gorilla glue yanı kucuk kalan o parmak olayından dolayı sanırım :) şimdiden saol olun yardımlarınız için teşekkür ediyorum ii günler.

not : şuarayada patronları eklim görsünler. :D
@Ripley'sOG @silas34
@2moreweeks
@RabbitKanka
1 ekim bugünde jack gorille ilk gübreli suyu verdım. 1 lt suya woodo juice b52 ve coco olmasına ragmen gene a/n gübre growmicrobloom kullanıp bu 1 lt 2 ye boldum 500ml olarak verdım bunu her 2 gunde bir yapmayı planlıyorum ? @Ripley'sOG usta okurmusun lütfen bi fikrini rica ediyorum herkeşe ii günler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Draggula Draggula:
  • Draggula Draggula:
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
    hahahahahahahaha ****** ******* ******** ***** **** ***** ********* ********* *** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** ***** ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** ****** ******
  • clackster clackster:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ******
  • clackster clackster:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ****** hahahaha** hahahaha** ****
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* **** **
  • clackster clackster:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** ********* ** *** ****** ** ****** ********** *****
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
    *** ***** ******** ** ****** ***** **
  • clackster clackster:
    ***** ******* ****** ******* *** ** ********** ** hahahaha*** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******* ******* ******* **** ******** **** ***** **** ***** *** *** ****** ** ** *** hahahaha hahahaha* **** **** **** ******** **
    Bandaleros Bandaleros: ** ******* ******* ******* **** ******** **** ***** **** ***** *** *** ****** ** ** ***...