Bluedream 2x first grow ( tohumdan hasata )

Khalifa01

Yeni üye
Kabinim hazır sayılır bez dolap araç güneşliği ile kapliycam LED 300 w yolda tohumlar bu hafta içi elime ulaşır hava sirkülasyonu için 150lik giriş 100luk aspiratör aldım gübreler yolda sizlerin de yardımıyla amatör kardesiniz paylaştığımız bilgiler ve deneyimlerle kendini gelistiricek son güne kadar buradayım iki sorum olucak bez saksı yerine bez market poseti kullanicam yeterli olur mu kabin 1.40-102-50 2 auto bitkime yeter mi
14-10 tohum ulaştı çok şaşırdım pazartesi sipariş verdim carsamba sabah elime ulaştı

Son düzenleme:

CubeHaze

Üye
O kabine 2 tane sığar ama çok sıkışık olur. Bende 100x90x180 var. 2 tane blue dream auto var 60. Gündeler her yeri dolmuş durumda kabinimde. 300w yeter 2 autoya. Araba güneşliği değilde yansıtıcı alsan daha faydalı olur çünkü guneslık Biraz sıcaklık sorunu yaratabilir. Gerçi kış geliyo deneyebilirsin de

Khalifa01

Yeni üye
O kabine 2 tane sığar ama çok sıkışık olur. Bende 100x90x180 var. 2 tane blue dream auto var 60. Gündeler her yeri dolmuş durumda kabinimde. 300w yeter 2 autoya. Araba güneşliği değilde yansıtıcı alsan daha faydalı olur çünkü guneslık Biraz sıcaklık sorunu yaratabilir. Gerçi kış geliyo deneyebilirsin de
Kral öncelikle cevap verip beni mutlu ettigin için teşekkürler değerli yorumun için sağol içini komple beyaz yapsam olur mu sence abi

ayteach

Müptezel
İki autoyla o kabinde cok zorlanirsin. Tek bitki için ideal ugrasmasi da kolay olur. Kardesim bez saksının avantaji topragin cabuk kurumasını saglamak ve koklerin daha iyi hava almasini sağlamak diye biliyorum. Gelişimi hizlandirmak kisaca bitki sagligi icin cok iyi. Market poseti dediğin sey bildiğimiz naylon poşetse sakin kullanma derim. Onu kullanacağına normal saksi kullan. Eger kasettigin sey bez market torbalariysa olabilir tabikide sentetik iplikle örülmüş olanlardan değilde pamuk veya keten yada yari sentetik yari pamuklu olanlardan tercih etmeni oneririm

CubeHaze

Üye
bez saksı cok ucuz zaten posetle falan ugrasma. poşet yırtılısra mahvolursun. git bez saksı al kardeşim ya da normal kahverengi saksılardan al etrafına biraz daha delik acarsın.

Khalifa01

Yeni üye
İki autoyla o kabinde cok zorlanirsin. Tek bitki için ideal ugrasmasi da kolay olur. Kardesim bez saksının avantaji topragin cabuk kurumasını saglamak ve koklerin daha iyi hava almasini sağlamak diye biliyorum. Gelişimi hizlandirmak kisaca bitki sagligi icin cok iyi. Market poseti dediğin sey bildiğimiz naylon poşetse sakin kullanma derim. Onu kullanacağına normal saksi kullan. Eger kasettigin sey bez market torbalariysa olabilir tabikide sentetik iplikle örülmüş olanlardan değilde pamuk veya keten yada yari sentetik yari pamuklu olanlardan tercih etmeni oneririm
Değerli yorumun için teşekkürler bez market poseti var dediğim gibi ama yine de saksı alayım tohumlar yarın elime ulaşıyor

Khalifa01

Yeni üye
200 watt tek bitkiye yeter mi

CubeHaze

Üye
Tamamdır kralın tohum geldi şimdide kedi sipariş ediyorum
Tohumların ne kanka ne aldın. Hayırlı ve bol hasatların olsun. zaten bi başlayınca karşılaştığın her problem icin özel araştırma yapacaksın daha mantıklı gelecek oturacak her şey. Başlamadan her konuyu araştırınca biraz kafa karışıklığı oluyor.

Khalifa01

Yeni üye
Tohumların ne kanka ne aldın. Hayırlı ve bol hasatların olsun. zaten bi başlayınca karşılaştığın her problem icin özel araştırma yapacaksın daha mantıklı gelecek oturacak her şey. Başlamadan her konuyu araştırınca biraz kafa karışıklığı oluyor.
Blue dream seninle aynı kanka bakalım yapabilicek miyiz

CubeHaze

Üye
Yaparsın bir şey olmaz. Ben lst yaparken çok strese soktum 2 hafta durdu büyümesi nerdeyse. Şimdi canavar gibi her türlü bi yolunu bulup büyüyor kanka merak etme

Khalifa01

Yeni üye
Yaparsın bir şey olmaz. Ben lst yaparken çok strese soktum 2 hafta durdu büyümesi nerdeyse. Şimdi canavar gibi her türlü bi yolunu bulup büyüyor kanka merak etme
Valla kanka stres falan anlamam ben hiç beraber takip ederiz burdan söylersiniz artık tek bitki bakicam şansıma. LED de 300 w geliyor sorun olmaz dimi,

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********