Crital jack ve gorilla glue ?

Metgen7

Kıdemli Üye
Ruhları çağırıp konuşalım kanka bu durumu o_O
Selam usta
İyi günler ustalar
21 eylülde 2 adet genetic critil ve goril suya attım
23 Eylül’de cannacoco ve perlit karışık toprga attım
25 eylülde ise critical filiz verdi gorile ne oldu vs. Derken toprakda neden ne oluyor lan die parmakladık gorilde çıktı bi gün sonra ama (ellememden) oturu yapragında sarartı oldu :( ( yanı ellemek yanlışmışş)
Gübreye ne zmn geçmeliyim ? A/N marka gübreler var elimde.
Growblowmıcro. Wodoojuice. B52. Sensizim. Rhino. Kushiekush. Bıgbud. Over drive budcandy.
vitamın olarakda hesi supervit ve terpinator yeşil var
bu ikisine 2 günde bir gübreli 500 ml su verecem ve hep gübreli vermeyi düşünüyorum. Resimleri alta birakıyorum içinde yeşil post-it olan gorilla glue yanı kucuk kalan o parmak olayından dolayı sanırım :) şimdiden saol olun yardımlarınız için teşekkür ediyorum ii günler.

not : şuarayada patronları eklim görsünler. :D
@Ripley'sOG @silas34
@2moreweeks
@RabbitKanka
ii günler ustalar kolay gelsin konuyu güncel tutum dedım resimleri atıyorum bi bakar yorum yaparsanız sevirim ii günler bol dumanlar

MasterOf

Kıdemli Üye
Ya kanka bu sponsor sitenin wp hattındaki eleman autofloweri allmix'de yetiştir diyo sen ne diyosun bu işe? Fark etmez gübre şart falan filan dedi lightmix auto tohum icin daha uygun degil mi onu bi çıtlatsana ya müsait oldugunda.
Kanka ben ilk growda allmix almistim, oto lemon haze leri 15.gun allmix e aktardim bi problem olmadi. Ama ilk 15 gun lightmix onemli

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********