Bluedream 2x first grow ( tohumdan hasata )

S

silas

Guest
Işığı 10 cm yukarı al, gübreyide 1 tık azalt kanka, yoksa sıkıntı çıkarabilir bitki ileride. Bu aralar çok fazla 20. günde çiçeklenmeye giren auto görmeye başladım, normal belkide havaların soğumasıyla alakalı bir durumdur.

Khalifa01

Yeni üye
Işığı 10 cm yukarı al, gübreyide 1 tık azalt kanka, yoksa sıkıntı çıkarabilir bitki ileride. Bu aralar çok fazla 20. günde çiçeklenmeye giren auto görmeye başladım, normal belkide havaların soğumasıyla alakalı bir durumdur.
Abi biz an blom verdik Tang de öyle yazıyor diye ondan girdi herhalde çiçeklenmeye an grow kullanmamız lazım değil mi

S

silas

Guest
onunla alakası yok erken çiçeklenme durumunun, bitkiye bloom gübresi basmakla çiçeğe girmez, auto bitki zaten doğmadan ölme telaşında olan bir genetik.

Khalifa01

Yeni üye
Abi o zaman gübre vermiyorum 2 sulama boş geçeceğim ondan sonra AB artı carbolad devam doğru mu böyle olması sorun yaratır mı

Khalifa01

Yeni üye
Kabin çok boş duruyor diye iki tane daha attım hepsi blue dream ama o küçük olan sanırım hediye tohum diğerlerinden çok çok yavaş gelişiyor öyle düşünüyorum ve en büyük olanı 37 günlük ama sanki çok ufak somekler 20 Gr bile alamiycam gibi sizce abi
@silas34 @Blueberry
Kızlarım ;

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...