Coco Deneyeeğim Set diziyorum Coco özel ilgi alanı olan üsdatlar yardımcı olabilirmi

asgü

Üye
Fem kanka northen light, izci kiz kurabiyesi , candyland, süper limon haze
kanka benim için önemli şu an photo yetiştiriyorum henüz 10. günlük bile değil... ve olabildiğince çabuk hasat almam lazım zaman sıkıntım var... sen photo tohuma 4 hafta veg verip çiçeğe aldın ve bu görseldeki hale mi geldi ? eğer öyleyse benim için ilham kaynağı.. ben acelem olsa da min. 7 hafta veg verebilirim diye şartlamıştım kendimi.

muadip

Müptezel
kanka benim için önemli şu an photo yetiştiriyorum henüz 10. günlük bile değil... ve olabildiğince çabuk hasat almam lazım zaman sıkıntım var... sen photo tohuma 4 hafta veg verip çiçeğe aldın ve bu görseldeki hale mi geldi ? eğer öyleyse benim için ilham kaynağı.. ben acelem olsa da min. 7 hafta veg verebilirim diye şartlamıştım kendimi.
4 hafta veg verdim kanka kabinde normalde 8 saksim vardi. Coco yapan bazi arkadaşlar beni uyardi sigmicaklar diye dinlemedim sığdırırim ben dedim :D bloom 2 haftada 3 bitkimi kestim attim. Sour dizel , izci kiz kurabiyesi , zkiless 5 bitkim kaldi 1 tanesi 12-12 baslatmasaydim o da sigmicakti. Ben yandim sen yanma :D

asgü

Üye
e ben 80
4 hafta veg verdim kanka kabinde normalde 8 saksim vardi. Coco yapan bazi arkadaşlar beni uyardi sigmicaklar diye dinlemedim sığdırırim ben dedim :D bloom 2 haftada 3 bitkimi kestim attim. Sour dizel , izci kiz kurabiyesi , zkiless 5 bitkim kaldi 1 tanesi 12-12 baslatmasaydim o da sigmicakti. Ben yandim sen yanma :D
e ben 80*80 alanda 3 photo sığdırmaya çalışıyorum..canna coco gübrelerim benimde..saksılarım 2'si 15 lt 1'i 19 lt.
19 lt olanı şimdiden atayım o zaman ben :D hiç maceraya gerek yok gibi ne dersin ?
Genetiğim ak48 ama biraz güdük bir gen o yüzden sığar blki diyte hayal ettirdi.

muadip

Müptezel
e ben 80

e ben 80*80 alanda 3 photo sığdırmaya çalışıyorum..canna coco gübrelerim benimde..saksılarım 2'si 15 lt 1'i 19 lt.
19 lt olanı şimdiden atayım o zaman ben :D hiç maceraya gerek yok gibi ne dersin ?
Genetiğim ak48 ama biraz güdük bir gen o yüzden sığar blki diyte hayal ettirdi.

Çiçeğe aldigim zaman kanka kiyaslaya bilirsin alanin 200×150×150 :D

asgü

Üye
Herkesin tarzi ihtiyaci farkli kanka @istr takilmaz ole seylere kıyak arkadaştır:)
brom bende şaka yaptım zaten : ) onun yavrularının maşallahı var canlı ve güzel renkteler.. devamını izleyip görücez paylaşırsa.. umarım başarılı olacak şu an öyle gidiyo.. ben onun kadar tecrubeli değilim gaza gelmemem lazımdı söktüm attım birini :) 80*80 de 2 tane sığdırsam bana yeter. 3'üncü beni aşıyor... ama 4 tane onu aşmayabilir.

muadip

Müptezel
brom bende şaka yaptım zaten : ) onun yavrularının maşallahı var canlı ve güzel renkteler.. devamını izleyip görücez paylaşırsa.. umarım başarılı olacak şu an öyle gidiyo.. ben onun kadar tecrubeli değilim gaza gelmemem lazımdı söktüm attım birini :) 80*80 de 2 tane sığdırsam bana yeter. 3'üncü beni aşıyor... ama 4 tane onu aşmayabilir.
Coco yapmiyor kanka @istr Senin grow koko cok farklı :D

Selam kanka bende Coco yapıcam 3-4 güne başlıyorum. Terra aquatica 3lü Coco set seçtim. İlave olarak pro roots ve fulvic isimli ek gübreleri aldım kanka. Saksım 15 lt olacak tohumlar auto. Başarılı sonuçlar elde edebilirsem günlüğüme beklerim kankacım. Coco da tek önemli şey sulama. Sulama da da bence pH ve Tds ölçümü çok elzem. Sulamayı iyi yapınca bitki uçuyor zaten.

muadip

Müptezel
Selam kanka bende Coco yapıcam 3-4 güne başlıyorum. Terra aquatica 3lü Coco set seçtim. İlave olarak pro roots ve fulvic isimli ek gübreleri aldım kanka. Saksım 15 lt olacak tohumlar auto. Başarılı sonuçlar elde edebilirsem günlüğüme beklerim kankacım. Coco da tek önemli şey sulama. Sulama da da bence pH ve Tds ölçümü çok elzem. Sulamayı iyi yapınca bitki uçuyor zaten.
Olur kanka gunluk açarsan takipdeyim :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* hahahaha * ****
    +1
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ****** ****** ***** ***** ********** ********** ** ** ******** **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • psychdelicman psychdelicman:
    *** **** ******* ***** hahahaha** ***** ***** ******* *** ****** ******* **** ** *******
    ***** ********** ****** ******** **** ******* ** **** ****** ********* ******* ** ***
    +1
    ****** ****** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******* hahahaha ******* ***** ******** ***** ********** ****** ******** **** ******* ** **** ****** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** **** ****** ******* **** ******* **** ***** ******** **** *** **** ******* ***** hahahaha** ***** *****
    ****** ** ****** ***** ********** ****** ******** **** ******* ** **** ****** *********
    *** **** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    +2
    ***** ***** ***** ******** *** ********** ********* ***** ***** ******** ****** ** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ** ****** ** ******* * ******** hahahaha ******* *** **** ******* **** ********* ******
    ***** *** ** hahahaha* ***** hahahaha*** ** hahahaha* ****** ** ***** ***** **** ***** *** ******* hahahaha**** ** ****** **** ********** **** ******** ** ********** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    * ******* *** ***** ******* ***** *** ** hahahaha* ***** hahahaha*** ** hahahaha* ****** ** ***** ***** **** ***** *** ******* hahahaha**** ** ****** **** **********
    **** ******** **
    nicozaniolo nicozaniolo: **** ******** **